18 Ağustos Iş Güvenliği Uzmanlağı Sınavına Verilen Itiraz Dilekçeleri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında erdincdal tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. metin volkan fazlıoğlu

metin volkan fazlıoğlu TÜİSAG Üyesi

hocam eline sağlık. kesinlikle iki soruda da katılıyorum sana. umarım ikisi de iptal olur.

erhan077 bu yazıya teşekkür etti.
  2. metin volkan fazlıoğlu

metin volkan fazlıoğlu TÜİSAG Üyesi

aynı soruya itiraz etmenin faydası yok.

3. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar bizzat gorustum İSGGM ile itiraz dilekcelerinde son gun ve saat 23 Agustos Cuma Saat : 17:00 dır.
    kargo firmalarına hizli kargo adi ile bugun aksam saat :17:00 a kadar verilen butun evraklar en gec ve engec cuma saat 10:00 da bakanlıgın elınde olmaktadır. Hızlı kargonun cuma saat 10 dan sonra teslim etmesi yasakmış. yani kesin bugun ver cuma saat 10 da bakanlıkta olur diyorlar.

4. MustafaKarakadıoğlu

MustafaKarakadıoğlu TÜİSAG Üyesi

bu itiraz dilekçesi gitti mi merak ettim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Lal09

Lal09 TÜİSAG Üyesi

ben dun sabah aps ile yolladim cumaya kadar gitmeme olasiligi warmi acaba ordaki gorevli 2 gun icicnde gider dedi ama...

6. adnan tan

adnan tan TÜİSAG Üyesi

Ben de a grubu 1. ve 69. sorulara itiraz dilekçemi postaya verdim. Salıya gidecek. Birisi gönderme tarihi önemli demişti ona güvenerek gönderdim fakat teslim tarihi geçerliymiş. Ben başımı nerelere vuram :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. erhan077

erhan077 TÜİSAG Üyesi

Ben kargo ile yolladım bugün ulaşmış sms geldi

8. erhan077

erhan077 TÜİSAG Üyesi

ben dün yurtiçi kargo ile yolladım bugün ulaşmış

9. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR ,alfa beta gama ve nötronlarla ilgili bilgiyi isig tüzüğünde buldum.
    madde 83/4)......paravan konacaktır. Bu paravanlar,gama ve (x) ışınları için kurşun,beton ve benzeri beta ışınları ve nötronlar için plastik ve benzeri malzemeden yapılmış olacaktır.

10. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

Buna ragmen alfa ışınları için verdiği tanım doğrudur. kagıt ya da cildimiz tarafından soğurulur.tüzükte olmamasına ragmen teknik olarak doğrudur.kasıtlı olarak bazı sorular yanlış yapıldığı kanısındayım bu nedenle.alfa ışınının kagıt tarafından soğurulduğunu bile bile yazmışlar bence yoksa kagıt kimin aklına gelirdi.yine de iptal bu soru.çünkü alfa ışınlarını kagıt soğurur..

11. zehra vural

zehra vural TÜİSAG Üyesi

12. beran21db

beran21db TÜİSAG Üyesi

vewrdiğiniz tüzük 1974 yılına ait hatırlatmak istedim. 30 yıl öncesinin atom enerjisi 2013 te millet mars'a gidiyor..

13. hgokalp

hgokalp TÜİSAG Üyesi

B Kitapçığı 49-72-95 itiraz dilekçem bugün ulaşmış, hayırlısı...

14. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

Umarım bu dilekçeleri okuyanlarda senin gibi düşünür!

15. Deryagüler

Deryagüler TÜİSAG Üyesi

gürültü yönetmeliğiyle ilgili soru doğrudur,itiraz edenler boşuna etmiş yeni yayınlanan gürültü yönetmeliğinde sorunun aynısı vardır

16. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Posta yolu devlet kanalı ile "iadeli taahhütlü" gönderdiğiniz için postaneye verdiğiniz / teslim ettiğiniz saat ve tarih bakanlığa teslim edilmiştir şeklinde kabul edilir...
    İçiniz rahat olsun...

17. aynen

18. LAZOZGUR

LAZOZGUR TÜİSAG Üyesi

teslik tarihi önemli değil postaya veriliş tarihi önemli öyle saçma şey olurmu, 3 gün yasal süren var. bütün sınava girenler ankarada olmadığına göre

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica