18 Ağustos C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından Kaç Bekliyordunuz Kaç Aldınız?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında eskmn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. harun1

harun1 TÜİSAG Üyesi

bende 73 aldım su an harç parasını yatırdım ve bekliyorum . Bu aşamada başka birşey yapmamız gerekiyormu ?
    İsg katip üzerinden hemen sözleşme yapabiliyormuyuz bilgisi olan arkadaşlardan destek rica ederiz.

2. harun1

harun1 TÜİSAG Üyesi

bende 73 aldım su an harç parasını yatırdım ve bekliyorum . Bu aşamada başka birşey yapmamız gerekiyormu ?
    İsg katip üzerinden hemen sözleşme yapabiliyormuyuz bilgisi olan arkadaşlardan destek rica ederiz.

3. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Kimlik no ile sertifika sorgulama sayfasından belge numaranız göründüğünde isgkatipte de görünüyor demektir. o zaman sözleşme yapabilirsiniz.

4. Büyükanne

Büyükanne TÜİSAG Üyesi

18 agustos sinavi B sinifi iptal sorulara ulasamiyorum.bilgisi veya linki olan varsa simdiden tesekkurler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ezgi Burhan

Ezgi Burhan TÜİSAG Üyesi

6. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, ben de bu sınavdan 77 alarak geçtim. Darısı diğer sınava girecek arkadaşlara olsun.

Bu arada bir işletmede işe başladığımız zaman işletmede ilk olarak neler yapmamız gerekiyor. Uygulamada başlangıç safhasında beni ne bekliyor, bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. saya42

saya42 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu sınav gerçekten hepimize çok stres yaptı. 78 aldım ve geçtim. ohhh bitti yaa

Aysgonul bu yazıya teşekkür etti.
  8. chemistanbul45

chemistanbul45 TÜİSAG Üyesi

sen bizimle aynı sınava girdiğine emin misin kardeş ? :)

glryvz, cansediment, m.i.nevruz ve 7 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica