18 Ağustos C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından Kaç Bekliyordunuz Kaç Aldınız?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında eskmn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. zeynep_ayse

zeynep_ayse TÜİSAG Üyesi

bu iptal olan sınav soruları neden yayından kalktı bakanlıgın sitesinden? ayrıca bu iptal olan sorular kesınlikle dogru fln sayıldıgı yok

2. adem bakan

adem bakan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 76 ile geçtim ama kalan bütün arkadaşların allah yardımcı olsun diyorum

Aysgonul ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  3. LAZOZGUR

LAZOZGUR TÜİSAG Üyesi

açıklandı 75 alarak atlattık bu durumu

4. LAZOZGUR

LAZOZGUR TÜİSAG Üyesi

hemen 10 tl yatır itiraz et

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

Son dakikasina kadar cok calistigim bu sinavdan 70 ile gectim,adam gibi sorular sorulsaydi 85 uzeri alirdim .sinavdan sonra bize bu sitresi yasatanlara hakkimi helal etmiyorum,67-68-69 la kalan arkadaslara allah sabir versin

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  6. Erhan49

Erhan49 TÜİSAG Üyesi

70 bekliyordum, 7 soru iptal edildi benim hepsi doğruydu, 2 sorunun şıkkı değişti bana doğru olarak yansıdı 72 aldım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Erhan49

Erhan49 TÜİSAG Üyesi

70 bekliyordum, 7 soru iptal edildi benim hepsi doğruydu, 2 sorunun şıkkı değişti bana doğru olarak yansıdı 72 aldım:)

8. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

71 aldım...70 olsun 3 puan bizim olsun artık önümüzdeki üst klasman maçlara bakacağız..Geçemeyen arkadaşlara sabır diliyorum...

9. fahirkekik

fahirkekik TÜİSAG Üyesi

76 aldım geçtim çok şükür...Ne illet bir sınavdır bu arkadaş. Gececeğimi bilsem bile geçtim diyemiyordum haksızlıklar malum...

10. Aysgonul

Aysgonul Guest

73 bekliyordum 74 geldi :)Mayıs sınavından 69 'la kalmıştım..Açıkçası kalan arkadaşlar için üzüldüm ama herşeyden önce hayırlısı..Hakkınızı sonuna kadar vazgeçmeyin arayın derim..Mayıs sınavındaki hatalar için itirazlar ve mahkeme süreci için gerekli işlemleri yapmıştım.Ağustosta kazandığım halde sistemin düzelmesi adına yine de arkadaşlarımla bu mücadeleyi sonuçlanana kadar sürdüreceğim..

Herkese başarılar..

aim_mehmet ve EDAYILDIZ bu yazıya teşekkür etti.
  11. mr.merdin

mr.merdin TÜİSAG Üyesi

12. m_ocak

m_ocak TÜİSAG Üyesi

mt_nihat bu yazıya teşekkür etti.
  13. Ezgi Burhan

Ezgi Burhan TÜİSAG Üyesi

66 ile kaldım itiraz etsem bi sonuca varabilir miyim sizce

14. hus1984

hus1984 TÜİSAG Üyesi

71almışım şükürr geçtim

15. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

70 aldım şükürler olsun. Ama çok sevinemedim bu kadar eziyetten ve 69 la kalan arkadaşları gördükten sonra...

16. m.i.nevruz

m.i.nevruz TÜİSAG Üyesi

68-72 arası bekliyordum, 74 aldım. Geçen arkadaşları tebrik ederim. Kalan arkadaşlara Allah sabır versin.

Maalesef kronik hastalığımız oldu sınavların dengesizliği. En azından 65'e çekilmeliydi başarı sınırı.

Her zaman sınava girenlerin başarı istatistiklerine bakılır, bakanlık gerek kendisi gerekse Milli Eğitim Bakanlığı'nın sınav başarı istatistiğini bir yayınlasın bakalım onların durumları nasılmış? Onlar da 1 veya 2 sınav hakkı gibi kısıtla hazırlasınlar sınavları da görelim nasıl oluyor! Sonrasında memuriyet hayatları için tekrar sınavlarla vs. uğraşsınlar hele!

Bu kadar insan deneme tahtası olduk resmen.

Saygılarımla.

lanope bu yazıya teşekkür etti.
  17. Görkem DEMİRÖRS

Görkem DEMİRÖRS TÜİSAG Üyesi

79 bekliyordum 73 aldım

18. Ahmet TURHAN

Ahmet TURHAN TÜİSAG Üyesi

:hayır:cukkacukka 78 alıp, kazandım Allah'a şükür...

19. aydan tokalıoğlu

aydan tokalıoğlu TÜİSAG Üyesi

73 bekliyordum 73 geldi. sonuçlar doğru. sınav çıkışı cevaplarımı almıştım zaten bir kağıda.

20. Goryus

Goryus TÜİSAG Üyesi

75 aldım ama bukadar çok arkadaşımız pisi pisine kalmışken buna nasıl sevinebilirim

lanope bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica