13 Mayıs Sınavını Kazanıpta Henüz Belge Için Başvuru Yapmayanların Dikkatine!

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında KadirCoskun tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bildiğiniz üzere yeni İş Güvenliği Kanun Tasarısı Yasalaştı ve Daha önce iptal edilen belge paralarıda gündeme geldi. Aldığım bilgiye göre kanundan sonra başvuru yapacak arkadaşlar 300 tl belge parası ödemek zorunda kalacak bu yüzden kanun çumhurbaşkanlığından onaylanıp yayınlanmadan önce belge başvurularını yapınız.. Demedi demeyin.

Saygılarımla.

Taner KARAÇAYLI, izmir ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  2. Armageddon

Armageddon TÜİSAG Üyesi

ben 2010 aralıkta sınavı kazanıp belge aldım ama geçersiz denmiş bu kanunla bir düzenleme yapıldı mı ne yapmam gerekiyor acaba

3. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Kanun Resmi gazetede yayımlandıktan sonra belgesi iptal olan arkadaşlar belli bir saat eğitim göremeyi müteakip tekrar belgelerini alacaklardır.

4. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

------------------------ ŞOK ŞOK ŞOK ----------------FLAŞ FLAŞ FLAŞ-----------------------------
    İSGFRM UYARMIŞTI..... 20 Haziran da Kadir Coşkun açıklamıştı... Dikkate alanlar kazandı :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. GreatWhite

GreatWhite TÜİSAG Üyesi

O tarihte tatilde olduğum için dikkate alamadım ve 330 TL'yi ödedim :k_kızgın:

6. Tokat

Tokat TÜİSAG Üyesi

Ne yazik ki Yazınızı daha yeni gördüm. Basvurumu yapmadım ve mecburen belge ücretini yatıracağım. Ama bu bilgilendırme yazınız ıcın size cok teşekkür ediyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Bu yazımla birilerine faydalı olabildiysem ne mutlu bana, fakat özelliklede büyük puntolarla yazdım. Hayırlısı diyelim artık.

8. seydaaltas

seydaaltas TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu konu ile bende bir bilgi vereyim belge için başvurdum ama bana bakanlıkta evrak alımındaki memurlar ödeme yapmadan veremeyiz dediler. ödeme yaptım 330,40 olması lazım. peki önceden başvuranlar ne olacak diye sorduğumda bana onalrın da ödemesinden sonra belgeleri verilebilecek dediler. haberiniz olsun. belgeri bekletebilirler.

9. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

hayır seyda hanım oyle olamaz cunki verilen hak anayasa ile korunmaktadır ve geri alınamaz kanun resmi gazetede yayınlanmadan once gornderen arkadaşlar hiç bir şekilde para ödemesi yapmadan belgeleriniz alacaktır. size bu bilgiyi veren arkadaş yanlıyor.

10. Funda Gürsoy Özkocacık

Funda Gürsoy Özkocacık TÜİSAG Üyesi

benim belgem postada şuan geliyor seyda hanım. kanundan önce göndermiştim. herhangi bir sorun yok

Nurdan DAHİ ve KadirCoskun bu yazıya teşekkür etti.
  11. nurderin

nurderin TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende yeni üye oldum 13 mayıs sınavını kazandım,12 haziranda belgelerimi gönderdim ancak belge ücreti vermem gerkiyormuş,hangi tarihten önceki başvurularda belge ücreti verilmiyordu

12. senel

senel TÜİSAG Üyesi

Ne yazıkki herşeyi takip edemediğimiz için bu yazıyı göremedik ama eğitim kurumlarımızın bizi uyarması gerekirdi...

melikealici bu yazıya teşekkür etti.
  13. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Hayırlısı olsun.

14. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

30 HAZİRANDAN ÖNCE EVRAKLARINIZI BAKANLIĞA TESLİM ETTİYSENİZ ÖDEMENİZ GEREKMİYOR....

15. seydaaltas

seydaaltas TÜİSAG Üyesi

VALLA ARKADAŞLAR BENDEN BELGELERİ ALMADILAR NE YAZIK Kİ ÖDEME YAPTIKTAN SONRA EVRAKLARI TESLİM ALDILAR. YOKSA BENDE DEDİM AMA NUH DİYORLAR PEYGAMBER DEMİYORLAR. TEK GÜNÜM VARDI YATIRDIM.:(

16. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Değerli Meslektaşım, ne zaman gönderdiniz belgelerinizi eğerki kanun yayınlamadan önce ise vermiş oludugunuz parayı iade talebinde buluna bilirsiniz. Kanun yayınlanma tarihi: 30 Haziran 2012

17. seydaaltas

seydaaltas TÜİSAG Üyesi

NE yazıkki 6 temmuzda teslim ettim.

18. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Hayırlısı Olsun.

19. nurderin

nurderin TÜİSAG Üyesi

BURDA EĞİTİM VEREN KURULUŞLARINDA HATASI VAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BİZLERİ UYARABİLİRLERDİ NEYSE ÖDEYECEĞİZ ARTIK

20. KadirCoskun

KadirCoskun TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle katılıyorum, fakat bence bu uygulamadan eğitim kurumlarınında haberi yoktu.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica