Soru : İsg Tezli Yüksek Lisans Tez Konusu Araştırma

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İyi günler arkadaşlar. Ben iş sağlığı ve güvenliği tezli yüksek lisans yapıyorum. Tekstil mühendisliğinden bu sene mezun oldum ve tez konusunu tekstilde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yapmak istiyorum ama herhangi bir firmada çalışmıyorum. Sizce tekstil sektöründe hangi alan araştırma ve anket yapabilmek için daha uygun.Konu fikirlerinizi bekliyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

oğuz1983

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba.ben de isg tezli yüksek lisansa başlayacağım..konu seçmem için süre verdiler fakat konu bulamıyorum

C!N

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba.ben de isg tezli yüksek lisansa başlayacağım..konu seçmem için süre verdiler fakat konu bulamıyorum
Oğuz Bey bölüm ve alan nedir ?

oğuz1983

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İyi günler arkadaşlar. Ben iş sağlığı ve güvenliği tezli yüksek lisans yapıyorum. Tekstil mühendisliğinden bu sene mezun oldum ve tez konusunu tekstilde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yapmak istiyorum ama herhangi bir firmada çalışmıyorum. Sizce tekstil sektöründe hangi alan araştırma ve anket yapabilmek için daha uygun.Konu fikirlerinizi bekliyorum. İlginiz için teşekkür ederim.
Şahin bey ne yaptınız başladınız mı tezliye ? ben de başlayacağım konu araştırma sürecindeyim.tekstil sektöründe çalışıyorum..esas meslek te kimya oldugu için acaba tekstil kimyasalları falan mı seçsem henüz karar veremedim

Semiha uslu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
MERHABA arkadaşlar
isg den tezsiz yüksek lisans yapıyorum. dönem projesi adı altında tez hazırlıyoruz :)
benm ödev konumda MERMER OCAKLARINDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ. NASIL BİR YOL İZLEYEBİLİRM ???

suatsahinn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
MERHABA arkadaşlar
isg den tezsiz yüksek lisans yapıyorum. dönem projesi adı altında tez hazırlıyoruz :)
benm ödev konumda MERMER OCAKLARINDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ. NASIL BİR YOL İZLEYEBİLİRM ???
Bu konuda yazılmış tez var, kaynak olarak kullanabilirsin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.