18 Ağustos 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burdan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Ağustos İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Sizce Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 13 Ekim 2013.
  1. Çok Kolay

3,1%
  2. Kolay

3,6%
  3. Orta

16,0%
  4. Zor

48,8%
  5. Çok Zor

28,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nogay

nogay TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sorulara itiraz edenin sorusu mu iptal ediliyor yoksa genel olarak o soru tamamen mi iptal oluyor ve mesela ben B kitapçığı 15. soruya itiraz ettim bi başka arkadaş da B kitapçığı 15. soruya benden sonra itiraz halinde,daha önce itiraz edildimi diyecekler, yoksa herkez aynı soruya itiraz edebiliyormu yani aynı soruya 500 kişi itiraz edebiliyormu (500x10 güzel para) :(

2. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

S
    Isveren calismaya basladiktan sonra ve periyodik olarak saglik kontrolu yaptirir gibi bi cvp vardi o dogru kelime oyunu yapilmis sonra degil once demeliydi

allerjik bu yazıya teşekkür etti.
  3. Serdengeçti86

Serdengeçti86 TÜİSAG Üyesi

sorunun cevabı tam olarak ne d mi

4. yusuf-acik

yusuf-acik TÜİSAG Üyesi

doğru cevap B şıkkı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

Metan,co2,oksijen sorusuna, saglik guvenlik plani ile ilgili soruya ve acil durum ekipleriyle ilgili soruya itiraz edelim yuzde yuz kazaniriz tahiliye yazilmisti tahliye yerine,4 bosluk uc cevap vardi metanli soruda saglik guvenlik plani ile ilgili soru ise tamamen yanlis

6. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

Secenegi hatirlamiorm ama yonetmeligin saglik gozetimi basligi altinda yazio dedigim secenek ise basladiktan sonra degil once olarak yaziyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Serdengeçti86 bu yazıya teşekkür etti.
  7. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

Islem sirasi diye bisey mi var yonetmelikte oyle bir siralama yapmis mi ayrica tahliyeyi tahiliye diye yazmislar yazim yanlisligindan iptal ettirmeliyiz her ne kdr o secenegi isaretlemis olsam da

8. Hakinen03

Hakinen03 TÜİSAG Üyesi

9. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Yeraltı ve Yerüstü Maden İşletmelerinde Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği

16.6.2 Suni havalandırma sistemlerinde hava akımı, çalışanları rahatsız etmeyecek şekilde olacaktır.
    Çalışma ortamı havasını kirleterek çalışanların sağlığına zarar verebilecek artık ve pislikler derhal dışarı atılacaktır.

10. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

O zaman tabanın özelliği soruda belirtilmeliydi..

11. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

En az 5 metreyle 5metreden fazla bana ayni sey gibi geldi o anda insan 5 metreden az diye sorar giciklik yapmislar resmen en iyi bildigim soru gitti:(

12. Hakinen03

Hakinen03 TÜİSAG Üyesi

Aynen katiliyorum.oksijeni once acarsaniz patlmadan dolayi kazaya sebebiyet verirsiniz.sadece enjektörlü şaloma kullanılırsa ki özel bir durumdur.o zaman oksijeni az açıp hemen asetilen verilerek tutuşturulur.artık yarın görürsünüz.akdi halde bu soruya ben itiraz ederim.başka eden olmasın:))

13. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

B
    Ben de ikisi arasinda kalip egitimi isaretledim sayisal loto gibi iki secenek arasinda kaldiklarimin yarisi tutsaydi bari:(

14. erkbozk

erkbozk TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar sanki 2 tane soru varmis gibi sinavda bir oksijen birde berber sorusunu tartisiyorsunuz iki gundur.yarin belli olacak hepsi.bu iki soruyu yanlis kabul edin ona gore sallayim yani.sanki herkes sinirda 2 soru belli edecek tum sinavi

15. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

Bende de 19.5 kalmis aklimda:(

16. Serdengeçti86

Biraz şu atasözüne benziyor Bir deli kuyuya taş atmış bin akıllı çıkaramamış :)

pasatchm bu yazıya teşekkür etti.
  17. Hakinen03

Hakinen03 TÜİSAG Üyesi

[quote="Hakinen03,
    Arkadaslar ortmdaki pis kokunun uzaklastirilmasi lie uphill Bir soru vardi.onun Cevabı için ne düşünüyorsunuz?????

18. Serdengeçti86

cebri havalandırmaya gerek yoktur mu yanlış hatırlıyor olabilirim

19. Hakinen03

Hakinen03 TÜİSAG Üyesi

P-PLANLAMA
    U
    K
    Ö-ÖNLEM ALMA
    Cevap zaten içinde saklı

20. Bianegro

Bianegro Guest

bu olay evimizdeki ocağın yanıcı gazını açtıktan sonra kibrit yakıcısıyla ateşlemeye benzer..eğer oksijen önce açılacaksa ohalde ben de bundan sonra önce kibriti ateşliyim sonra tüpü açiyim....jeton düştü...arkadaşlar..önce oksijen açılır..sonra asetilen verilir..şuan emin oldum..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica