TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

Duyuru Üst Sinif Iş Güvenliği Uzmanliği Sinavi Için Başvurusu Yapamayanlarin Dikkatine 06.12.2013

Konu, 'Sınav Duyuruları' kısmında Ulaş Devrim YURDABAL tarafından paylaşıldı.

 1. Ulaş Devrim YURDABAL
  Offline

  Ulaş Devrim YURDABAL TÜİSAG Üyesi

  Medeni hal:
  Evli
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (B)


  ACİL DUYURU

  ADLARINA ÖDENEN PRİM GÜN SAYISINA GÖRE ÜST SINIF İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI İÇİN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA sınav BAŞVURUSU YAPAMAYANLARIN DİKKATİNE  21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınavı için prim ödeme gün sayısına göre, sınava girecek adayların Bakanlığımıza başvuruları için son gün 12 Kasım 2013 olarak bildirilmişti. Başvuru süresinin bitiminden itibaren başvuru belgeleri ve konu ile ilgili yapılan itirazlar incelenmeye alınmıştır.

  Protokol gereği sınava gireceklerin listesinin 18.11.2013 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına teslim edilmesi gerekmekte iken, konu ile ilgili itirazların incelenmesi ve adayların mağduriyetinin önlenebilmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan görüşmeler neticesinde sınava gireceklere ait listenin son şekli 6.12.2013 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına bildirilmiştir.

  Prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı sınavı için Bakanlığımıza müracaat edenlerden Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr adresine girerek sınav başvurusu yapamayanlar, yapılacak incelemede itirazları haklı bulunduğu taktirde; Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşmeleri devam eden ve yapılması düşünülen protokol doğrultusunda 23 Şubat 2013 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.
  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=basvuru_yapamayanlarin_dikkatine  madenci5 ve dncr ulsy bu yazıya teşekkür etti.
 2. dncr ulsy
  Offline

  dncr ulsy TÜİSAG Üyesi

  Medeni hal:
  Bekar
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (C)


  Ulaş teşekkürler kardeş,bu yasa iyi oldu .insallah alırsınız A belgeyide selam ve saygılarımla.bende seneye girecem inşallah.
  Dinçer Ulusoy
Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica