18 Ağustos 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Sınavı Hakkında Inceleme Başlatılmış

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Hakan ÖZTÜRK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

şu saatten sonra soru iptali sadece mahkeme ile olur.

2. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

ne yazık ki öyle.. itirzlarla soru iptal olacağını sanmıyorum bende..
    sınav iptal olmasıda çok mantıklı değil.. zaten çoğu kişi 67-79 bandında.. soru iptali için dava açarlarsa bir daha sınav stresi yaşamadan geçerler gibi geliyor bana..
    zira yeni sına düzenlense bundan daha kolay olmayacağını düşünüyorum..

3. seatito2007

seatito2007 TÜİSAG Üyesi

H
    1. Soruda ilgi yok
    2. Soru isg tüzüğünden, sınavda tüm tüzük soruları iptal edilmiştir.Bu soru unutulmuştur.Yapı işlerinde 3mt, isg tüzüğü 4 mt, maden işleri tüzüğü 5 mt, b sınıfı sınavı a grubu 76,soru 3 mt doğru cevap

4. ozalptuğ

ozalptuğ TÜİSAG Üyesi

kesinlikle iptal olmalı bu sınav arkadaşlar..
    emeğe yazık be***

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

şimdiye kadar iptal edilen bir sınava tanıklık etmiş olan var mı ?

6. uzadayı

uzadayı TÜİSAG Üyesi

katılıyorum....başka şehirden ne şartlarla gelinip sınava giriliyo unutulmasın... maksadı aşan bir açıklama olmuş arkadaşınki...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Basri Varlı

Basri Varlı TÜİSAG Üyesi

Siz Ağustos 2013 sınavına katıldınız mı? Evet ise kaç aldınız. Mayıs sınavını kendisine uygulayıp da 83 alan birisi Ağustos sınavından kesinlikle geçmesi gerekir. Çünkü ben Ağustos sınavının A,B,C sınıflarının tümünden geçtiğimi söylemiştim. Benimle polemiğe girmektense, eğer C sınıfını kazandıysanız, üst sınıflar sınavına, kazanamadıysanız Kasım sınavına hazırlanmanızı tavsiye ederim. Eğer Mühendis veya Teknik Eleman iseniz, kazanmamanız için bir neden yok. Ayrıca, hitabet şekline de dikkat etmenizi rica ediyorum. Sen gibi hitaplar pek de şık durmuyor. Ben tüm meslekdaşlarıma siz veya sizler diye hitap ediyorum. Ancak, Ferihan hanım gibi hitabedenlerede arzu ettikleri uslup ile cevap verebilirim. Saygılarımla

8. TOPRAKSU43

TOPRAKSU43 TÜİSAG Üyesi

9. meftunn

meftunn TÜİSAG Üyesi

MERHABA ARKADAŞLAR 18 AĞUSTOS SINAVI İÇİN DAVA AÇMAK İÇİN ŞUAN YAKLAŞIK 50 KİŞİ OLDUK VE BU SAYI ÇOK AZ BU YÜZDEN AŞAĞIDAKİ VERECEĞİM LİNKTEN BİZE DESTEK OLMANIZ DİLEĞİMLE.NE KADAR ÇOK OLURSAK O KADAR ETKİLİ OLUR LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM SEVGİLİ DAVA ARKADAŞLARIM.

https://www.facebook.com/groups/isgsinavi/

10. Murat Başkır

Murat Başkır TÜİSAG Üyesi

18 agustos sınavına inceleme başlatılmış ama kim başlatmış ne aşamaya gelinmiş sonuç alınmış mı ? Bunlardan bilgi verecek yok mu?

tapatalk–android ile gönderildi

11. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir gelişme varmı

12. A.İLKAN BEYAZ

A.İLKAN BEYAZ TÜİSAG Üyesi

18 mayısınada dava acıldı ama durum ne bilmiyoruz eylulde durusma vardı guya

13. A.İLKAN BEYAZ

A.İLKAN BEYAZ TÜİSAG Üyesi

18 mayısı bilmiyoruz 18 agustozu hiö bilemiycez sanırım :)

14. Murat Başkır

Murat Başkır TÜİSAG Üyesi

Dava dosya numarasından takip edemiyormusunuz..18 agustos davasını dosya numarasından takip edecez (alırsak eğer)

tapatalk–android ile gönderildi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica