TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

İŞ GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ AFİŞLER- ÇSGB

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında Makaleleriniz' kısmında Nurdan DAHİ tarafından paylaşıldı.

1. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)

5.jpg 2.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 25.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 44.jpg 53.jpg 61.jpg 67.jpg

YalnızcaMete, s.aksu, Devrim Hamarat ve 20 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Medeni hal:
    Evli

Nurdan hanım,
    Elinize sağlık. Bu güzel afişleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
    Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
    Saygılarımızla, 
    TÜİSAG Yönetimi

4. Berkay Koca

Berkay Koca TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Nurdan Hanim emeginize saglik. Egitim odamiza koyabiliecegimiz yeni afislerimiz oldu sayenizde.

5. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    yararlı olmasına sevindim :evet:

6. meminoz

meminoz TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Elinize sağlık. Bu arada, bakanlıktan talep edildiğinde ücretsiz olarak adresinize gönderilir. Ben öyle yaptım. Bilgi amaçlı söylüyorum. Nurdan Hanım tekrar elinize sağlık, yararlı paylaşım.

7. okyanus

okyanus TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    bakanlıkta yazılı mı istenmesi gerekiyor?

8. w w w . s a g l i g i m i c i n . com
    Sağlıklı Yaşam Rehberiniz - Şifalı Bitkiler, Diyet Listeleri, Gebelik, Tüp Bebek ve daha fazlası...

9. meminoz

meminoz TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    ben mail artı telefon ile almıştım.

10. meminoz

meminoz TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    alibey ve tbilgin bu yazıya teşekkür etti.
  11. birgülatk

birgülatk TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
  12. birgülatk

birgülatk TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
  13. BAŞAK ÜNVER

BAŞAK ÜNVER TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Ben de bugün telefon açarak bu konuyu öğrenmeye çalıştım. elektronik ortamda dilekçenin kabul edilmeyeceğini Çalışma Bakanlığı/ İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne iadeli taahütlü bir dilekçe yazmamız gerektiğini söylediler. Ancak ben uzmanlığını yaptığım firmalara bu yolun yanında afişi bastırabileceklerini de soylemeyi düşünüyorum. Dilekçe işiyle uğraşmak istemeyebilirler.

14. okan dasdemir

okan dasdemir TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Yaklaşık 4 ay önce dilekçemi yazdım fax ile gönderdim ve bana afişleri gönderdiler. Dün başka bir firma için aynı şeyi yapmak istediğimde telefona çıkan Hamza Bey (Bey demekte ısrar ediyorum kendisine), 5 yıldır orada çalıştığı ve kesinlikle hiç bir zaman hiç kimsenin fax ile gelen dilekçe karşılığı afiş göndermediğini ve benim yerse pazarı yaptığımı (ne anlama geldiği hakkında bir fikrim yok, devletin boş boş oturan memurlarının özel bir dili olsa gerek) söyledi. Gariptirki fax ile gönderdiğim dilekçede, bana gelen kargonun faturasıda elimde... 5 senedir orda çalışıpta uyuyan arkadaş sayesinde aynı işlemi posta yoluyla yapmak zorunda kaldım.

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. çsgb iş güvenliği afişleri

Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica