18 Ağustos C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Mahkemeye Verelim

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Ayhan Acar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ayhan Acar

Ayhan Acar TÜİSAG Üyesi

Yaptıkları yanlarına kalmasın .Bu ülkenin eğitimli tabakası olarak haksızlık karşısında durmak boynumuzun borcudur. Adalet yerini bulsun.Mümkün olduğunca çok madur ile birlikte maddi ve manevi el birliği yapalım. Bu haksızlığa karşı işbirliği ile hakkımızı söke söke alalım. Haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz sorularla ilgili mantıklı ve dayanıklı havuz oluşturalım eğitim aldığımız kurs ve Sayın Levent KAVLAK (TÜİSAG-BAŞKAN) Bey'den yardım alalım.

uzunnuray ve alpereniseler bu yazıya teşekkür etti.
  2. suleaslan

suleaslan TÜİSAG Üyesi

katılıyorum ayhan bey size mağdur sayısı çok fazla bende onlardan biriyim cevaplarımdan emin olduğum halde aldığım puan 67 üstelik son şansımdı itiraz için son üç günümüz var acele etmeliyiz bence

3. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

4. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

67 bekliyordum 55 le kaldım. Sonuçta yine kalacaktım ama bu işte bir iş var.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ebru_ahmet ve emre sulun bu yazıya teşekkür etti.
  5. Betül ÖZGEN

Betül ÖZGEN TÜİSAG Üyesi

Ayhan bey ,ben de 67 ile kaldım,100 luk çalışmıştım sınavda sorulan 99 soru hakkında bilgim vardı,mahkeme için nasıl ilerlenmesi gerektiği konusunda bir açıklamaya ihtiyacımız var,nasıl destek alacağız

cheftche ve marilor bu yazıya teşekkür etti.
  6. dygurbak

dygurbak TÜİSAG Üyesi

çok benzer bir durumdayım.69-71 arası beklerken(ikisini net hatırlayamıyodum)
    57 ile kaldım.ve bende farklı şeyler döndüğünü düşünüyorum.moral fena:(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  7. Baha TURGUT

Baha TURGUT TÜİSAG Üyesi

Baraj aşağı çekilecek diye bir şey duydum Örn: 60 olacakmış. Gerçekliği var mıdır?

8. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Keşke olsa ama asılsız haberler hep itibar etmeyin..Bi ara da sınav hakkı 3 olacakmış denildi yetkili ağızlara sordurduk ama yok öyle bişey cevabını aldık.Hatta bide '2 kerede sınavı geçemeyen adam iş güvenliğini nasıl sağlayacak işçiyi nasıl koruyacak' diye de kendince espiri yapmış..bilmiyorki soruyu hazırlayanların "neresinden" sorular sorduklarını....!!!

ALİ ULVİ ÖZÇELİK bu yazıya teşekkür etti.
  9. uzunnuray

uzunnuray TÜİSAG Üyesi

69-70 beklerken 66 ile basarili olamadim.sınav komisyonunun hatali sorulari nedeniyle ne diyor ne diyor diye cok zaman bosa harcandi zaman kalmayinca acele etmemizdendurum boyle oldu hakkimi helal etmiyorum.hatali sorularin tumu iptal olmaliydi

10. vahide gündaş

vahide gündaş TÜİSAG Üyesi

meb bilgi edinme den sınav sonuç kağıtlarınızı görmek isteyebilir siniz, ben istedim . daha ne yapılabilirse yapmalıyız bence.

11. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Ben de aynı sınav sonrasında 67 idi. iptallerle +3 olması lazımdı Gelen Sonuç: 55. Bu nasıl bir sonuç anlamadım. Eğer mahkemeye başvuracaksınız ben de dahilim buna.

12. MELEK1405

MELEK1405 TÜİSAG Üyesi

bende 67 aldım .hakkımızı arayalım arkadaşlar mahkemeye verelim gerekeni yapalım.benim de son hakkımdı.

13. Ali Erkan 73

Ali Erkan 73 TÜİSAG Üyesi

bende 65 beklerken 55 aldım. bu nasıl bir hesaptır anlayamadım. sonuç açıklanmadan 5 kez kontrol ettim. yine sınav sonuçlandıktan sonra 3 kez kontrol ettim. olmaz böyle bir şey. bu işin içinde muhakkak bir şey var. anlaşılır gibi değil. rezil etiler bizi. Hakkımı helal etmiyorum.

SemihaY. bu yazıya teşekkür etti.
  14. çiğdeö

çiğdeö TÜİSAG Üyesi

mahkeme ile ilgili bir gelişme bilgisi olan var mı arkadslar. teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica