18 Ağustos 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burdan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Ağustos İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Sizce Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 13 Ekim 2013.
  1. Çok Kolay

3,1%
  2. Kolay

3,6%
  3. Orta

16,0%
  4. Zor

48,8%
  5. Çok Zor

28,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Neslihan Burabak Koç

Neslihan Burabak Koç TÜİSAG Üyesi

evet bende şimdi baktım kısa devre için sigorta koruma önlemiymiş. Bende kaçak akım rölesi yapmıştım ancak yanlış olmuş.

2. FERAT

FERAT TÜİSAG Üyesi

valla ben bu işten bişey anlamadım!!!! isg uzmanı olarak görev yapacak insanlar bu sorular üzerinden mi belge alıp çalışacak saçmalık başka bişey değil.....

3. Neslihan Burabak Koç

Evet bu ne saçma bir soruydu yönetmeliğe bakıyorum henüz 40 saatlik birşey bulamadım. Dayanağı nedir bu sorunun?

4. cebo

cebo TÜİSAG Üyesi

fındık işleri olduğunda herkes hemfikir mi? kendi hesabına calısan berber dıye bılıyorum?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

zannetmem üçüde doğr u olasun.. sadece topraklı piriz yeterliyi seçtim ben.
    diğer toptraklama sistemleri mantıksız. malum evdeki matkap için de ayı şeyi yapıyormuyuz?

6. cebo

cebo TÜİSAG Üyesi

2/10 olacaktı ferhat bey sanırım...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. @hmet

@hmet TÜİSAG Üyesi

o sorunun cvbını bende berber diye hatırlıyorum hocam

8. cebo

cebo TÜİSAG Üyesi

emredici diye biliyorum... maske tak gibi...

Gudastviri bu yazıya teşekkür etti.
  9. Fatih_61

Fatih_61 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar gaz yangınında hangi söndürme yöntemi kullanılamaz sorusunda. su dışında soğutma yapan etkin malzeme nedir. ben bu konuda bilgi sahibi değilim sogutmanın su ile yapıldığını düşünerek gaz yangınlarına su ile müdahale edilemez diye soğutma cevabını verdim.
    bogma: oksijensizleştrme mumkun
    engelleme : pasif önlem
    emilsiyon: yakıt giderme şeklinde düşündüm
    soğutma : gaz yangınına su ile müdahale edilemez... bilen arkadaşlardan cvp bekliyorum tşkler

10. cebo

cebo TÜİSAG Üyesi

maalesef 284 bana da cok yuksek geldı ama bu olması gereken bırseymıs.. cevap d olacakmıs:(

11. @hmet

@hmet TÜİSAG Üyesi

bu sınava 2.girişim yalnız hiç umut bırakmadılar eğer soru hazırlamak herhangi bir metinden kelimeyi söküp alıp boşluğu tamamlamak ise ...

thekayra bu yazıya teşekkür etti.
  12. hakan korkmaz

hakan korkmaz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlarım yapamadığımız her soruyu iptal hayali kuruyoruz, hatta sınav iptal olmalı diyenler var :k_karışık: yok artık...:)

pasatchm bu yazıya teşekkür etti.
  13. cebo

cebo TÜİSAG Üyesi

cevap tarım

14. siyamjam

siyamjam TÜİSAG Üyesi

yarın saat 10 dan sonra sorular ve cevap anahtarı yayınlanacakmış bilginize arkadaşlar

15. Neslihan Burabak Koç

Hangisi yanlıştır diye soruyordu. B grube kitapçıkda A şıkkı olacak " Oksijen önce açılır"[/quote]

Malesef bu soru için yanlış cevap önce asetilen açılır olacak.Baktım doğru olan yöntem önce oksijen açılır ardından asetilen açılarak gaz yakılır diyor. :(

16. Fatih_61

Fatih_61 TÜİSAG Üyesi

Malesef bu soru için yanlış cevap önce asetilen açılır olacak.Baktım doğru olan yöntem önce oksijen açılır ardından asetilen açılarak gaz yakılır diyor. :([/quote]

önce asetilen açılır cevabı b şıkkındaydı yanlış hatırlamıyorsam o zaman cevabın b şıkkı olması gerekir

17. emineerdoğan

emineerdoğan TÜİSAG Üyesi

Evet

18. metin537

metin537 TÜİSAG Üyesi

Bende de b grubu kitapçık vardı ama soruda 4 boşluk varken cevaplarda 3 boşluk vardı.

19. Neslihan Burabak Koç

b) Eğiticilerin eğitimi belgesi: En az kırk saatlik eğitim sonunda kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler veya 8/2/2007 tarihli ve 5580 sayılıÖzel Öğretim Kurumları Kanununa göre yetkilendirilen kurumlar tarafından tek bir program sonucunda verilen eğiticilerin eğitimi belgesini, evet tanımlarda varmış cevap: isg uzmanlarının eğitimleri hakkında yönetmeliğe göre ceva buymuş arkadaşlar.

Deryagüler bu yazıya teşekkür etti.
  20. sedat üzümcü

sedat üzümcü TÜİSAG Üyesi

cevap kaymaması olacak. derste hoca demişti

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica