18 Ağustos 2013 Sınavı Için Kaynak

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında alpkartal tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. alpkartal

alpkartal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınac 6331 e göre olacak.

elinde bu kanuna göre hazırlanmış konu özeti, hap bilgi, soru vs olan paylaşabilir mi?

çok teşekkürler.

2. emineerdoğan

emineerdoğan TÜİSAG Üyesi

Ben de de hic kaynak yok bu konuda havuz yapilsa cok iyi olur kafalar karisk bu siteye guveniyorm .kursumu aradim bana cok sacma cevap verdiler.ekim sinavina gir dediler cok sinirlendim

3. neyzen2401

neyzen2401 TÜİSAG Üyesi

Agustos sinavina 6331 dahil degil karabuk uni.mayis ayindaki sınav gibi herhangi bir degisiklik yok bilgilerinize....

4. emineerdoğan

emineerdoğan TÜİSAG Üyesi

Degisiklik yoksa kurslar neden yeniye 6331 e gore egitim vercek bakanlik yazi yollamis kurslara nasil olacak simdi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. burçakdemir

burçakdemir TÜİSAG Üyesi

sonuç hakkında net bir bilgi varmı acaba?

6. yusuf kalın

yusuf kalın TÜİSAG Üyesi

her iki kanundan da sorumluyuz sadece yürürlükten kalkan yönetmeliklerden sorumlu değiliz arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğünü aradım bu şekilde bilgi verdiler. sizde arayıp görüşebilirsiniz iletişim : 0312 296 64 78

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Muhammet.taka bu yazıya teşekkür etti.
  7. alpkartal

alpkartal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben de kursu aradım 6331 ve ekleri diyor.

kaynak istedim, hazırlanma aşamasında dedi.

elinde kaynak olan buradan paylaşıra çok iyi olur.

tşklr

8. DBTIRAK

DBTIRAK TÜİSAG Üyesi

9. DBTIRAK

DBTIRAK TÜİSAG Üyesi

10. DBTIRAK

DBTIRAK TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar,6331 18 Ağustos ta dahil bilgisini isg soru bankası kitabı çıkaran birisinden öğrendim,ama ben yarın bir de kursu arayacağım,en doğru bilgiyi onlardan alırım diye düşündüm,sizlerle de paylaşırım son durumu.

11. t-unlu

t-unlu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar kursa yeni giden biri olarak 6331 yasa dahil.Bize anlattılar.

12. ZgnZR

ZgnZR TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar eski yönetmeliklerde değişiklik var mı ? mesela 4857 deki kaldırma aletleri yönetmeliği 6331 de değimiş mi ya da değişen varsa bilgilendirirseniz sevinirim

13. eda2

eda2 Guest

kursu aradım sordum. 4857 4857-say%C4%B1l%C4%B1-i%C5%9F-kanunu.816">4857 Sayılı İş Kanunu">iş kanunu , 6331 iş sağlığı ve güvenliği kanunu olarak geçiyor ve ikisinden de sorumlusunuz dediler.

14. joseaglemourinho

joseaglemourinho TÜİSAG Üyesi

Slm arkadaşlar siteye daha önce üye olmuştum yeni mesaj yazıyorum. nasıl ediyorsunuz nasıl çalışıyorsunuz sınava?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica