18 Ağustos 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burdan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

18 Ağustos İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Sizce Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 13 Ekim 2013.
  1. Çok Kolay

3,1%
  2. Kolay

3,6%
  3. Orta

16,0%
  4. Zor

48,8%
  5. Çok Zor

28,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mummy41

mummy41 TÜİSAG Üyesi

bence soru hatalı. 4 boşluk var ancak cevaplarda 3 seçenek var. soru muhtemelen iptal olacaktır.

2. nil3434

nil3434 TÜİSAG Üyesi

68 le kaldım kasım ayına bi yolcu daha var

3. nosh

nosh Guest

A KİTAPÇIĞI 58. SORUNUN CEVABI YANLIŞ MI YÖNETMELİKTE ŞÖYLE YAZIYOR....

Madde 387 - Açık havada çalışan vinçlerin kabinleri kapalı olacak ve bunların operatöre en geniş görüş alanını sağlayacak şekilde yukarı kaldırılabilen sürgülü pencereleri bulunacak ve soğuk havalarda, uygun şekilde ısıtılacaktır.
    Madde 388 - Hareket halindeki vinç kabinleri içinde veya vinç arabaları üzerinde, yalnız görevli kimseler bulunacak ve vinç operatörleri, hiç bir kimsenin yük üzerine binmesine veya boş halat veya kancalara asılmasına izin vermeyecektir.

Ertand, Fatih_61 ve Sercan ARSLAN bu yazıya teşekkür etti.
  4. GiZemm87

GiZemm87 TÜİSAG Üyesi

Bu soru kesinlikle iptal edilmeli

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Mert B.

Mert B. TÜİSAG Üyesi

aynen haklısın ,bu da yanlış. akıl var mantık var açık havada kabinleri neden açık olsun ki ,kapalı olur!! mantığa bak ya çıldırcam !!

6. Sercan ARSLAN

Sercan ARSLAN TÜİSAG Üyesi

arkaddasım aynen en cok bu soruya sasırdım bu soruda yanlıs sık verılmıs olabilir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

bu soruya itiraz edilsin o zaman.

8. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

soruyu hazırlayanlr vinc diye neyi düsündülerde bu cevabı verdiler anlamak imkansız soru kesinlikle hatalı

9. hakan35

hakan35 TÜİSAG Üyesi

A kitapçığının 85. sorusu iptal herhalde çünkü hem 4 tane boşluk var hemde CO ve CO2 ibareleri yanlış

10. marc123

marc123 TÜİSAG Üyesi

O hesabın yanlış arkadaşım. Sınavda yanlış yaptıklarından iptaller olursa direkt + olarak eklenir doğru sayına. Oran orantı yok yani. Eğer doğru yaptığı bir soru iptal olursa da hiçbir olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmuyor zaten.

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  11. Mert B.

Mert B. TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 17. soru kesinlikle yanlış !! hepberaber itiraz edelim arkadaşlar !!

ayna42 bu yazıya teşekkür etti.
  12. Fatih_61

Fatih_61 TÜİSAG Üyesi

bu madde umutlarımı yeşerten madde.. inşallah iptal olur..

Emar Store bu yazıya teşekkür etti.
  13. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

:) keşke herşey ezber olmasa.bu konuda katılıyorum size

14. İlker ALTAN

İlker ALTAN TÜİSAG Üyesi

Evet ben de I-III yapmıştım. cevap C değil B olmalı.
    ayrıca 4 boşluk olan soru da iptal olmalı
    3 m. ve 4 m. konusunda da iptal bekliyorum
    iple çapraz bağlanarak indirilmeli yazıyor yönetmelikte, cevapta bağlanarak yazıyor bu da iptal edilmeli.
    Şimdilik bu 4 Soru var benim gördüğüm arkadaşlar, hepsini toparlayıp kurslar aracılığı ile gecikmeden itiraz edelim.

Emar Store bu yazıya teşekkür etti.
  15. hsnrdgn

hsnrdgn TÜİSAG Üyesi

mayıs daki sınav gibi hep aynı şeylermiydi.. siz başka bir sınavamı baktınız.mayıs sınavına gore 2 kat zordu.alakası yok...

Tersiyer bu yazıya teşekkür etti.
  16. erkbozk

erkbozk TÜİSAG Üyesi

Insanlari yanlis yonlendirme arkadasim.iptaller dogru sayilir

17. zkb

zkb TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şu an 75 aldım, diyelimki iptal edilenlerin hepsi benim doğru saydığım sorularsa puanımın 70 altına düşme ihtimali olabilir mi sizce?

18. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Mayıs sınavından 64 bu sınavdan 65 aldım.çok istikrarlı gidiyorum.ama emin olun bu sınav Mayısdan daha zordu.Buraya kadarmış....

19. Mert B.

Mert B. TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 62. soru arkadaşlar 4m demiş , 3m olduğunu söyleyen tüzükte bir yer vardı . tam olarak bilen var mı ??

20. zkb

zkb TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben de mayıs sınavına girdim ve 67 ile kaldım, şu anki bilgilerimle mayıs sınavından en az 80 alırdım. kesinlikle daha zorlayıcıydı.

21. erdmoz

erdmoz TÜİSAG Üyesi

A KİTAPÇIĞI 58. SORUNUN CEVABI YANLIŞ MI YÖNETMELİKTE ŞÖYLE YAZIYOR....

Madde 387 - Açık havada çalışan vinçlerin kabinleri kapalı olacak ve bunların operatöre en geniş görüş alanını sağlayacak şekilde yukarı kaldırılabilen sürgülü pencereleri bulunacak ve soğuk havalarda, uygun şekilde ısıtılacaktır.
    Madde 388 - Hareket halindeki vinç kabinleri içinde veya vinç arabaları üzerinde, yalnız görevli kimseler bulunacak ve vinç operatörleri, hiç bir kimsenin yük üzerine binmesine veya boş halat veya kancalara asılmasına izin vermeyecektir.

bu soruya itiraz edilsin o zaman.

Ali Üstün ve zkb bu yazıya teşekkür etti.
  22. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

ne ikisi 4 kat zordu.uzun uzun ösym türkçe soruları gibi.çelişkili şıklar.derslerde gösterilmeyen maddeler konular.ztaen yeni kanun çıktı herşey yerle bir oldu.bir sürü döküman kirliliği neyi ezberleyeceğimizi şaşırdık.sonuç hüsran.

Basri ACAR bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica