13.05.2012 Iş Güvenliği Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündügünüz Soru Yada Sorular ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkans

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar şimdi iptal edilen soruyu ben dogru yapmıştım ne olacak. 99 soru üzerindenmi. birde yanlışlar dogruyu götürüyormu.

münza

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar şimdi iptal edilen soruyu ben dogru yapmıştım ne olacak. 99 soru üzerindenmi. birde yanlışlar dogruyu götürüyormu.

İptal olan sorular herkes için 1 doğru olarak kabul edilir. Soruyu doğru olarak yapmışsan birşey değişmez, yanlış yaptıysan 1 doğru sayın artar.
Yanlışlar doğruyu götürmüyor, sadece doğrular sayılıyor.

serkancaner

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)

100 üzerinden.bu açık.sitede de yazıyor.iptal edilen soru herkese doğru sayılacak.sizede banada onada.değişik hesaplama yöntemlerine girmeyelim

ufuksonmez

Üye
TÜİSAG Üyesi
2 tane doğru yaptığım sorudan birini iptal etmişler diğerinin cevabını değiştirmişler. ekime kaldık ...

ksengok

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaslar csgb sitesinden duyuruyu kaldırmışlar? Neden kaldırmışlar Bilgisi olan varmı acaba??

ksengok

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
dağ fare doğurdu...

455226

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
:k_karışık:

ensarr

Üye
TÜİSAG Üyesi
iptal edilmeyen diğer sorular için mahkemeye başvuruda bulunan var mı??

Ahmet OBALI

Üye
TÜİSAG Üyesi
67-68-69 KALAN ARKADAŞLAR SAYIN MİLLET HAKKINIZI ARAYIN 6-7 SORUNUN HATALI OLDUĞUNU BİLİYORUZ ..... İTİRAZLAR KANUNA DAYANSIN ____05052519733 AHMET OBALI __-HABERLEŞELİM HERKEZ İTİRAZINI YAPSIN AMA LÜTFEN İTİRAZINIZIN GEREKÇESİ KANUNA UYGUN OLSUN BÖYLE OLMALI YADA OLMALIYDI GİBİ İTİRAZ YAPMAYIN .EĞİTİM KURUMLARINI ZORLAYIN KAFADAN SAĞMA İTİRAZ HAZIRLAMASINLAR SAYGILAR ...........ÇOK İTİRAZ 6 SORUYU BİLE İPTAL ETTİRİR AZ İTİRAZ 1 SORUYU BİLE ZOR İPTAL ETTİRİR ahmet obalı

ensarr

Üye
TÜİSAG Üyesi
nasıl bi yol izlenmesi gerekiyo bilionmu sen kardeş. bizimkiler artık işi mahkeme taşımak lazım diyolar. sen biliyonmu ne yapmak gerek

Mert Fatih Kesgin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
67-68-69 KALAN ARKADAŞLAR SAYIN MİLLET HAKKINIZI ARAYIN 6-7 SORUNUN HATALI OLDUĞUNU BİLİYORUZ ..... İTİRAZLAR KANUNA DAYANSIN ____05052519733 AHMET OBALI __-HABERLEŞELİM HERKEZ İTİRAZINI YAPSIN AMA LÜTFEN İTİRAZINIZIN GEREKÇESİ KANUNA UYGUN OLSUN BÖYLE OLMALI YADA OLMALIYDI GİBİ İTİRAZ YAPMAYIN .EĞİTİM KURUMLARINI ZORLAYIN KAFADAN SAĞMA İTİRAZ HAZIRLAMASINLAR SAYGILAR ...........ÇOK İTİRAZ 6 SORUYU BİLE İPTAL ETTİRİR AZ İTİRAZ 1 SORUYU BİLE ZOR İPTAL ETTİRİR ahmet obalı

İtirazın kaç tane olduğunun önemi yoktur. Önemli olan hukuki dayanağıdır. Mahkemeler kurullara benzemez... Yine de herkes başkasından beklememeli ve yanlış olduğunu bildiği şeye itiraz etmeli.

tibet duman

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar idare mahkemesine başvuruyorsunuz 400 tl civarı masrafı var yanlız dosyayı iyi hazırlayın gözünüzü seveyim ben sağlam başvuru yapmak istiyorum sizler başvurularınızı iyi yapmazsanız birbirimizin önü tıkanabilir acele etmeyin 2 ay içinde başvurabiliyorsunuz.iyice araştırın bakın sonra verin dosyayı yargıyıda araştırın hakimler kitaplara uymak zorunda değil ama yönetmelik tüzük yargı kararlarına uymak zorunda o nedenle bu benim notlarımda çasgemde böyle yazıyor diye itiraz etmeyin hak talep edemezsiniz.

ensarr

Üye
TÜİSAG Üyesi
02.07.2011 tarihli isg sınav sonucu mahkeme kararıyla yeniden değerlendirildi... yalnız arada tek bi nüans var oda oda 1 yıl sonra açıklanıyo..:))

cuma01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
ben itirazımı yaptım şimdi mahkemeye başvurma kaldıı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.