18 Ağustos C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından Kaç Bekliyordunuz Kaç Aldınız?

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında eskmn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. MakissoS

MakissoS TÜİSAG Üyesi

ya ben iptal olan sorulardan once 66 alıyordum.iptaller acıklandıktan sonra 4 tanesi işime yarıyordu.70 alarak gecmem lazımdı.66 ile kaldım.nasıl iştir ben anlamadım ya.nasıl itiraz edecez.

2. Ercan Mattaoğulları

Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

İşvereni yanına alman ve sürekli koşulsuz desteğini hissetmen gerekiyor...Eğer işveren sizi diğer yanında çalıştırdığı işçileri ile aynı kefede görürse yada prosedürleri yerine getiren bir figüran olarak görürse hemen sözleşmeni feshet ve orayı terket işsiz kalmak cezaevine girmekten iyidir.

şahin şimşek, Tahsin kaynak ve ilker1959 bu yazıya teşekkür etti.
  3. gilgin

gilgin TÜİSAG Üyesi

70 aldım, ucu ucuna :k_karışık:

4. umutaltanm

umutaltanm TÜİSAG Üyesi

Allaha şükür 70 yani tam sınırcukkacukka

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. cihat eken

cihat eken TÜİSAG Üyesi

72 bekliyordum 72 geldi

6. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

aynen bende çok stres yaptım 69 mu 70 mi derken kafayı yiyecektim 70 le geçtim çok sevindim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

bende merak ediyorum ama böyle resmi bir açıklama yapılmıyor bildiğim kadarıyla

8. 63m

63m TÜİSAG Üyesi

bende 70 le kılı kılına geçtim ama 72 bekliyordum,neyse buna da şükür atlattık

9. alp0101

alp0101 TÜİSAG Üyesi

78 çok şükür

10. 63m

63m TÜİSAG Üyesi

değerlendirilmiş ama benimki hesaplamama göre -2 geldi
    72 bekliyordum sonuç 70

11. Geentell

Geentell TÜİSAG Üyesi

bu sınavdan başarısız olan arkadaşlarım moralinizi bozmadan bir sonraki sınava çalışın. bu sınavın ne kadar saçma ve gereksiz sorulardan oluştuğunu hepimiz biliyoruz. kazanan arkadaşlarımı kutlarım Allah yardımcımız olsun.
    bende 82 ile geçtim ama gerçekten çok saçma bir sınavdı.darısı diğer arkadaşlarımıza...

12. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

birinci sınavda 65 almıştım.. ikinci sınadan 74 aldım.. kazanmak için biraz zaman ayırıp çalışmak yeterli.. soru tipleri klasik hale gelmiş.. tekrar sorular da mevcut. kazanamaya arkadaşlara kasım sınavında başarılar dilerim..

SemihaY. bu yazıya teşekkür etti.
  13. idiraw

idiraw TÜİSAG Üyesi

ben iptaller olmadan önce 65 alıyorum iptallerle 71 almam lazım yine 65 geldi

14. bilgin1975

bilgin1975 TÜİSAG Üyesi

90 üzeri yokmu...
    iptal edilenlerle beraber 90 üzeri olmaması ilginç değilmi.

15. Polat Binatlı

Polat Binatlı TÜİSAG Üyesi

Dün kurs a gidip hocalardan ikisi konuştum. Dediklerine göre imtihandaki başarı oranı %27 imiş.

16. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

İptaller açıklanmadan 70 net saymıştım,iptaller çoğunluk doğru cevapladığım sorulardan geldiğinden,şık değişiklikleri ile
    beni sadece +1 destekledi,ne yanıt verdiğimden emin olamadığım sorulardan +6 gelince 77 ile bu tuhaf sınavı vermiş oldum.Kasım sınavına girecek olanlara başarılar ve sabır diliyorum...

17. bilgin1975

bilgin1975 TÜİSAG Üyesi

herkese hayırlı olsun, insan sağlığı ve güvenliği açısından sınavın zor ama çalışanı mağdur etmeyecek şekilde düzenlenmesi gerekir:
    ayrıca 2 sınav hakkı kesinlikle yeniden düzenlenmeli...

84 aldım, her gün düzenli çalıştım. kursun faydası olmadı ancak bu site arayan için bir hazine...

paryosa bu yazıya teşekkür etti.
  18. kaytanci

kaytanci TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınavı kazananlar parayı yatırdıktan sonra ne yapacak bilen var mı?

19. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

eğitim aldığın kursa sor bakalım.

20. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

bende kursa sordum başarı oranı %17 dediler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica