18 Ağustos 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burdan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Ağustos İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Sizce Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 13 Ekim 2013.
  1. Çok Kolay

3,1%
  2. Kolay

3,6%
  3. Orta

16,0%
  4. Zor

48,8%
  5. Çok Zor

28,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Orhan Vardar

Orhan Vardar TÜİSAG Üyesi

18 Mayıs sınavında 67 doğrum vardı . İptal edilen 5 sorudan 2'sini yanlış yapmıştım ve bu sorular eklenerek sınav sonuç bidirgem 69 olarak geldi. Şunu da belirteyim ki şıklarla ilgili maddi hata yapmadım çünkü cevaplarımı aldım sınavda.
    Kimlğimizi gösteren sınav giriş kağıdının arkasına alıyorum bütün verdiğim şıkları.

2. Evet tüzüğe göre aynı bende şaşırmıştım

3. dara mazlum

dara mazlum TÜİSAG Üyesi

ben yönetmeliğe baktım motorlu araçların sesleri AYNI olmalı,

4. nosh

nosh Guest

Bence bilerek yapılan basit oyunlar bunlar.Yani mantığınız alıyormu 89 sorunun tamamı bire bir.Şıklarına kadar.Neyse biten bitmiş gerçi.Bizde burda 80.sayfa olmuş halen fındık işçisimi,asetilenmi tartışmaya devam edelim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

aziz e. ve imrenlim bu yazıya teşekkür etti.
  5. erkbozk

erkbozk TÜİSAG Üyesi

hala oksijen ve berberi tartışanlar ayrı bir yer açılsın orda devam ediniz.başka soru yok zaten tartışılacak.

6. fatihaydogdu

fatihaydogdu TÜİSAG Üyesi

doğru cevap sigorta olmalıydı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. nosh

nosh Guest

ADAMLAR 89 SORUNUN TAMAMINI ŞIKLARINDAKİ DİZİLİMİNE KADAR HATIRLIYOR BUNLARDA BERBER LE OKSİJENİ TARTIŞIYOR.VAY YAVRUM NE SAFSINIZ...

yagmurceylin001, zafer1958 ve imrenlim bu yazıya teşekkür etti.
  8. Fatih Bozoklar

Fatih Bozoklar TÜİSAG Üyesi

Kaçak akım ile kısa devre farklı şeyler. Kaçak akım rölesi kaçağa karşı korur ama soru kısa devreyi hangisi korur olduğundan cevap sigorta.

9. amele75

amele75 TÜİSAG Üyesi

bu 89 soru konunun kaçıncı sayfasında acaba?

10. nburakb

nburakb TÜİSAG Üyesi

telefon sokabildiyse fotoğraf almıştır arkadaşlar hemen art niyetli düşünmeyin

11. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

buradan alabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

amele75 bu yazıya teşekkür etti.
  12. Mehmet SEKER

Mehmet SEKER TÜİSAG Üyesi

Oksijen oranı 19 olcak. ama o soruda problem (ben tam hatırlamasamda) korbonmonoksit demiş cevaplarda korbondioksitin sınır değerini vermiş. oyleyse zaten iptal.

13. Mert B.

Mert B. TÜİSAG Üyesi

saat 10 denmişti hala cevaplar yok..bu kadarmı zor bir dosyayı siteye koymak !! Arkadaşlar farkındaysanız herkesin tek tek sonuçları konmuyo ,sadece cevap anahtarı bir kaç tane harf !! yazıklar olsun ..bu kadar insanı merak içinde bırakıyolar..

14. Fatih Bozoklar

Telefon sokmak yasaktı.
    Gözlemci tanıdıksa izin istemiştir.

15. isg mav

isg mav TÜİSAG Üyesi

89 soruyu nasıl sıklarına gore hatırlayabılıyorlar kı

16. Ümit Mert

Ümit Mert TÜİSAG Üyesi

17. Fatih Bozoklar

Bakanlık bugün açıklanacağını yazmış ama saat vermemiş. 23:59'a kadar hakları var.

18. keser8585

keser8585 TÜİSAG Üyesi

su 89 soruya bakarsak kesin kaldık ama onun cevaplarında hata var kesin

19. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

hakan bey,
    bahsettiğiniz soru cevaplarında diğer sayfada (sınava itiraz soruları kısmında) 14 yanlış olduğu yazılmış.
    bu durumda şu soruyu sormak istiyorum. sorular nasıl bu kadar net kaldı aklınızda hemde sırasıyla ve cevaplar kime ait?

20. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

Aslında sınavdan çıkınca aklımda bir tane bile soru kalmadı:) Soruları tesadüfen başka bir internet sitesinden buldum. Biraz önce aynı soruları tekrar araştırmaya kalkıştım. Ne hikmetse bulamıyorum:)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica