18 Ağustos Iş Güvenliği Uzmanlağı Sınavına Verilen Itiraz Dilekçeleri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında erdincdal tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu forumdada verilen dilekçeleri gerekçeleriyle birlikte verirsek herkez burdan bakarak hangi sorulara itaraz edecegine gerekçeleriyle birlikte karar verir !

isgisgisgizmir, caniko, Hilal Aydın ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

benim vermiş oldugum A gurubunda 6-17-85 soruların iptali için gerekçeleriyle birlikte dilekçem

Ekli Dosyalar:

63m, Abdülkadir ACAR, osman pilgir ve 14 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar mümkünse gerçek bilgiler paylaşalım birbirimize yardımcı olalım itiraz eden herhangi biri varmı edenlerde nelere itiraz ettikleri hakkında bilgilerini yazarsa burdan ona göre bir haberleşme yapalım...

Zafer Koçaş, blntkpz, isgisgisgizmir ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. gokayagma

gokayagma TÜİSAG Üyesi

benim itirazlarım ektedir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

osman pilgir, esra can, foodengineer01 ve 7 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞIM BEN HANGİ SORULARA İTİRAZ ETTİĞİMİ GEREKÇELERİYLE YAZDIM 68 LE KALMAK İSTEMİYORUM

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  6. ceniz

ceniz TÜİSAG Üyesi

posta yoluyla mı gönderiliyor? ben de itiraz etmek istiyorum.sizin itiraz ettikleriniz dışında da sorular var,tekrar sizinkileri de yazsam mı? faydası olur mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

filizfırat, metin537 ve erdincdal bu yazıya teşekkür etti.
  7. varandamir

varandamir TÜİSAG Üyesi

aynı sorular vermene gerek yok fakat elinde o soruların iptali için daha iyi bir kaynak veya veri varsa vermen daha iyi olacaktır

cengizkta, Zafer Koçaş, ufuk_topal ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

hayırlısı olsun 17 soruya sen daha iyi bi açıklama yazmışsın İnşallah iptal ederler

9. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar açıklamaları okuyun eger daha iyiy bi yerden yakalarsanız dayanagıyla birlikte dilekçenizi yazın !!!

ve nekadar çok bi soruya itiraz edilirse okadar üstünde dururlar!!

10. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

bu arada ben kargoyla gönderdim ama postaylada olur önemli olan yarın ellerine geçmesi onu sorun!

11. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

merhaba.

arkadaslar bugun 12-13 kurs ile gorustum ortak kanıyı soluyorum. bır cok soru var ama itiraz yapılcak soruların kesişim kumesi.

1 puko ile ilgili soru
    2.guven bey yukun agırlıgı sorusu
    3.korkuluk 3 metre 4 metre sorusu
    4. Vinc kapıları kapalı acık olan soru.
    5.Metan oksijen co2 sorusu. ve kuvvetle muhtemel 4 veya 5 soru ıptal olcakmış.

65 66 bareminde takılanlar asılmalı bence

foodengineer01 ve Zafer Koçaş bu yazıya teşekkür etti.
  12. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

itiraz edecek arkadaşlar için akıllarında bulunsun bir çok kursun üzerinde durduğu sorular şunlardır:
    1)Elle taşımada yükün ağırlığı
    2)Kaynak atelyesinde 284 m^3 lü soru
    3)Vinçlerle ilgili soru
    4)iş sağlığı tüzüğüne göre kırmızı açma yeşil kapama cevabı olan soru
    5)korkuluklu soru 3m-4m
    6)Puko Yöntemli soru
    7)Vinçlerle ilgli soru
    8)Hukuk kurallarının ortak özellikleri olan sorular
    9)karbonmonoksit metan olan soru
    Arkadaşlar bunlar hakkında dilekçe yolladığınız takdirde iptal edileceğini düşünüyorum umarım herkesin işine yaramıştır bu bilgiler...İtiraz edeceklerin bilgisine...

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  13. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekcem.

arkadaslar ben 30 dakkaya cıkıp para yatırcam postaneye gıtcem iadeli tahhutlumu bi yanlıs olmasın. birde bi incelerseniz sebvinirm . bazı arklar elden teslim filan diyor ama bilemedim. 69 nette kaldım:( +/- 1 sapma olabilir.

Ekli Dosyalar:

14. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

bu arda önce oksijenmi önce asetilen mi sorusuna karşılık olarak isg nin videolarında pepe adlı karekterin anlatımında önce oksijen olarak geçiyor bu bilgiyide ekleyebilirsiniz dökümanınıza...ayrıca hangi tip şaloma olduğu belirtilmemiştir...

15. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

cemal arkadaşım benim şahsi düşüncem gayet güzel bence hemen veriniz ayrıca iş güvenliği tüzüğü kırmızı açma yeşil kapama olan soruyuda ekleyebilrisiniz A şıkkında anlamsızlık olduğu nedeniyle;fakat gayet güzel hemen vermenizi tavsiye ederim umarım herşey istediğiniz gibi sonuçlanır...

erhan077 bu yazıya teşekkür etti.
  16. Önal Akademi

Önal Akademi TÜİSAG Üyesi

kanuni61 ve foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  17. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

ankara da olan arkadaşlar şu saatten sonra sıra sizde önal akademinin açıklamış olduğu soruları bakmanızı tavsiye ederim...

18. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

bizede kurslarda önce oksijeni açmamız söylenmiş ve öğretilmişti inşallah iptal edilir

Aktar bu yazıya teşekkür etti.
  19. isgisgisgizmir

isgisgisgizmir TÜİSAG Üyesi

Olur sen istedğin gibi yaz gönder

20. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar cok acil tavsiye bekliyorum ben bugun iadeli taahhutlu yolladim ama yaptigim arastirma sonucu iadeli tahhutlunun bu cumaya kadar girmesi mumkun degilmis. Acaba yarin sabahtan ziraat bankaaindan dekontumun asli gibidirini alsam ve tekrar aps ilemi yollasam yada moto kurye ilemi yada otobuse veeip ankaradan birinemi ulastirsam ne yapsamki yaa 5 soruya para yatirdim kafam karisti iyice

Aktar bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica