Anket 13.05.2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Nasıl Hazırlanmalı?

Konu, 'İş Güvenliği İle İlgili Anketler' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

13.05.2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Nasıl Hazırlanmalı ?

1. Eğitim kurumlarından gelen sorularla Ortak Havuz Sistemi oluşturularak

54,2%
  2. Eğitek aracılığıyla akademisyenlere hazırlatılarak

5,8%
  3. Soruların hazırlanmasını ihale ile dış bir eğitim firmasına verilerek

1,6%
  4. Kendi bünyesinde iş güvenliği uzmanlarından bir kurul oluşturup bu kurula hazırlatarak

31,6%
  5. Hiçbiri

6,8%
  1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

13.05.2012 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınav soruları sizce nasıl hazırlanmalı.

Baldassare bu yazıya teşekkür etti.
  2. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

en mantıklısı eğitim kurumlarından soruların alınıp ortak bir havuzdan seçmece usulü olması, hem de herkes için daha kolay olur.

3. Avrupa standartlarına yetişmemiz zaman alacak gibi ..
    Enazından bir adım yaklaşmak adına özgün seçici disiplin dahlinde ortak havuz sistemıylee bu durum aşılabilir..

heidi bu yazıya teşekkür etti.
  4. mazengin

mazengin TÜİSAG Üyesi

İsg ile ilgili YÖK benzeri bir kurumun olması daha mantıklı geliyor bana, zira eğitim kurumlarından alınan soruların güvenliğinin de ayrıyetten kontrol edilmesi gerekecektir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

bu sınavın zamanla yarışılan bir sınav olmaması gerekir.bilgiye dayalı sınav olması gerekir.ama nedense 24aralıksınavında bu abartılmış ve hatalı birçok soru meydana gelmiştir.soruları zorlaştırmak istenmiş fakat beraberindede bir çok hata olmuştur.
    buna gerek yok.bilgiyi ölçen sınav.çeldirici sınavı zaten ygs de yapıyorlar.o aşamada sor.ama herkes bir üniversite mezunu gidipte çeldirici soru sorulmasın.sorulursa böylede saçma sapan sorular çıkar.

ISGfrm bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica