TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

İSG İşe Giriş Sunumu

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Sunumları' kısmında madenesk tarafından paylaşıldı.

1. madenesk

madenesk TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)

Merhaba; bir inşaat firmasında isg uzmanı olarak göreve başladım. Tahmin edeceğiniz üzere ilk işim.
    İşveren, alt işveren ve üst düzey yöneticilerin katılacağı bir toplantı düzenlenecek. İş sağlığı ve güvenliği
    ile ilgili genel bir sunum hazırlayıp anlatmam gerekli. Nasıl başlayacağım ve nelerden bahsetmeliyim?
    Yardımlarınızı rica ediyorum.

2. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

ilk sunum olacaksa eğer,çok fazla detaya girmeyin derim...göreve yeni başladıınıza göre,bir tanışma havasında ve genel hatlarıyla "neden iş güvenliği" odaklı bir sunum şu an için yeterli...rutin olarak yapacağınız sunumlara ve eğitimlere bir altyapı oluşturmaya bakın...iş güvenliği ile ilgili ana terminolojiyi verip,diğer sunumlara zemin oluşturun...şimdilik bu kadar...iyi çalışmalar dilerim...

madenesk ve mervea. bu yazıya teşekkür etti.
  3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
    Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
    Saygılarımızla, 
    TÜİSAG Yönetimi

4. MehmetZengin

MehmetZengin TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)
    Bi arkadaşımın verdiği sunumu ekte yolluyorum. Umarım işine yarar? Fakat Cem beyin tavsiyesi çok önemli. Yollayacağım sadece sana örnek olsun. Bu arada bu sunumu hazırlamış arkadaşı tanımıyorum ama ellerine sağlık. Emeğe saygı göstermek gerek. Bence bu sadece örnek olsun, kendimiz hazırlayalım.

Ekli Dosyalar:

zeyno06, MZENGİN, sevgay ve 31 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. Musa Kıransoy

Musa Kıransoy TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Mehmet Bey yine emeğinizi esirgememiş yardımda bulunmuşsunuz.Sunumu kendinizin hazırlaması sizin için bir avantajdır. Arkadasların söyledikleri gibi bu sadece örenek olsun. Kopyalama toplum olmaktan çıkalım.Kimseye imalı gönderme yapmıyorum yanlış anlaşılmasın. Daha iyi ve daha kapsamlı sunumu kendiniz hazırlayın. teşekkürler

OZLMM, altunkaya.c ve madenesk bu yazıya teşekkür etti.
  6. A. Aytuğ KADIOĞLU

A. Aytuğ KADIOĞLU TÜİSAG Üyesi

Paylaşımlar için teşekkürler. Fakat herkes kendi özgün sunumunu hazırlamalıdır. Bir yerden kopyaladığınız slaytların sunumunu yaparken bilmediğiniz bir şey sorulduğunda kötü duruma düşme ihtimaliniz yüksektir ;)

7. MehmetZengin

MehmetZengin TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)
    Haklısınız sayın Aytuğ. Ama yine de örnek olması açısından sanırım önemli bu tür paylaşımlar? en azından ben başlangıçta çok faydasını gördüm. Ama yine de siz haklısınız, kendi hazırladığımızda bizi sürprizler beklemez :)

Aytuğ ve napo bu yazıya teşekkür etti.

8. w w w . s a g l i g i m i c i n . com
    Sağlıklı Yaşam Rehberiniz - Şifalı Bitkiler, Diyet Listeleri, Gebelik, Tüp Bebek ve daha fazlası...

9. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    her sektör kendine ayrı sunum hazırlayabilir bunun dışında Mehmet Bey fikir olma açısından paylaşmış teşekkür ederim.

10. A. Aytuğ KADIOĞLU

A. Aytuğ KADIOĞLU TÜİSAG Üyesi

Örnek olarak almak farklı, copy-paste farklı hocam. Ben de ilk sunumumu hazırlarken "örnek" sunumlardan faydalanmadım değil :)

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. ise baslama egitimi

Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica