18 Ağustos 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burdan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Ağustos İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Sizce Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 13 Ekim 2013.
  1. Çok Kolay

3,1%
  2. Kolay

3,6%
  3. Orta

16,0%
  4. Zor

48,8%
  5. Çok Zor

28,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Serdengeçti86

Serdengeçti86 TÜİSAG Üyesi

iptal edilen sorularda ne cevap verdiğin önemli mi ?

Zaten soru yanlış cevabın ne önemi var Soru yanlış olunca cevap nasıl doğru olsun k

2. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

bulmayın zaten... sayenizde bende de moral falan kalmadı. bu sorular ve cevaplara göre geçemiyorum:)

3. Mehmet SEKER

Mehmet SEKER TÜİSAG Üyesi

oyle bişey olcagını sanmıyorum. oyle bişey oldugunda geçme notuda aynı oranda düşer. yani 70 değilde 68 geçer not olur. yoksa 10 soruyu iptal et sen e 90 üzerinden yine 70 alcan mı diyecekler ?

4. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

Emin olun benim sizden farkım yok. Bu soruları bulana kadar azda olsa umudum vardı. Bende yayınladığıma pişmanım:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. can erdemir

can erdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım bende sınav çıkısından beri araştırıyorum bulamadım şüpheli bir durum var bence biri sınavdan sonra soruları aklında tutuyor biri sınavdan çıktığı 3.dakkada telefonu çalıyor biri şıkları giriş belgesinin üstüne yazıyor Ankara gibi güvenliğin hat safhada olduğu bir kentte bunlar sadece durumu paylaşanlar yanlış anlamayın kimseyi zan altında bırakmak değil niyetim.

6. fahrettin2005

fahrettin2005 TÜİSAG Üyesi

ne demek istediğnizi anlamdım. Ben iptal edilen sorular herkes için (CEVAP VERSİN VERMESİN , DOĞRU YADA YANLIŞ CEVAPLASIN FARKETMEZ) doğru kabul ediliyor diyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

tüzük ne hukukun yazılı kaynağı kim çıkarır? bakanlar kurulu yani yürütme organı yasama değil

8. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

yani cevap? beta mı nötron mu yoksa soru iptal mi

şirvan kırkağaç bu yazıya teşekkür etti.
  9. alp kartal

alp kartal TÜİSAG Üyesi

önce oksijen sonra asetilen açılır şeklinde son tahlilde cevap.

doğrumudur?

10. can erdemir

can erdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar normalde yanlış sorular doğru kabul edilir ama % 10 üzerinde bir yanlışlık varsa sınav iptal edilir yahut baraj aşağı çekilir.Bence 3 .5 soru iptal edilir bu da sınava girenlere avantaj olur.Çünkü iptal edilirse basın meb e tefe koyar :)

11. erkanbey

erkanbey TÜİSAG Üyesi

Meb iptal :D serverlar yoğunluktan kilitlendi :D

12. emre2356

emre2356 TÜİSAG Üyesi

bende b grubuydum 85. soru 4 boşluk vardı eminin dikkat etmemeişsin sanırım

13. Kaanka

Kaanka TÜİSAG Üyesi

Şerit çekilr de varmıydı cevaplarda ben onu yaptım galiba. İlk önce Tecrit edilir mantığıyla

14. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Bende serit yaptim

15. Mehmet SEKER

kardeşim nerde yazıyosa bizede söyleyin bizde bi bakalım

16. EMRAH TANRIVERDİ

EMRAH TANRIVERDİ TÜİSAG Üyesi

Bu topladığımız soruların pdf haline dönüştürürmüş hali var mı arkadaşlat.

17. mehmet celal

mehmet celal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ne zaman açıklanıyor yaaa

Deryagüler bu yazıya teşekkür etti.
  18. İsmail Vural İSEL

İsmail Vural İSEL TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar hepinize öncelikle geçmiş olsun.

Buradaki yorumlar doğrultusunda bu sınavla ilgili "girdisi farklı - çıktısı farklı" diyebiliriz.

Sorular hazırlanırken alınmak istenen netice doğru olabilir, ancak verilmeyen bilgiyi ölçmeye yönelik olduğu için hepimize zor geldi. Yoksa bu sınav çerçevesinde sorulan soruları doğru cevaplamamız gerekir, eğer bu işi yapacaksak.

Ancak buradaki bunca kişinin yakarışını da göz önüne alacak bir değerlendirmenin ilgili kurumlar tarafından yapılması gerekir diye düşünüyorum.

Nihayetinde soru kitapçıkları ve cevaplar yayınlandıktan sonra bir kez daha gözden geçirip, objektif bir değerlendirme yapmaya çalışacağım.

Emek veren herkesin karşılığını almasını ve başarılı olmasını canı gönülden dilerim.

İyi Günler.

BIROL TEMEL, mustafa2618 ve Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  19. Mehmet SEKER

duyduğun şeylerle değilde okuduğun şeylerle tartışmaya açsaydın bu konuyu kardeşim. bulursan söle bizde bakalım

20. benoznur

benoznur TÜİSAG Üyesi

madem yanlış sordukları o LANET soruları doğru kabul etmeyeceklerse o soruların yerine ne yapacaklar, bu bilgin ötesi arkadaslar sonrasınıda açıklasada bizde aydınlanıp huzura ersek!

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica