18 Ağustos 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Sınavı Hakkında Inceleme Başlatılmış

FAZIL KARAKÜP

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Dostum sınav iptal edilse kazananlarada kaybedenlerede zararı dokunur. soru iptal edilmesi konusuna odaklanılmalı bence.. böylece iptal sorular 14 lere ulaşır ki bu çoğu kişinin geçmesi manasına gelir..
şu saatten sonra soru iptali sadece mahkeme ile olur.

Ali Üstün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
şu saatten sonra soru iptali sadece mahkeme ile olur.
ne yazık ki öyle.. itirzlarla soru iptal olacağını sanmıyorum bende..
sınav iptal olmasıda çok mantıklı değil.. zaten çoğu kişi 67-79 bandında.. soru iptali için dava açarlarsa bir daha sınav stresi yaşamadan geçerler gibi geliyor bana..
zira yeni sına düzenlense bundan daha kolay olmayacağını düşünüyorum..

seatito2007

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bende 69 la kaldım mahkeme yoluna gitmek için şu 3-4 mt sorusu kaynakçı sorusu ile ilgili hukuki mesnetleri iletirseniz hemen dava yoluna gideceğim
H
1. Soruda ilgi yok
2. Soru isg tüzüğünden, sınavda tüm tüzük soruları iptal edilmiştir.Bu soru unutulmuştur.Yapı işlerinde 3mt, isg tüzüğü 4 mt, maden işleri tüzüğü 5 mt, b sınıfı sınavı a grubu 76,soru 3 mt doğru cevap

ozalptuğ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
kesinlikle iptal olmalı bu sınav arkadaşlar..
emeğe yazık be***

uzadayı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende senin girdiğin sınavı evde kendime uyguladım. 75 dak 83 aldım. sen 18 ağustos sınavına ankara da girse idin ve o puanı almış olsaydın tamam. uykusuzluğu, stresi, düzgün bir kahvaltı yapamamayı ve başka bir şehirden ankara ya gitmiş olmayı hesaba kat lütfen. sen şimdi ezbere konuşuyorsun.
katılıyorum....başka şehirden ne şartlarla gelinip sınava giriliyo unutulmasın... maksadı aşan bir açıklama olmuş arkadaşınki...

Basri Varlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
katılıyorum....başka şehirden ne şartlarla gelinip sınava giriliyo unutulmasın... maksadı aşan bir açıklama olmuş arkadaşınki...
Siz Ağustos 2013 sınavına katıldınız mı? Evet ise kaç aldınız. Mayıs sınavını kendisine uygulayıp da 83 alan birisi Ağustos sınavından kesinlikle geçmesi gerekir. Çünkü ben Ağustos sınavının A,B,C sınıflarının tümünden geçtiğimi söylemiştim. Benimle polemiğe girmektense, eğer C sınıfını kazandıysanız, üst sınıflar sınavına, kazanamadıysanız Kasım sınavına hazırlanmanızı tavsiye ederim. Eğer Mühendis veya Teknik Eleman iseniz, kazanmamanız için bir neden yok. Ayrıca, hitabet şekline de dikkat etmenizi rica ediyorum. Sen gibi hitaplar pek de şık durmuyor. Ben tüm meslekdaşlarıma siz veya sizler diye hitap ediyorum. Ancak, Ferihan hanım gibi hitabedenlerede arzu ettikleri uslup ile cevap verebilirim. Saygılarımla

meftunn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
MERHABA ARKADAŞLAR 18 AĞUSTOS SINAVI İÇİN DAVA AÇMAK İÇİN ŞUAN YAKLAŞIK 50 KİŞİ OLDUK VE BU SAYI ÇOK AZ BU YÜZDEN AŞAĞIDAKİ VERECEĞİM LİNKTEN BİZE DESTEK OLMANIZ DİLEĞİMLE.NE KADAR ÇOK OLURSAK O KADAR ETKİLİ OLUR LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM SEVGİLİ DAVA ARKADAŞLARIM.

https://www.facebook.com/groups/isgsinavi/

Murat Başkır

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
18 agustos sınavına inceleme başlatılmış ama kim başlatmış ne aşamaya gelinmiş sonuç alınmış mı ? Bunlardan bilgi verecek yok mu?

tapatalk–android ile gönderildi

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar bir gelişme varmı

A.İLKAN BEYAZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
18 mayısınada dava acıldı ama durum ne bilmiyoruz eylulde durusma vardı guya

A.İLKAN BEYAZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
18 mayısı bilmiyoruz 18 agustozu hiö bilemiycez sanırım :)

Murat Başkır

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Dava dosya numarasından takip edemiyormusunuz..18 agustos davasını dosya numarasından takip edecez (alırsak eğer)

tapatalk–android ile gönderildi

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.