18 Ağustos Iş Güvenliği Uzmanı Sınav Soruları Ve Cevapları Açıklandı !!!

ISGdosya

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
18 Ağustos iş güvenliği uzmanı sınav soruları ve cevapları açıklandı !!!
Arkadaşlar, 18 Ağustos iş güvenliği uzmanı sınav soruları ve cevapları açıklandı. Aşağıdaki linkten sorulara ve cevap anahtarına ulaşabilirsiniz; http://www.isgsinavi.com/18-agustos-sinav-sorulari-ve-cevaplari-aciklandi-indirin/
Devamını Oku...

muratgülçimen

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
varmı 70 ve üzeri alan

tegv

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
58 doğru 24 kesin yanlış 18 emin değilim kaldım :)

Erdem BULUT

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Vatana millete hayırlı olsun, Edirneden Ardahana, Sinopdan Anamura, memlekemetimizin güzide yerlerinden otobüs, tren artık hangi aracı bulduysa Ankara da merkezi sınav girme çilesine zorunlu tutulan herkesin sınav sonucu...Bu ÖSYM tüm Türkiye genelinde sınav yapma yetkinliğine ve tecrübesine sahip ama binlerce kişi Ankara da 3. sınıf otellere ve tehlikeli seyehatlere maruz bırakılıyor.
İlk beklenen, sınavların bölge merkezilerine kaydırılması, dağıtılması...Ankara da metezoru sınav, modern Türkiye de ve günümüzde açıklanamaz. Birçok alanda reform varken Çalışma Bakanlığı motamotlukta, maalesef ısrar ediyor.
Sınav içeriğine gelince, yine şaşırtmacalı, zor, tuhaf sınav oldu, hala dengeli olmayan soru bankası sayesinde.
Madencilik'ten 10 kadar soru çıktı B sınıfı sınavında, uzmanların çoğu madencilik sektöründe çalışmayacak herhalde, neden bu ağırlığı bir sektöre vermeler, bu da anlaşılır gibi değil.
B ve A sınavlarının sonuçları açıklandığında, katılımcıların % 50 sinden fazlasının sınavı veremediği görülecektir, bu konuda da iddiaya varım. Geçen sınavda olduğu gibi, katılan çoğunluk sınavı kazanamaz.

dafne

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
58 kaldım

çevrearti07

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Geçtim gözüküyor bakalım. Kalan arkadaşlarım adına gerçekten çok Üzgünüm çünkü bir başkent böyle olmamalı. Ne uçak be otobüs be kara tren ne hızlı tren bileti bulunmuyor. Kalacak yer sorun. Taksi biletleri demişsin uçuyor böyle bir yer olamaz ya.Allah Cümleten kolaylıklar versin.

volkan_01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
65 doğrum var hatırlayamadığımda 2-3 soru gerisi yanlış ama sanki bazı sorularda yanlış cvplar var gibi geldi bana ki inşallah öyledir:=)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.