Günün Konusu 10 Sene Sonra Ben / Biz................................. Olacağım / Olacağız

Konu, 'Günün Konusu' kısmında Ayşe Bekoğlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

bundan 10 sene sonra ben, planladığım dünya turuna çıkmak için sırt çantamı hazırlıyor olacağım :D ya tutarsa :D :D :D :D

2. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

bundan 10 sen sonra bir aksilik olmazsa A sınıfı uzman olucam. :)

Ayşe Bekoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  3. Mustafa Yıldırım

Mustafa Yıldırım TÜİSAG Üyesi

10 sene sonra hakkımda 30 tane rucu davası olur ama bu arada köşeyi dönerim gider gelmem mi ? diyorsunuz. :)

4. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

hahaha hayır ya :D hakkımda hiç bir rücu davası olmayacak :D ben bu sektörün duayenlerinden olucam :p en parlak zamanımda, zirvede bu işi bırakıcam :D :D :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ayça KOSOVA

Ayça KOSOVA TÜİSAG Üyesi

10 sene sonra ben Allah'ın izniyle ölmezde sağ kalırsam müstakil bir eve sahip olacağım. Bir sürü bir sürü hayvanlarım olacak. Organik bahçem olacak. :) ayy ne güzelll inş.

6. ŞEFİKKK

ŞEFİKKK TÜİSAG Üyesi

peh pehhhhhhh

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

kayın pederin bakkalı var orası üzerinden sisteme girişimi yaptırıcam. 1 çalışanı var :) sonra belge yükselticem :) rücu davası da olmaz hem :)

8. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

işin şakası bir yanada haklısını 10 sene içinde neler olur kim bilir allah korusun

9. yasemin28

yasemin28 TÜİSAG Üyesi

yarına kalacağımızın garantisi yokken 10 sene için iyi şeyler düşünüyorum:)

alix bu yazıya teşekkür etti.
  10. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

Şimdiden yolunuz açık olsun,10 sene çabuk gelir...Göz açıp kapayana kadar.
    Sağlık ve huzur sizlerle oldukça,İnanın,beklentilerinizin gerçekleşmemesi diye bir şey olamaz.yanınıza iyi bir fotoğraf makinesi ve gözlemlerinizi-anılarınızı kaydedeceğiniz-yazacağınız bir tape veya not defteri almayı sakın unutmayın.İçimden bir ses diyor ki,Ülkemizin, en önde gelen İSG Uzmanlarından, "A.BEKOĞLU'nun Dünya seyahatindeki anıları"'nı bir kitap veya bir belgesel olarak izleyeceğiz ilerde.(10 yıl diyelim şimdilik).
    Eskiden derlerdi ya.."Gittiğiniz yerden kart atın bizlere".
    Artık zamanımızda,birçok sosyal iletişim yolu ile bu paylaşımlar yapılıyor .Bizler de ,becerebildiğimiz kadarı ile bunlardan biri ile sizden gittiğiniz yerlerle ilgili bilgi almayı umuyoruz.Bazılarımız,sizin gibi bir Dünya Turunu belkide gönüllerinden geçirse bile , çeşitli nedenlerden dolayı,maalesef gerçekleştiremeyecek.Esasen size düşen de ,bu durumda olan takipçilerinizle yapacağınız paylaşımların onların mutluluklarına olacak katkılarınızdır.
    Bende sanki biraz haddimi aşarak size olan bir misyon önermiş mi oldum acaba ?
    Neyse bunu sizin anlayışınıza bırakıyorum.Tüm dileklerim de samimi olduğumu bildiğinizi düşünüyorum.
    İyi günler,
    Saygılarımla.

11. wolcanos

wolcanos Guest

10 sene değilde 1-2 yılaparayı bulmam lazım :D

12. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

bundan 10 sene sonra ben azalan doğal kaynakların hüznünü yaşamaya devam edeceğim..

keskinkilic ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  13. cvl-tt

cvl-tt TÜİSAG Üyesi

Bundan 10 sene sonra ben...hayal bile edemiyorum..o kadar uzak yani..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica