13.05.2012 Iş Güvenliği Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündügünüz Soru Yada Sorular ?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serit_61

serit_61 TÜİSAG Üyesi

1 dk önce aradım 3 kez meşgul çaldı 4. de çaldı ama açan olmadı:)5.de de 6. da da:)
    sanırım açıklayacaklar:)))

2. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Mestun Bey 0312 296 64 87 Adnan Bey bügün bakanlıkta 0312 296 64 82 veya sekreter yönlendirsin biraz daha arkadaşlar Tel. 0312 296 67 69
    Mağdurum nickli kişi nerede acaba ne yapıyor?Mağdurumda mağdurum derdi.Fitili yaktı.Sınavı geçtiği gün soruların doğru olduğuna mahkeme açılmaması gerektiğine sınavı geçenlere haksızlık olduğunu düşünen biri oldu.
    Geçtiğiniz zaman düşüncelerimiz değişecek mi?Adalet tecelli edecektir.
    Arkadaşlar;Kurumdaki kişileri aradığımızda lütfen kırıcı olmayalım.sadece bir kişinin değil herkesin aradığını unutmadan onların elinde olmadığını sadece tel e bakmakla görevli olduğunu unutmayalım.

funanori bu yazıya teşekkür etti.
  3. mstfünal

mstfünal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bakanlıkla görüştüm komisyonda iptal yada cevabı değişecek şıklar hakkında konuştuklarını belirttiler.Bazı soruların iptal olma riski yüksek yani

vivien bu yazıya teşekkür etti.
  4. serit_61

serit_61 TÜİSAG Üyesi

beklediğimize de değse bari benim korkum o yönde:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

benim sınırdan olduğu için heyecanla bekliyorum keşke en az 7-8 soru iptal olsa negzel olur:)

6. goziares

goziares TÜİSAG Üyesi

şu an itibariyle görüştüm yarın internet sayfasından yayınlanacaktır dendi. yarına kadar sabırla bekleyeceğiz herkesin beklediği sonuçlar olmasını temenni ediyorum iyi çalışmalar..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

funanori bu yazıya teşekkür etti.
  7. serit_61

serit_61 TÜİSAG Üyesi

sınavı falan iptal etmesinler de:)

8. raşit köseoğlu

raşit köseoğlu TÜİSAG Üyesi

İPTAL SORULAR HAVALARDA UÇUŞUYOR BENDE TELF EDEYİM BANA NE DİYECEKLER BAKALIM BANA 4 PUAN LAZIM:p

9. raşit köseoğlu

raşit köseoğlu TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR İPTAL EDİLECEK SORULARIN SAYISINI KİM DOĞRU TAHMİNDE BULUNACAK 1 TAHMİN BENDE 2 SORU İPTAL 1 SORUNUN ŞIKKI DEĞİŞTİRİLCEK

10. wavien

wavien TÜİSAG Üyesi

itiraz için ücret yatırıyoruz postayla cevap vermek yerine internetten yayınlıyolar. bende aradım yarın diyorlar

11. tibet duman

tibet duman TÜİSAG Üyesi

bence 99 iptal 1 şık değişikliği ile komisyon tamamlanır.

12. Hale Ikizler

Hale Ikizler TÜİSAG Üyesi

13. serkan4121

serkan4121 TÜİSAG Üyesi

hayırlı işler

14. musa_tabak

musa_tabak TÜİSAG Üyesi

ark cevabı değişen soruya son cevap sıkkımı baz alınarak degerlendırme yapılmakta?ıptal soru dogru kabul edılıyor ama b kıtapcıgı 97 soru c sıkkı yerıne b sıkkı olması ???yanı B sıkkı dogru olarak hesap edılmekte degılmı?

15. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

a kitapçığı soru 35 ışıkşiddetinin ölçüsü sorusu iptal.
    a kitapçığı soru 66 cevap asfalt olarak değiştirildi.

sorular akademisyenlerce değerlendirilmiş.ve ve yukarıdaki ikisoru iptal edilmiş.

NE BEKLİYORDUNUZ Kİ?24 ARALIK MAĞDURU OLARAK BEN BUNLARA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.SİZ NE BEKLİYORDUNUZ Kİ?SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ?

