18 Ağustos 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Sınavı Hakkında Inceleme Başlatılmış

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Hakan ÖZTÜRK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Aysgonul

Aysgonul Guest

Kamu denetçiliğinden mayıs sınavı ile ilgili itirazı olan arkadaşları aramışlardı ve 1 hafta içinde geri dönüş yapıcaklarını,mayıs sınavi ile ilgili takipte olduklarını bildirmişlerdi.Bu konudan birşey çıktı mı acaba?
    Yani mayıs sınavı da denetlemede ya hani gelişmeleri ne oldu acaba?

2. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

sınavı geçenler mağdur edilmemelidir. tekrar ankaraya gitme eziyetine katlanmak istemiyorum şahsen. bu yüzden sınav iptali değil de soru iptalleri olabilir. tıpkı a sınıfında 22 soru iptal edilmesi gibi. sınavı geçenlere yeniden sınav yapmak saçmalıktır

ayhantas bu yazıya teşekkür etti.
  3. Şafak BALCI

Şafak BALCI TÜİSAG Üyesi

Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  4. ilhan Atlı

ilhan Atlı TÜİSAG Üyesi

arkadaşa katılıyorum sınav iptali olmasın yanlış olan sorularımız zaten doğru kabul edileceğinden değişen bir durum yok boşu boşuna sınav için ankara yollarına düşeriz hem sınavı kötü geçen arkadaşlar için büyük fırsat iptal edilen sorular herkes için doğru kabul edilmekte

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mrttaskaya

mrttaskaya TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ikinci sınavdan da kalırsak 3.sınav hakkımız olduğu hakkaında görüşler vardı bu netlik kazandımı saygılar

6. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Benim son hakkimdi diyecek hicbirsey bulamıyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yagmurceylin001

Sistem bu olduktan sonra yüz hakkımız olsa nolcakki

Aysgonul ve Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  8. metin yurtsever

metin yurtsever TÜİSAG Üyesi

size katılıyorum , bu soruyu çokmu aramışlar , bu soruya gelene kadar ne konular var,

çiğdem yılmaz bu yazıya teşekkür etti.
  9. uzadayı

uzadayı TÜİSAG Üyesi

kesinlikle....sınavın iptali aslında çoktan ilan edilmeliydi ...daha fazla vakit geçirilmeden gerekli resmi düzenleme yapılarak mağduriyetler giderilmeli.....

10. uzadayı

uzadayı TÜİSAG Üyesi

tabi sizi de anlıyorum ama ancak şöyle düşünülmeli.....malum nedenlerle başarılı sayılmayarak sınır altında kalacakların sayısı kazanacak adaylardan fazla ise vicdanlar rahat olacak mı....?

11. uzadayı

uzadayı TÜİSAG Üyesi

eğer iptal olmazsa unutmayın ki tek hakkımız kalacak..... yine aynı durumla yüzyüze kalmayacağımızı kim garanti edebilir.........

12. srsr51

srsr51 TÜİSAG Üyesi

13. uzadayı

uzadayı TÜİSAG Üyesi

barajın altında kalacak olanlara yazık değil mi..........

14. yagmurceylin001

Herşey cok normal de inceleme neden baslatildi hemde 30 soruya

15. ZERO13

ZERO13 TÜİSAG Üyesi

Stresten uzak olarak 87 dakikanızı vermişsiniz bravo. ama şöyle düşünün uykusuz olarak İstanbuldan Ankara gidenler oldu ( Malum herkes Otellerde kalmıyor ) otobüslerde eziyetler çekildi ( hem giderken hem gelirken ) bunları çoğu arkadaş biliyor. Zaten sorularda bilgiden daha çok soru şekilleri algıyı ölçmeye yönelik. Birde yalan yanlış sorular olunca sınavın nasıl geçmiş olabileceğini bir düşünün. Yıl 2013 sınav için herkes ANKARA ya diyorlar hala. Bunun üstünde kimse durmuyor. 2023 e nasıl gireceğiz acaba?

Hakan ÖZTÜRK, emsalsiz_, Att41 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. ssimsek

ssimsek TÜİSAG Üyesi

gazete haberlerine bakarsanız sadece yorum yapılmış aslı astarı yada dayanağı olmayan bi haber sadece gazete sayfası dolsun diye yapılmış....

17. ZERO13

ZERO13 TÜİSAG Üyesi

A sınavında 22 soru iptal olup sınav iptal olmadıysa bunda da olmaması lazım. 20 soru iptal edilmesi gerekiyorsa iptal edilmeli. ama sınav iptal olmamalı bence. Herkes çektiği eziyeti biliyordur.

18. perdeler

perdeler TÜİSAG Üyesi

sınavlar hakkında inceleme başlatıldığı asparagas bir haber diye düşünüyorum.zira öyle bir durum olsaydı moderörümüz bu bilgiyi muhakkak teyit eder bizleri aydınlatırdı..!!??

19. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

face
    Bakanlıktan birinci ağızdan sordurduk ama bi kurs iki sınav denildi. . . Eğitim Kurumları kazandı yani yine

20. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Bizim o hakkımızda kalmadı.ilk sınav 65 ikincisi 68-69. İle noktalandı.33 hakkım olsa ne yazar

yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica