18 Ağustos Sınav Konuları

ENES SAKARYA

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
yani şimdi sınav giriş yerim belli, başvurumu yaptım ama ankaraya gidip, ben o sınav giriş formunu imzalamazsam sınav hakkım yanmıyor doğru mu?

Evet sınav hakkınız kesin bir şekilde yanmıyor burada baz aldıkları nokta oturuma katılıp sınav sonuç belgesine imza atan adaylar için sınav hakkının gittiğidir,birden çok arkadaşım bu durumda ve hepsinin sınav hakkı baki kaldı merak etmeyin.

Saygılarımla;
Enes SAKARYA
İş Güvenliği Uzmanı
İSGfrm Çalışma Birimi-İstanbul

ENES SAKARYA

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Cevabınız için teşekkür ederim Sayın Enes Sakarya. İki gündür casgem ve csgb 'yi arıyorum. Mayıs sınavı dahil uygulamada sınav kağıdını imzalamadığınz taktirde hakkınız yanmıyordu. Şuan yeni bir bildiri yayınlanmadıysa hala geçerli bu durum diyorlar ama yeni bir bildiri yayınlanıysa onu bilemiyoruz gibi son anda yine kafamı karıştıracak cümleler geldi :)

Tüm bildirimleri ve tüm yönetmelikleri ve tüm resmi gazeteleri yakından takip ettiğimiz için ekip olarak böyle bir durum şuan için mümkün değil,içiniz rahat olsun,nacizane tavsiyem ise bu sınava hazırlanmak için 2 hafta hertürlü yeter çalışın yaparsınız yapılamayacak bir sınav değil.

Saygılarımla;
Enes SAKARYA
İş Güvenliği Uzmanı
İSGfrm Çalışma Birimi-İstanbul

karahann

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Başvuruyu kaçırdığında zaten sınav hakkı yanmıyor ; fakat tam net olmayan durum başvuru yapıp sınav yeride belli olduğunda gidip sınava girilmediğinde hakkın yanıp yanmadığı maalesef ..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.