13 Mayıs 2012 Sınavından Kaç Aldınız?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Cem AKBULAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

13 mayıs sınavından kaç puan aldınız?

1. 70-71-72-73

17,4%
  2. 74-75-76

18,7%
  3. 77-78-79

17,4%
  4. 80-81-82

19,6%
  5. 83-84-85

16,1%
  6. 86-87-88

5,4%
  7. 89-90-91

2,8%
  8. 92-93-94

0,6%
  9. 95-96-97

0,6%
  10. 98-99-100

1,3%
  1. metumad

metumad TÜİSAG Üyesi

80 ...hadi bakalım hayırlısı

2. buketdemir

buketdemir TÜİSAG Üyesi

80 aldımmm :)))

3. envercigsar

envercigsar TÜİSAG Üyesi

79 başarılı kazanan arkadaşları tebrik ediyorum

4. mustafa polat

mustafa polat TÜİSAG Üyesi

HERKESE İYİ AKŞAMLAR 78 ALDIM ^^^ALLAH SÜKÜRLER OLSUN
    :alkış::D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. münza

münza TÜİSAG Üyesi

Ben de Aralık 2011 sınavınnda 69 la kalmıştım. Bunda 71 aldım :D
    Arada baya fark var 69 la kaldığımamı üzülsem 71 le geçtiğimemi sevinsem. 2 puanla İSG uzmanı oldum.:p
    Sınavı geçen bütün arkadaşları tebrik ediyorum. Kalanlarda üzülmesin. Daha detaylı bir şekilde çalışsınlar,kazanamayız diye de düşünmeyin.

melikealici bu yazıya teşekkür etti.
  6. veysel34veysel

veysel34veysel TÜİSAG Üyesi

sayın admin 69 aldım sınav sonucuna itiraz dilekçesi nasıl oluşturulur örnek varmı ve asvalt köür sorusuna itiraz edeceğim ben bile bile kömürü işaretledim ama itiraz olmasaydı sorunun cevabı kömür kalacaktı ben nereden bile bilirim itiraz ile değişeceğini vede şıkkı neden değiştiriliyor ve bu soru benim bildiğim 2 temmuzda da soruldu başka zamanlarda soru soruldumu yani bu soru yardımınızı bekliyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. kazım akkaya

kazım akkaya TÜİSAG Üyesi

71 ile geçtim Allah'a şükürler olsun. Herkes içn hayırlısı olsun.

8. Seylan Aygün

Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

http://www.isgfrm.com/threads/24-12-2011-c-sınıfı-İş-güvenliği-uzmanlığı-sınavı-İtiraz-dilekçesi.1326/

geçmiş olsun veysel bey..burda geçmiş sınav için oluşturulmuş dilekçe örnekleri var..bunlardan yararlanabilirsiniz sanırım..asfalt kömür sorusu temmuz sınavında da sorulmuştu..onda da değiştirilmişti cevabı aynı şekilde..

Nurdan DAHİ ve Cem AKBULAK bu yazıya teşekkür etti.
  9. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

88 aldım... uzman olduk ;)

nestai ve yucelguzel bu yazıya teşekkür etti.
  10. ako

ako TÜİSAG Üyesi

üzüldüm gerçekten itiraz et ama geçen sınavda arkadaşım 74 alacaktı fakat cevabı değiştirilen şıklar ile 67 ye düştü tüm cevabı değişen soruları ilk cevap şeklinde doğru yapmış itiraz etmeyi düşündü ama bi şey çıkmaz dendiği için vazgeçti ama sen vazgeçme yap itirazını hatta eski sınavda o şekilde cevap var diye işaretledim de bence

11. GYİLMAZ

GYİLMAZ TÜİSAG Üyesi

Saın yetkili,
    Sınava çalışırken siteden çok faydalandım. Sınavdan 79 aldım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.Güzide YILMAZ

12. ilhan

ilhan TÜİSAG Üyesi

83 aldım.

nestai bu yazıya teşekkür etti.
  13. gamzeoney

gamzeoney TÜİSAG Üyesi

89 almışım çok şükür hakkımızda hayırlısı arkadaşlar :)

14. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

güzide hanım...isgfrm ailesi olarak hep birlikte paylaşımlarda bulunduk...bütün üyelerimize ben teşekkürlerimi sunarım...
    hayırlı olsun size de...

15. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

82 aldım.Herkese başarılı ve sağlıklı günler dilerim.

nestai bu yazıya teşekkür etti.
  16. veysel34veysel

veysel34veysel TÜİSAG Üyesi

AKO ARKADAŞIM ZATEN GEÇEN SINAVDADA AYNI SORU VARDI VE BEN O ZAMAN ASFALT I İŞARETLEDİM AMA İTİRAZ SONRA SI DEĞİŞTİ ŞİMDİ BEN SINAVDAYKEN NEREDEN BİLE İLİRİM İTİRAZ İLE DEĞİŞİP DEĞİŞMEYECEĞİNİ VE GERÇEKTENDE SIRRF BU SORU VE BİRKAÇ SORU DAHA VAR .. İTİRAZ DİLEKÇEM ONAYLANMASA DAAVA AÇACAĞIM BENİM GİBİ KAÇ KİŞİ BU KÖMÜR SORUSU YÜZÜNDEN 70 DEN 69 DÜŞTÜ SONUNA KADAR TAKİPÇİSİ OLACAĞIM HAKKIMI YEDİRMEM KİMSEYE ................silindi.................................................................................................

17. olcay altay

olcay altay TÜİSAG Üyesi

merhabalar 84 puan aldım ama bunda cok buyuk katkınız oldugunu bılıyorum ısgfrm gercekten herseyıyle dusunulmus bır sıte ... cem bey calısmalarım esnasında benı yonlendırmesıde buna katkı sagladı .. burada paylasımda hıc bulunmadım ama bulunan arkadaslara cok tsk ederım

18. seydaaltas

seydaaltas TÜİSAG Üyesi

75 ALDIM. ÇOK KISA BİR ZAMANDA ANCAK HAZIRLANABİLDİM. VE SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOK YARDIMCI OLDU BURDAN PAYLAŞILAN BİLGİLER.

19. n.nazim

n.nazim TÜİSAG Üyesi

77 ile geçtim..
    Sınava hazırlanmamda gittiğim kurs ile beraber bu siteninde bir çok faydasını gördüm. Tüm dökümanları hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık. Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Kazasız günler... ;)

20. halilemreyildirim

halilemreyildirim TÜİSAG Üyesi

72 ! 67-68-69 da kalan arkadaşar üzgünüm sizin adınıza ..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica