Üst Sınıfa Yükselme

ako

Üye
TÜİSAG Üyesi
Yaklaşık 3 yıl döküm sektöründe bir firmada ise bölümünde görev yaptım daha önce 2 yıl maden de görev yaptım. Uzmanlık belgesini 2012 de almıştım şimdi bildirimim olmadığı için üst sınıf b ye gelemiyorum. Biz çalışırken a sinifi uzman yok denecek kadar azdı bildirimimiz yapılamadı fakat başka sektörlerde çalışanlar prim gün sayısı ile b veya a olabildi şimdi bizim mağduriyetimizin giderilmesi için baskanimizdan yardım bekliyoruz

Mesut DİNÇ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yaklaşık 3 yıl döküm sektöründe bir firmada ise bölümünde görev yaptım daha önce 2 yıl maden de görev yaptım. Uzmanlık belgesini 2012 de almıştım şimdi bildirimim olmadığı için üst sınıf b ye gelemiyorum. Biz çalışırken a sinifi uzman yok denecek kadar azdı bildirimimiz yapılamadı fakat başka sektörlerde çalışanlar prim gün sayısı ile b veya a olabildi şimdi bizim mağduriyetimizin giderilmesi için baskanimizdan yardım bekliyoruz
Sgk primlerinin iş güvenliği uzmanı olarak yatması yetmiyor mu? kaynak var mı?

ako

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bakanlık 1 Mart 2013 ten itibaren ise kâtip bildirimini esas kılıyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.