13 Mayıs Isg Sınav Sonuçları Neden Açıklamadı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında isgisg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Doğuş

Doğuş TÜİSAG Üyesi

sadece MEB olsa o da iyi ya devletin başındakiler :)

2. envercigsar

envercigsar TÜİSAG Üyesi

meb de sular kesikmiş ondan

3. gepp

gepp TÜİSAG Üyesi

Bugün KPDS sonuçlarını açıklamalarında da sorun oldu. Ölü linkle uğraştırdılar insanları kaç saat. Çevre görevlisi sınav sonucunda da aynı senaryo. DHYK sonuçlarını da belirttiği tarihten 6 gün sonra açıkladı sağlık bakanlığı. Birilerine soru soramaz, hakkımızı arayamaz hale geldik.
    Ne acı...

4. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar meb de 2 gündür internet yokmuş ben görüştüm dün akşam üzeri problem çözülmü ve akabinde çevre sınav sonuçları yayınladı.Bugün sabah isg sınav sonuçları verilir diye tahmin ediyorum.Herkesin yüzü gülsün diyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Melikest

Melikest TÜİSAG Üyesi

problem MEB de değil çasgem de sınavları değerlendirip sonuçlandıracak arkadaşlar

6. Hasan Çiloğlu

Hasan Çiloğlu TÜİSAG Üyesi

memleketin bir sürü sorunu var arkadaşlar! daha başkanlık sistemini halledicez, arkasından kürtaj olayını bir sonuca bağlamamız gerekiyor. e tabi arada vakit kaldığında iş güvenliği meselesini de çözerler diye "bir umut" var içimde:)) kazanan arkadaşlara şimdiden tebrikler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. envercigsar

envercigsar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bakanlığı aradım 03122966769 yine aynı kadın çıktı çeşitli itirazlar var dedi itirazlar değerlendiriliyor açıklanacak bekleyin......alooo kapattı

8. Çağrı Temiz

Çağrı Temiz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Bende Dair Herkes Heyecan İçerisinde Bekliyor sonuçları... Son alınan bilgiye göre MEB ; Bakanlık onayından geçerse Sonuçları açıklayacağız demiş.. Bakanlığı arayan arkadaşların demesine göre de Bugun Beklememeliymişiz ... KISACASI ; PAzartesi Açıklanacağına dair Söylentiler dolaşıyor...

9. syener

syener TÜİSAG Üyesi

Bİ KAÇ GÜN SONRA AÇIKLANACAK DEDİLER

10. envercigsar

envercigsar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınav pazartesi açıklanaçakmış bakanlığı

11. mstfünal

mstfünal TÜİSAG Üyesi

itiraz derken bazı soruların iptal olma gibi bir durumumu var yine

12. pelin.a

pelin.a TÜİSAG Üyesi

ya ne itirazı daha arkadaşlar ya.saçmalamasınlar.artık itiraz edilecek birşey yok.
    dünden beri meb'in sayfasını yenilemekten ve karne mesajını görmekten gına geldi valla!!!
    bi sınavı tarihinde yaptılar,onun dışında herşey falso.
    arka arkaya yayın tarihi verdiğin birkaç sınavı açıklayamayacaksan tarihlerini uzat da insanlar deli olmasın sayfayı yenilemekten,bakanlığı aramaktan!
    herşeye yeni düzenleme yapıyorlar ya daha iyi olsun diye avrupa normlarına uyalım,uyamasak da yakınından geçelim diye,önce kendi çalışma sistemlerini verimli hale getirmek için düzenlemeler yapsınlar.!!!!

dün açıklanacaktı,bugün açıklanacak,yok pazartesi açıklanacak...doğru dürüst duyuru geçsinler ozaman bizde bilelim!!!

13. isgisg

isgisg TÜİSAG Üyesi

Belgeleri nasıl alacağız. Bazı arkadaşlar aralık ayındaki belgeler bile gelmedi diyor?

14. res_hes(Bora)

res_hes(Bora) TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav açıklandı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica