Ösym'ye Isim Bildirmesi Problemleri Hakkında

n.nazim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Arkadaşlar;
24 Mayıs tarihinde yapılacak olan İş Güvenliği Uzm. Belge yükseltme sınavı ile ilgili olarak şöyle bir problemle karşılaştım;
İSG Katip'te B Sınıfı İSG Uzm.'na giriş hakkım bulunduğu bildirilmesine, ÖSYM'ye gerekli ödemeyi yapmama rağmen ÖSYM'ye ait "Aday İşlemleri Sayfası"nda "Başvurmak istediğiniz sınava ilişkin isminiz ÖSYM'ye bildirilen listede bulunmamaktadır." hatası ile karşılaşıyorum. Bununla ilgili geçen hafta "ALO 170" hattına bildirimde bulunmama rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Ayrıca İSGGM'ye ait (0 312) 215 50 21 ve (0 312) 296 60 00 numaralı telefonları aradığım zaman hiç kimseye ulaşamıyorum. Ayrıca konu ile ilgili olarak "yetkilendirme@isggm.gov.tr" adresine elektronik posta ile de başvurumu iletmiş durumdayım. İSGGM dışında "Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)"e de bu durumu bildirdim. Fakat şu ana kadar hiç bir platformdan hiç bir yanıt alamadım.
Buna benzer bir problemle karşılaşan birisi var mıdır?
Eğer varsa çözümlenebilmiş mi?

Bu konuda neler yapmam gerektiği konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

uğur karaman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Aynı sorunla bende karşılaştım şimdi. Bu problemi nasıl çözdünüz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.