Soru : Ön Durum Tespit Raporu

Fatma Aksoy

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Değerli Arkadaşlarım,
Küçük bir firma ile anlaşma yapacağım. Anlaşma yaptığımda Ön Durum Tespit Raporu hazırlayıp vermek istiyorum ancak nasıl hazırlamam gerekiyor, nasıl bir formatı olması gerekiyor bu konuda çok fazla bilgim yok. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz ve de varsa örnek bir rapor gönderebilirseniz çok sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.

FUNDA3426

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Fatma hanım merhaba,

Ben ilk başladığım şubelerde risk analizimi hazırlamadan önce fotoğraflama yapıp genel tehlikelerin listesini çıkartıp karşısına fotoğraflarını koyuyorum. Daha sonra risk değerlendirmesinde riskin şiddetini olasılığını vs açarsınız fikrimce..

Kazasız günler..

halil Özen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
tespitleriniz risk analizinde maddeler halinde sıralayarak alınması gereken önlemleride belirtirsiniz

gulkubra

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ilk başlayacağınız için maddelerin karşısına ilgili yasa ve maddesini de yazarsanız işverenin gözünde ileriki bildirimleriniz için + puan olur

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.