Soru : Özel Güvenlik

M.R.ŞULE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
sayın site yöneticileri ve isg uzmanı arkadaşlar ben özel güvenlik şirketinde tam zamanlı çalışıyorum şirkette 1500 çalışan ve 5 sigorta no su bulunmakta ve kamu bankalarına hizmet vermekteyiz şu çalışmaları yapacağım fikirleriniz nedir
1- 50 ve üzeri her sig.nolu iş yeri için bir isg kurulu oluşturacağım.
2- her sig. nolu iş yeri için bir onaylı defter onaylatacağım.
3-hizmet verdiğimiz noktalarda risk değ.ve analizi yapacağım (yaklaşık 1000 nokta ve kamu kuruluşu her birinde 1 çalışan)
4-acil durum planlarını kamu kuruluşların dan isteyerek benim o noktadaki elemanimı bu konuda bilgilendireceğim.
5-merkez ofiste çalışanlar için risk değ.yapacağım.
6-tüm çalışanlara isg temel eğt.vereceğim ( burada kamu kurumları kendi elemanlarına eğt.verirken bizim tek elemanımızı da dahil edebilirlermi)
7-iş yeri hekimi henüz yok patron çezayı öderim anlayışında bu durumda isg kurulu oluşturamam ve onaylı defterleri bakanlıktan onaylatamam
sonuç olarak yol haritam doğrumu 7. madde için ne yapmalıyım şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Görkem DEMİRÖRS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
çok doğru şeylere değinmişsin.. doğru yoldasın bende böyle yapıyorum.
butun işleri halledince patron seni kovmasın cezayı öderim ben diyip dikkat et :)

M.R.ŞULE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Görkem bey sizin tavsiyeleriniz nelerdir. kovarsa bir daha özel güvenlikle ilgili işlere bulaşmam .

Görkem DEMİRÖRS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
defteri onaylatmak için hekıme gerek varmı yokmu bılmıyorum ama yok dıye dusunuyorum..
ayrıca temsılcı tutanakları genel isg kuralları talimatlar zimmet tutanakları hazırlayabılırsınız onun dışında şuanda aklıma bırsey gelmıyor :S gelirse yzarım tekrardan

M.R.ŞULE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
defter için ben bakanlığa gittim iş yeri hekimi olmadığı için defteri onaylamadılar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.