18 Ağustos 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burdan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Ağustos İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Sizce Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 13 Ekim 2013.
  1. Çok Kolay

3,1%
  2. Kolay

3,6%
  3. Orta

16,0%
  4. Zor

48,8%
  5. Çok Zor

28,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Kauçuk iyi bir elektrik yalıtkanıdır ve genellikle elektrik tellerini kaplamada kullanılır.

alix bu yazıya teşekkür etti.
  2. mustafa bayman

mustafa bayman TÜİSAG Üyesi

Sonuçlar açıklandıktan sonraki üç gün

3. yeni tüzük çıkmadan eskisi iptal olamaz ki

alix bu yazıya teşekkür etti.
  4. tüzükle yönetmelik aynı şey değil

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kadriye3410

kadriye3410 TÜİSAG Üyesi

24 saat gece postasından gündüze geçiş süresi. 11 saat diğer çalışma zamanına kadar arada olması gereken dinlenme süresi. haklısınız hocam

çiğdem erşahan bu yazıya teşekkür etti.
  6. Serdengeçti86

Serdengeçti86 TÜİSAG Üyesi

Açıklamalar bana ait değildir ama şunu belirteyim. açıklamada tüzüklerin dayandığı geçici maddeler kaldırıldığı için tüzüklerin kaldırılmış olduğu söylenmişti, benim konuşmuş olduğum birçok insan tüzüklerden soru beklemiyordu.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. okaliptus

okaliptus TÜİSAG Üyesi

Sigorta hariç diğer seçenekler insanı korumaya yönelik hatta yüklenme olunca sigorta devreye girer, en azından öyle öğretmişlerdi

8. kadriye3410

kadriye3410 TÜİSAG Üyesi

aynen konserojen maddeler için 40 yıl diğerleri 15 yıl

9. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

10. mustafa bayman

Kendine hesabına çalışan berber diyordu.

11. sevilay sanlı

sevilay sanlı TÜİSAG Üyesi

kendi adına çalışan berbermicevap

12. Serdengeçti86

Serdengeçti86 TÜİSAG Üyesi

13. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Taktınız bir berbere.nefret ettim berberlerden 100 soruda 1 berber birde oksijen asetilen var başka yok demi ya

14. mustafa bayman

İster kasımda ister mayısta girersin 2 hakkın var geçemezsen tekrar eğitim alıp 2 hak daha elde edersin başarılar

15. dara mazlum

dara mazlum TÜİSAG Üyesi

43. I- Mıknatısları vinç üzerinde asılı olarak yeterli yükseklikte tutulması

II- Mıkatısları doğruda doğruya yere değdirilmesi

III- Mıkatısları bu iş için yapılış bir platform üzerine indirilmesi
    Elektrikli ıkatıslı viç, dilee hâlide ike, yukarıdakilerde hagisii/hagilerii yapılası
    doğrudur?
    A Yalız III B) II ve III C) I, II III D Yalız II

bu da ilginç bir soru bence , el.mık.dinlenme halinde diyor , yani benim anladığım tamamen stop durumu yok,üstelik

yere değdirilmesi yeterli ise neden özel platforma ihtiyaç duyulur, bence cevap yalnız 3 olmalı

Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  16. YAŞAR SALUR

YAŞAR SALUR TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar sınavdan sonra kızılay avm ye gittim yanımda arkadaşlarda vardı en üst kata çıktık yemek yemeye ve şöyle bir olay ilgimi çekti sınavdan çıkan bir arkadaşın elinde sınav kitapçığının orjinali vardı ve yanına gittik aaa dedik nasıl aldınız adam dedi ki meb in sınavlarında almak sıkıntı olmuyor sınavdan sonra 1 saat geçince veriyorlar aa oyle oluyo mu ya dedik şaşırdık adamlar hemen toparlandı ve gitti yorumlarınızı bekliyorum nedir bu?

kavunkabugu, dara mazlum ve Tolga_YILMAZ bu yazıya teşekkür etti.
  17. MehmetC

MehmetC TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar , zaten 6331 e göre artık işçi ibaresi kaldırılmış çalışan ibaresi gelmiştir. Bencede kendi namına çalışan berber dir cevap

18. sercans

sercans TÜİSAG Üyesi

yalnız 3 ü işaretledim

Hakan ÖZTÜRK ve Gudastviri bu yazıya teşekkür etti.
  19. nogay

nogay TÜİSAG Üyesi

24 olması lazım o sorunun cevabı adam sabah 8 de vardiyadan çıkıp hiçbir zaman akşam 8 de işe başlamaz. yoksa vardiya olmaz zaten, nasıl normal çalışma zamanı sabah 8 akşam akşam 5 yada 8 ise, oda öyle olurdu adına vardiya denmezdi

20. YAŞAR SALUR

YAŞAR SALUR TÜİSAG Üyesi

adamlar aleni açmışlar bakıyolardı ve bizim sorulardan hemen sonra kalktılar 2 dk bile durmadılar uzaklaştılar yanımda şahitim bile var bir mühendis abimizin mühendis hanımı o sordu hatta bende yanındaydım :(

21. nogay

nogay TÜİSAG Üyesi

doğrudur dağıtmışlardır, biz sınava başlamadan bize de dediler sınav bittikten 1 saat sonra gelin verelim soru kitapçıklarınızı ama öyle olmadı gittik, telefon geldi veremiyoruz dediler biçok kişi bekledi ankara dışından gelenler falan 1 saat memleketlerine dönmediler bu yüzden, neticede bize vermediler.

dara mazlum bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica