Tartışma : İş Güvenliği Okumak

BurakÖzdemir12

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar ben bu sene makina teknik liseden mezun oldum direkt geçiş hakkım var isg ye bana bu meslek hakkında biraz bilgi verir misin ? Bu tarz meslekler hoşuma gidiyor sevdiğim bir iş diyebilirim

bumerang

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
merhaba meslektaşım , teknik elemanlar iş güvenliği konusunda ciddi olarak bu işi yapmaktadır , kendimde makine teknik öğretmeniyim , işini ciddi birşekilde yaptığın sürece mutlu olduğun ve insanları mutlu yaptığın biri haline dönüşürsün, iş kazalarının , meslek hastalıklarının , acil durum ve uygulamaları ile bir çok konunun iş yerlerinde önlemine ilişkin araştırma yapmak , mevzuat bilgisiyle ve teknik bilgilerinle konuya hakim olarak işveren ve çalışanlara tavsiyelerde bulunarak çözüm üretmektir. iyi çalışmalar

etem gul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Hayırlı olsun malum isg uzmanı çok sen önce makine müh. oku mezun olunca uzman olmak kolay kolunda bilezik bulunsun bu daha hayırlı olur.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.