İş Güvenliği İle İlgili Afişler- Çsgb

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Nurdan hanım,
Elinize sağlık. Bu güzel afişleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Berkay Koca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Nurdan Hanim emeginize saglik. Egitim odamiza koyabiliecegimiz yeni afislerimiz oldu sayenizde.

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
yararlı olmasına sevindim :evet:

meminoz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Elinize sağlık. Bu arada, bakanlıktan talep edildiğinde ücretsiz olarak adresinize gönderilir. Ben öyle yaptım. Bilgi amaçlı söylüyorum. Nurdan Hanım tekrar elinize sağlık, yararlı paylaşım.

okyanus

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bakanlıkta yazılı mı istenmesi gerekiyor?

meminoz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ben mail artı telefon ile almıştım.

birgülatk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)

BAŞAK ÜNVER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ben de bugün telefon açarak bu konuyu öğrenmeye çalıştım. elektronik ortamda dilekçenin kabul edilmeyeceğini Çalışma Bakanlığı/ İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne iadeli taahütlü bir dilekçe yazmamız gerektiğini söylediler. Ancak ben uzmanlığını yaptığım firmalara bu yolun yanında afişi bastırabileceklerini de soylemeyi düşünüyorum. Dilekçe işiyle uğraşmak istemeyebilirler.

okan dasdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yaklaşık 4 ay önce dilekçemi yazdım fax ile gönderdim ve bana afişleri gönderdiler. Dün başka bir firma için aynı şeyi yapmak istediğimde telefona çıkan Hamza Bey (Bey demekte ısrar ediyorum kendisine), 5 yıldır orada çalıştığı ve kesinlikle hiç bir zaman hiç kimsenin fax ile gelen dilekçe karşılığı afiş göndermediğini ve benim yerse pazarı yaptığımı (ne anlama geldiği hakkında bir fikrim yok, devletin boş boş oturan memurlarının özel bir dili olsa gerek) söyledi. Gariptirki fax ile gönderdiğim dilekçede, bana gelen kargonun faturasıda elimde... 5 senedir orda çalışıpta uyuyan arkadaş sayesinde aynı işlemi posta yoluyla yapmak zorunda kaldım.

Burak Durgun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Kaç adet gönderiliyor peki ? Nasıl isteyebilirim ?

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Yaklaşık 4 ay önce dilekçemi yazdım fax ile gönderdim ve bana afişleri gönderdiler. Dün başka bir firma için aynı şeyi yapmak istediğimde telefona çıkan Hamza Bey (Bey demekte ısrar ediyorum kendisine), 5 yıldır orada çalıştığı ve kesinlikle hiç bir zaman hiç kimsenin fax ile gelen dilekçe karşılığı afiş göndermediğini ve benim yerse pazarı yaptığımı (ne anlama geldiği hakkında bir fikrim yok, devletin boş boş oturan memurlarının özel bir dili olsa gerek) söyledi. Gariptirki fax ile gönderdiğim dilekçede, bana gelen kargonun faturasıda elimde... 5 senedir orda çalışıpta uyuyan arkadaş sayesinde aynı işlemi posta yoluyla yapmak zorunda kaldım.
4 ayda mı geliyor?

Erdoğan Demir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Örnek dilekçe var mı elimizde? Birde hangi adrese göndereceğiz ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.