TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

İş güvenliği uzmanlığı sınavına giriş şartları?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ECOO tarafından paylaşıldı.

1. ECOO

ECOO TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)

Selam sayın arkadaşlar.İş güvenliği uzmanı adayıyım.Eğitim belgesini sınavdan önce almak zorunda mıyız?veya eğitim belgesine bu hafta içinde başvuru yapsam 21 ekim 2012 tarihinde yapılacak olan sınava girebilme şansım var mı ?

2. Seylan Aygün

Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)

21 ekimdeki sınav için eğitimler büyük ihtimalle bitmiştir ya da bitmek üzeredir..bu sınava yetişemezsiniz o yüzden..bundan sonraki sınav için de öncelikle bir eğitim kurumuna kayıt yaptırıp 90 saat uzaktan, 90 saat yüz yüze eğitim aldıktan sonra bir de 40 saatlik stajı yaptıktan sonra sınava girmeye hak kazanırsınız..

ECOO, izmir ve Cem AKBULAK bu yazıya teşekkür etti.
  3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
    Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
    Saygılarımızla, 
    TÜİSAG Yönetimi

4. izmir

izmir TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    21 EKİM 2012 TARİHLİ İŞYERİ HEKİMLİĞİ ve İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav TAKVİMİNE İLİŞKİN DUYURU
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2012 yılında yapılacak ikinci "işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı" sınavı, 21 Ekim 2012 Pazar günü yapılacaktır. Bu itibarla, aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi önem arz etmektedir.
    - Söz konusu sınavla ilgili uygulama duyurusu, 3 Eylül 2012 tarihinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    - Eğitimlerin bitiş tarihi 31 Ağustos 2012'dir.

ECOO bu yazıya teşekkür etti.

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isg uzman sınava giriş şartları

,
  2. iş güvenşliği sınavı giriş şartları

Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica