13.05.2012 Iş Güvenliği Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündügünüz Soru Yada Sorular ?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. volkans

volkans TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şimdi iptal edilen soruyu ben dogru yapmıştım ne olacak. 99 soru üzerindenmi. birde yanlışlar dogruyu götürüyormu.

emine vural bu yazıya teşekkür etti.
  2. münza

münza TÜİSAG Üyesi

İptal olan sorular herkes için 1 doğru olarak kabul edilir. Soruyu doğru olarak yapmışsan birşey değişmez, yanlış yaptıysan 1 doğru sayın artar.
    Yanlışlar doğruyu götürmüyor, sadece doğrular sayılıyor.

emine vural bu yazıya teşekkür etti.
  3. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

100 üzerinden.bu açık.sitede de yazıyor.iptal edilen soru herkese doğru sayılacak.sizede banada onada.değişik hesaplama yöntemlerine girmeyelim

4. ufuksonmez

ufuksonmez TÜİSAG Üyesi

2 tane doğru yaptığım sorudan birini iptal etmişler diğerinin cevabını değiştirmişler. ekime kaldık ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ksengok

ksengok TÜİSAG Üyesi

arkadaslar csgb sitesinden duyuruyu kaldırmışlar? Neden kaldırmışlar Bilgisi olan varmı acaba??

6. ufuksonmez

ufuksonmez TÜİSAG Üyesi

Telefonlarada bakan yok karar değişikliğimi var yoksa ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ksengok

ksengok TÜİSAG Üyesi

dağ fare doğurdu...

8. 455226

455226 TÜİSAG Üyesi

9. ensarr

ensarr TÜİSAG Üyesi

iptal edilmeyen diğer sorular için mahkemeye başvuruda bulunan var mı??

10. Ahmet OBALI

Ahmet OBALI TÜİSAG Üyesi

67-68-69 KALAN ARKADAŞLAR SAYIN MİLLET HAKKINIZI ARAYIN 6-7 SORUNUN HATALI OLDUĞUNU BİLİYORUZ ..... İTİRAZLAR KANUNA DAYANSIN ____05052519733 AHMET OBALI __-HABERLEŞELİM HERKEZ İTİRAZINI YAPSIN AMA LÜTFEN İTİRAZINIZIN GEREKÇESİ KANUNA UYGUN OLSUN BÖYLE OLMALI YADA OLMALIYDI GİBİ İTİRAZ YAPMAYIN .EĞİTİM KURUMLARINI ZORLAYIN KAFADAN SAĞMA İTİRAZ HAZIRLAMASINLAR SAYGILAR ...........ÇOK İTİRAZ 6 SORUYU BİLE İPTAL ETTİRİR AZ İTİRAZ 1 SORUYU BİLE ZOR İPTAL ETTİRİR ahmet obalı

11. ensarr

ensarr TÜİSAG Üyesi

nasıl bi yol izlenmesi gerekiyo bilionmu sen kardeş. bizimkiler artık işi mahkeme taşımak lazım diyolar. sen biliyonmu ne yapmak gerek

12. Mert Fatih Kesgin

Mert Fatih Kesgin TÜİSAG Üyesi

İtirazın kaç tane olduğunun önemi yoktur. Önemli olan hukuki dayanağıdır. Mahkemeler kurullara benzemez... Yine de herkes başkasından beklememeli ve yanlış olduğunu bildiği şeye itiraz etmeli.

13. tibet duman

tibet duman TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar idare mahkemesine başvuruyorsunuz 400 tl civarı masrafı var yanlız dosyayı iyi hazırlayın gözünüzü seveyim ben sağlam başvuru yapmak istiyorum sizler başvurularınızı iyi yapmazsanız birbirimizin önü tıkanabilir acele etmeyin 2 ay içinde başvurabiliyorsunuz.iyice araştırın bakın sonra verin dosyayı yargıyıda araştırın hakimler kitaplara uymak zorunda değil ama yönetmelik tüzük yargı kararlarına uymak zorunda o nedenle bu benim notlarımda çasgemde böyle yazıyor diye itiraz etmeyin hak talep edemezsiniz.

14. ensarr

ensarr TÜİSAG Üyesi

02.07.2011 tarihli isg sınav sonucu mahkeme kararıyla yeniden değerlendirildi... yalnız arada tek bi nüans var oda oda 1 yıl sonra açıklanıyo..:))

15. cuma01

cuma01 TÜİSAG Üyesi

ben itirazımı yaptım şimdi mahkemeye başvurma kaldıı .

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica