13 Mayıs 2012 Sınavından Kaç Aldınız?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Cem AKBULAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

13 mayıs sınavından kaç puan aldınız?

1. 70-71-72-73

17,4%
  2. 74-75-76

18,7%
  3. 77-78-79

17,4%
  4. 80-81-82

19,6%
  5. 83-84-85

16,1%
  6. 86-87-88

5,4%
  7. 89-90-91

2,8%
  8. 92-93-94

0,6%
  9. 95-96-97

0,6%
  10. 98-99-100

1,3%
  1. blnky07

blnky07 TÜİSAG Üyesi

benim hala umudum var bu sınaw bugun açıklanacak :D

2. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Herkes kaç alığını biliyor bakıyorumda!
    Boşuna beklemeyelim o halde sonuçlar açıklanacak diye, millet işaretlemiş şimdiden kaç aldığını !!!

3. natulus16

natulus16 TÜİSAG Üyesi

sınav sonucu açıklanmadan ankete notlarını yazmışlar.

4. Doğuş

Doğuş TÜİSAG Üyesi

henüz bir işaretleme yapmadım sınav sonuç kağıdımda değişiklik yapmadıkları ne malüm :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

:hayal kırıklığı:

6. envercigsar

envercigsar TÜİSAG Üyesi

açıklanmadı nerden bileyim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. GreatWhite

GreatWhite TÜİSAG Üyesi

Notları görünce bir heyecan meb.gov.tr'ye baktım, Alemsiniz ya :alkış:

Başlık "13 mayıs sınavından kaç puan alacaksınız" şeklinde düzenlensin bari

8. münza

münza TÜİSAG Üyesi

Hala açıklanmadı ya. Devlet böyle yaparsa özel sektör ne yapmaz...

9. serkanie

serkanie TÜİSAG Üyesi

heyacanlama heyacanlanma acıklanır

10. münza

münza TÜİSAG Üyesi

Günaydın herkese. Arkadaşlar Bakanlığı arayan var mı. Telefon numarası bulup devamlı aramak lazım bunları. Biraz sıkıştırmak lazım. Bilgi olan hemen paylaşsın. Süreci hızlandıralım.

11. omeruni

omeruni TÜİSAG Üyesi

Neden bu kadar abartıyorsunuz, gün içerisinde açıklanacak. Sınavdan sonra sertifikaların gelmesi ayrı bir kriz.

12. GKCN07

GKCN07 TÜİSAG Üyesi

Dün gittiğim isg kursundan msj geldi meb den kaynaklanan sorun yüzünden muhtemelen sınav sonucları yarın açıklanacakmış..diye genelde bizim kurs sınavla ilgili gelişmeleri msj atıyor oyüzden boşuna heyecan yapmyorum sonuç açıklanırsa msj gelir hemen buraya yazarım

Mguvenc07 bu yazıya teşekkür etti.
  13. didem49

didem49 TÜİSAG Üyesi

omeruni kimsenin bişeyi abarttığı yok peki meb neden abartıyor bi sınav açıklamak bu kadar zor mu senin tuzun kuru herhalde işin gücün halin vaktin yerinde olmayanları düşünelim bi de

14. n.nazim

n.nazim TÜİSAG Üyesi

bakanlığı aramak için telefon rehberine baktım internet sitesindeki. fakar o da çalışmıyor.. Eğitim ile ilgili bir bakanlıkta eğitimsiz/eğitimi yetersiz kişilerce hizmet veriliyor olması ne kadar acı...

15. arifobek

arifobek TÜİSAG Üyesi

sınav sonuclarını bile açıklayamayan sertifikaları kaç haftada yollar Allah bilir =)

16. n.nazim

n.nazim TÜİSAG Üyesi

az önce 7-8 telefon görüşmesinden sonra bir telefon numarası alabildim. Arayıp sorduğumda bakanlık genelinde internetin olmadığını, geldiği zaman hemen yayımlayacaklarını söylediler. Devletin eğitim ile ilgili bakanlığında nasıl internet olmaz hala merak ediyorum...

esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  17. münza

münza TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 2 dk önce bakanlığı aradım. Görüştüğüm bayan sınav sonuçlarının birkaç gün içinde açıklanacağını söyledi. Yazıklar olsun diyorum böyle sınav sistemine. Devlet böyle karaktersizlik yapmamalı. İtirazlar için ücret 10 tl iken nasıl olsa çok başvuran var deyip 30 tl yapan, önceki sınavda hatalı olduğu kesin soruyu sorup bu soru için herkes itiraz etsinde paraları toplayalım diye düşünen, sonra da sınav açıklamaya gelince kafasına göre tarih verip açıklarız ne acele ediyorsunuz zihniyetiyle haraket eden bir kurum var ortada. Bizim devlet olarak çok ekmek yememiz lazım. İsteseniz aşağıdaki numarayı sizlerde arayabilrsiniz. Biraz acele etsinler. 0312 296 67 67

Gözde YAŞAR ALTUNBAŞ ve esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  18. n.nazim

n.nazim TÜİSAG Üyesi

Aramak isteyen arkadaşlar için; Bilgi Teknolojileri Md. sınav açıklama birimi tel. no: 0 312 497 41 41

Mguvenc07 bu yazıya teşekkür etti.
  19. tumer_670

tumer_670 TÜİSAG Üyesi

bakanlık genelinde internet yokmuş:))) gülermisin ağlarmısın arkadas ya!

20. cnskkrk

cnskkrk TÜİSAG Üyesi

şuan konuyla ilgli bir toplantı halinde olunduğunu bildiren telefonda görüştüğüm genel müdürlükten bir yetkili beyefendi sonuçların pazartesi günü açıklanacağını söyledi..gerekçe olarakta şaka gibidir ki internetin olmadığını belirtti..bilginiz olsun.
    not:03122966767 ile görüştüm

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica