13.05.2012 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

13.05.2012 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

73,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

18,3%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

8,2%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AhmetBBozbay

AhmetBBozbay TÜİSAG Üyesi

soru direk tüzüğe göreydi çok dikkat ettim cevap altı ay

2. isg barış

isg barış TÜİSAG Üyesi

asetilen sorusunun tam cevabını bilen var mı? :) asetilen ile ilgili üretim yerinde emniyet ekipmanıyla ilgili bir soruydu ayda 1 2 4 hangisi acaba?

3. mustafademir2002

mustafademir2002 TÜİSAG Üyesi

sallamasyon 4 dedim

4. madenci81

madenci81 Guest

yaw şu iskele muhabbetini hatırlayan var mı -yüksekliği ne olursa olsun atılmalıdır...-istiflenmelidir..-platformlar üzerindeki malzemeler işaretlenmelidir. vsss doğru cevap nedir?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

hocam herkes net dogru dedıgı cevab yazsın net degılse yazmasın mesela gravemetrık olcum baskası baska soruların cevabını yazsınkı netlerımıxz cıksın tartısma yapmaayalım

6. Orkun ULU

Orkun ULU TÜİSAG Üyesi

soruda tüzük yada yönetmeik diye belirtmiyordu ahmet bey soruda sadece

seyyar yangın sondurme cıhazlarının kontrrolu kaç ayda bi yapılmalıdır. diye soruluyordu( bıre bır aynısı olmasada yazdıgım soru yonetmelige yada tuzuge gore belirtmiyordu)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mustafademir2002

o soruda bir yerden bağlanarak indirilmeli diyor ancak yönetmelik en az 2 yerinden bağlanarak sarkıtılmasını söylüyor...

8. Cevahirim

Cevahirim TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar inşallah hepimiz için hayırlısı olurda belgelerimizi almaya hak kazanırız. Ben şunada değinmek istiyorum tıpkı Lüx sorusunda olduğu gibi bütün arkadaşlarımın doğru cevabı verebileceği sorularda yanlış dahi olsa lütfen laf olsun diye sonuçlar açıklandığında itiraz etmesin bu tarz sorulara zaten diğer şıklar alakasızdı en alakalı lüx idi sanırım anlatmak istediğim anlaşılmıştır. Tüm arkadaşlara iyi dileklerimi sunarım.

9. madenci81

madenci81 Guest

tüzük öncelik felan diyorlarda bu soruyla ilgili adamlar bir yönetmelik çıkartmışlar tutup de neden isg tüzüğünü sorsunlar...yangınla ilgili yönetmelik var zaten bence cevap yılda 1 kez bu benim yorumum

10. Orkun ULU

Orkun ULU TÜİSAG Üyesi

sıkların 1 tanesınde bir yerınden baglanıp indirilmeli yazıyordu yanlıs cvp bu cunku ıskele sokulmesınde

sokulen parca 2 yerınden baglanıp donmesını onlemek ıcın dengeli sekilde yere indirilmeli yazıyor

11. NERIMAN

NERIMAN TÜİSAG Üyesi

Orkun ULU ve Cihangir bu yazıya teşekkür etti.
  12. madenci81

madenci81 Guest

o soru tam olarak nasıldı kardeşim

13. AhmetBBozbay

AhmetBBozbay TÜİSAG Üyesi

Orkun Bey, açıkçası ben eminim çünkü dikkat ettim tüzükte sorulduğunda..yönetmelikte 1 yıl geçtiğini biliyordum.. zaten belirtmeden sorsalar bile cevap altı ay çünkü tüzük yönetmelikten önce gelir

14. mustafademir2002

soru iskelelerin sökümünde dikkat edilmesi diye bir soruydu ancak ben soruyu özet geçtim

15. utkukaan

utkukaan TÜİSAG Üyesi

soruyu şuan için tam hatırlamıyorum ama cevabın lüks oldugundan eminim o soruda sıkıntı olmaz sanırım

Orkun ULU bu yazıya teşekkür etti.
  16. Orkun ULU

Orkun ULU TÜİSAG Üyesi

peki soruyu tam hatırladıgınız gibi yazar mısınz buraya

17. madenci81

madenci81 Guest

eee yüksekliği önemli değil nerden atılırsa atılsın şıkkı ile 1 yerinden bağlansın indirilsin 2 si de yanlış ona bakarsan soru neydi tam olarak??

18. utkukaan

utkukaan TÜİSAG Üyesi

soruda yanlış hatırlamıyorsam doguyu soruyordu iskeleler üstten sökülür olacaktı
    birde vinçli bir soru vardı eger onu kasttediyorsan oda iskele üzerindeki malozlar işaretlenecek diyen şıkktı iskele üzerinde maloz yıgını biriktirilmez

19. Orkun ULU

Orkun ULU TÜİSAG Üyesi

sıklardan bırısı atılmamalı denılmıstı (atılmalı değil)
    dıgerıde 1 yerınden baglanıp denılmıstı

mustafademir2002 bu yazıya teşekkür etti.
  20. madenci81

madenci81 Guest

arkadaşlar inşallah herkez bu sınavı kazanırrrrrr kafam karıştı

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica