Tartışma 18 Ağustos 2013 Işyeri Hekimi Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burdan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mxuysal

mxuysal TÜİSAG Üyesi

Biyolojik gözlem (monitarizasyon) şeklindeydi doğru cevap şıkkı :)

MEHMET EREN TUNA bu yazıya teşekkür etti.
  2. brk34

brk34 TÜİSAG Üyesi

WALLA HOCAM SINAVDAN ÇIKARKEN GEÇİYORDUM AMA BU FORUMU OKUDUKTAN SONRA KALABİLİRM DE :))) SEN?

3. MEHMET EREN TUNA

MEHMET EREN TUNA TÜİSAG Üyesi

:))
    20 ye yakın yanlışım var, diğer hatırlamadığımız sorulardan 10 tane yanlışım çıkmaz diye düşünerek rahatım ama bakacaz :)

4. ercan bal

ercan bal TÜİSAG Üyesi

Dünya sağlık örgütü dioksanı zehir kabul etmez şıkkı,biyolojik monitorizasyon şıkkı,icoh etik değerler şıkkı,de quervain şıkkı,leptospiroz,toksik ensefalopati sorusu,2b şüpheli karsinojen,bissinoz evreleme 1/2,terleme,metabolik,tsk bakım merkezi,çalışan temsilcilerinin kayıtlara ulaşmasına izin verilmez,güvenlik kültürü fizyolojik ihtiyaçları karşılanmış kişiler için,tütün kanunu,toplum sağlığı merkezi sorusu,oda ölçüleri,prevalans,insidans hızı,kesitsel,fesih 3 gün,iş hijyenisti odyometri,özel hukuk tüzük,dekompresyon hastalığı,osbg dış ilde şube açar,organik kurşun yada halotan,ach esteraz tüzde birlik azalış klinik,psikrometri,civa,öykü,siderozis,15 dk,vardiya 11 saat,doktor gece posta bakmaz,metal dumanı ateşi,sendika temsilcisi özel risk,mobbing,tükenmişlik,tehlikeli iş rapor gerekli,nodül tek taraf,asbest üst zon,ld50,ev hizmetlisi,kaynak işççisi,peryodik muayene birincil koruma,işle ilgili hastalık,işle ilgili hastalık tek etken,isg kendi onaylar,cilt kanseri yüzde 80 mesleki şıkkı,malzeme güvenlik formu doktor,radyo dalgası,yönetsel sorusu,esd,biyolojik kayıt 10 yıl şıkkı,herkes enfeksiyon kaynağı,ulusal konseyde müsteşar başkan,karpal tunnel,çevresel etkiler özel risk değil.silier hücre harabiyet,eec orta ölçekli şıkkı,onaylı defter uyarı,atık kanalizasyon yağmur kanalı,beyaz parmak soğuk,halk otobüsü iş kazası,tarım iççileri öncelik,acil yardım teknisyeni sormaz,destek elemanı hasta bakar,bissinozis organik değil,asbest lif 0.1,ücret artımına karışmaz,eğitim 12-2,önleme şıkkı,meslek hstları gelişmiş ülkelere benzer şıkkı,kişisel koruyucu öncelikli,isg kurulu toplanma,enfeksiyon arkı doktor dşıkkı,kesin karsinojen arsenik.......

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Shekerim, MEHMET EREN TUNA ve mxuysal bu yazıya teşekkür etti.
  5. MEHMET EREN TUNA

MEHMET EREN TUNA TÜİSAG Üyesi

kaza ağırlık oranı diye cevabı olan bir soru var mıydı ?

6. ercan bal

ercan bal TÜİSAG Üyesi

3 epidemiyoloji sorusu vardı...ikisi prevalans ve insidansla ilgili diğeri cevabı muhtemelen kesitsel olan soruydu...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Asmer

Asmer TÜİSAG Üyesi

Burada kaç soru var toplamda

8. Asmer

Asmer TÜİSAG Üyesi

Burada 58 doğru var

9. Asmer

Asmer TÜİSAG Üyesi

Burada 77 soru bar olarak saydım

10. ercan bal

ercan bal TÜİSAG Üyesi

emredici renk mavi şıkkı doğru....toksik ensefalopatide yalnış olan soruluyordu,doz yanıt şıkkı olabilir cevap,
    ,

11. Asmer

Asmer TÜİSAG Üyesi

İnşaat işçileri ile ilgili soru vardı

12. ercan bal

ercan bal TÜİSAG Üyesi

inşaatda gürültü sorun olmaz diyordu,yalnış olan soruluyordu,sanırım cevap buydu...

Asmer bu yazıya teşekkür etti.
  13. drselcuk75

drselcuk75 TÜİSAG Üyesi

ekleyecegınız soru yokmu bunlar dun aksam tartıstıklarımız..psıkrometrı cevabına dogru dıyomusunuz sımdı?kvs sigara etkısı yok dıyosunuz dimi

14. Shekerim

Shekerim TÜİSAG Üyesi

Ne zan yayınlanacak sorular bilyormusunuz

15. Asmer

Asmer TÜİSAG Üyesi

İsagem adlı eğitim kurumunu aradım meb in sitesinde yarın dediler

Shekerim bu yazıya teşekkür etti.
  16. drselcuk75

drselcuk75 TÜİSAG Üyesi

cok heyecanlıyım suana kadar 22 kadar yanlısım var..kalan 16 soru..8 dogrum cıkarsa 70 den kurtarcam ınsallah herkes gecer...bu stresı yasamak ıstemıyorum..ama hala bazı sorularda tedırgınlıllerım devam edıyo..

17. Asmer

Asmer TÜİSAG Üyesi

Hayırlısı galiba herkes aynı durumda benim de kötü ve yarın belli olacak.... 64-65 le kalacak sanırım

18. drselcuk75

drselcuk75 TÜİSAG Üyesi

sen benımle aynıydın?benım kesın 22 yanlıs 61 dogru var..kaldı 17 soru onlarda malesef uzun soru olup hatırlamadıklarım..

19. Asmer

Asmer TÜİSAG Üyesi

Ben 83 soru saymadım ama burada çıkardıklarımız 79 da kalıyor

20. drselcuk75

drselcuk75 TÜİSAG Üyesi

işhıjyenıyle ılgılı ekstra sorular vardı onlar dogu dıye dusundum..suan kac yanlısın var net yanlıs

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica