Tartışma : 05.12.2015 Tarihli B Sınavına Girecek Arkadaşlar Yardım Lütfen. (yüksek Lisans Yapmadan Girecekler)

Gürkan Doğru

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Selamlar,
B Sınıfı sınavı için uygun olan arkadaşların bakanlığa ya da eğitim kurumlarına verdikleri evrakları bu başlık altında paylaşmalarının, benim gibi mağdur olan C sınıfı arkadaşlara yardımcı olacağını düşünüyorum.
''Sınav Durumunu Sorgula'' buttonu tıklayıp da; 5 ARALIK 2015 TARİHLİ İSG SINAVINA GİREBİLMENİZ İÇİN EKSİK OLAN EĞİTİM EVRAKLARINIZI 16 EKİM 2015 MESAİ BİTİMİNE KADAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ULAŞTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.. açıklamasını gören arkadaşlar için bir nebze de olsa yardımcı olabilirsiniz.
Malumunuz ne bakanlıktan ne eğitim firmalarından hiç bir şekilde bilgi alamadığımız için siz değerli meslektaşlarımızın bize yardımcı olacağının inancındayım. Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla.

muratkufu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Eğitim kurumları evraklari verirken asli gibidir ıslak imza vb durumlara dikkat etmediği için yaşanan bi durum. Eğitim kurumunuzla ilani sine geçin. Muhtemelen sizin verdiginiz evraklardaki eksiklikler değil kurumun ihmalinden çıkacaktır. Zaten bakanlık süreyi uzattı. Kurumlarda eksiklikleri gidermeye çalışıyor.

chilqen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba, aynı problemle bende karşılaştım. 2012 yılında çalıştığım inşaat firmasında başımda a sınıfı uzman olmadığı için çalışmamı kabul etmemektedirler, açıklama bu şekilde yapıldı telefon görüşmem de bakanlık tarafından. Ayrıca eğitim kurumu ile görüşmem sonucunda eğitim kurumu da bana bakanlık evrak istemediğini söylemiştir.

mukader

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
ee şimdi neolucak mağdur mu olcağız

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.