DAHA GEÇEN sınav HATALI OLAN SORUYU SORANLAR ŞİMDİ AYNI SORUYU SORUYORLAR VE CEVABI BİLE DEĞİŞTİRMEDEN BİZE SUNUYORLAR.SİZ NE BEKLİYORDUNUZ?O ASFALT SORUSUNU BİLE DEĞİŞTİRMİŞLER.BUNA ŞÜKÜR.
    VE SİZE ŞUNU SÖYLEYEYİM O ŞIKKI NEDEN DEĞİŞTİRDİLER BİLİYORMUSUNUZ.DEĞİŞTİRMEZLERDİ.AMA MAHKEME KARARI VARDI.VE DEĞİŞTİRMESELER DAHA ÖNCEKİ SINAVDA 69 ALAN ŞİMDİ GEÇECEKTİ.EMSAL SUNACAKTI.
    BUNLAR İŞ GÜVENLİĞİ HAKKINDA BİRŞEY BİLMİYORLAR AMAİŞİN NESİNİ HIMMMMM İŞİN NESNİNİ MMM BİLİYORLAR O KOLTUĞU NASIL İŞGAL EDEBİLİRİZ NASIL BANKAMATİKTEN EFT HAVALE YAPARIZ ONU BİLİYORLAR.

Bir sözümde sorulara itiraz etmek için format hazırlayan eğitim kuruluşlarına ve derneklere.hani sorular hatalıydı da itiraz ettiniz.şimdihatalı değil olduğuna o akademisyenler baktılar.şimdiki misyonunuz ne?

Ben şunu isterim o akademisyenlerle 3 eğitim kurumu temsilcisi 1 dernek başkanı 3 a sınıfı uzman ın bu soruların tartışmasını isterim.onları tatmin edecekmi bu kurul.
    Bu kurul amerikan standardında olan elektrik yangınlarının sembolunu sordu ve iptal etmedi.şimdi neyi iptal edecek.
    EĞER İPTAL ETSE VE BU KADAR HATALI SORU ÇIKARSA BİR DAHA Kİ SINAVDA KOLTUĞUNDA KALIR MI EK GELİR KAZANIR MI SİZCE?
    NE OLMASINI BEKLİYORDUNUZ Kİ?

16. münza

münza TÜİSAG Üyesi

HERKESE GEÇMİŞ OLSUN :k_kızgın:
    13 MAYIS 2012 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI SORULARIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Yukarıda belirtilen sınava ilişkin olarak; adaylarca yapılan itirazlar, soru hazırlamayla görevlendirilmiş olan akademisyenlerce değerlendirilmiş ve yapılan değerlendirme sonucunda;

İŞYERİ HEKİMLİĞİ:

• A kitapçığındaki 76 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali,

• A kitapçığındaki 45 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 12 nolu sorunun iptali,

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

• A kitapçığındaki 35 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 1 nolu sorunun iptali,

• A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 97 nolu sorunun cevap şıkkının (C) yerine (B) olarak düzeltilmesi,

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

• A kitapçığındaki 83 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 61 nolu sorunun iptali,

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:

• A kitapçığındaki 60 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 80 nolu sorunun iptali

yönünde karar verilmiştir.

Bu karara ilişkin resmi yazılar, itiraz sahiplerine ayrıca gönderilecektir.

Tüm ilgililere duyurulur.

17. Hale Ikizler

Hale Ikizler TÜİSAG Üyesi

18. cesuryurek2003

cesuryurek2003 TÜİSAG Üyesi

19. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

20. münza

münza TÜİSAG Üyesi

A KİTAPÇIĞI

Soru :66
    Aşağıdaki yangın türlerinden hangisinde söndürücü olarak köpük kullanılması daha uygundur.
    A- Elektirik tes,sat yangını
    B- Asfalt ve ağır yağ yangını
    C- Kömür yangını
    D- LPG yangını
    Cevap Anahtarı: C
    DÜZELTİLEN CEVAP B

SORU 35. Işık şiddetinin ölçü birimi nedir?

A) dB

B) Watt

C) Lüks

D) ohm

SORU İPTAL EDİLMİŞTİR.

B KİTAPÇIĞI

Soru :97
    Aşağıdaki yangın türlerinden hangisinde söndürücü olarak köpük kullanılması daha uygundur.
    A- Elektirik tes,sat yangını
    B- Asfalt ve ağır yağ yangını
    C- Kömür yangını
    D- LPG yangını
    Cevap Anahtarı: C
    DÜZELTİLEN CEVAP B

SORU 1. Işık şiddetinin ölçü birimi nedir?

A) dB

B) Watt

C) Lüks

D) ohm

SORU İPTAL EDİLMİŞTİR.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica