Tartışma 18 Agustos Sınav Sonucuna Itiraz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında alpaslan54 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. alpaslan54

alpaslan54 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 18 ağustos sınavından 69 aldım sonuca itiraz ettim ama hala cevap vermediler. benim durumumda olan kimler var.

2. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Bende aynı durumdayım. 69 itirazımın cevabını bekliyorum

3. kmycdml

kmycdml TÜİSAG Üyesi

bende aynı şekilde 69 puan aldım. itiraz dilekçe mi gönderdim. fakat hala bir sonuç yok.

4. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Sonucu belli = İtirazının kabul edilmedi.
    Bizden hatalı sorular için dayanak isteyen kurum, açıklamasında hiçbir dayanak vermeyerek çok basit (hatta kontrol edileceğinden bile şüphem var) bir şekilde itirazının kabul edilmedi diye cevap verecektir.
    Mahkeme yolu ile hakkımızı arayacağız

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  5. Emre Ozkan

Emre Ozkan TÜİSAG Üyesi

bende aynı durumdayım. pazartesi günü milli eğitimi aradım, ordan oraya pasladı durdular ama sonunda istediğim yere ulaştım. dedikleri şu: dilekçeler elimizde, kontrol edilip sizlere yazılı olarak adrese teslim edilecektir. dediler... bekliyoruz bakalım ne zaman zahmet edipte, inceleyip gönderecekler.

6. Emre Ozkan

Emre Ozkan TÜİSAG Üyesi

hatta merak edenler 0312 497 4084 numaralı telefondan sorgulayabilirler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Cevval

Cevval TÜİSAG Üyesi

Ben de 68 aldım, itiraz dilekçemi kargo ile İSGGM'nin Emek'teki adresine gönderdim. Henüz bir cevap yok..

8. yusufsemi

yusufsemi TÜİSAG Üyesi

Benim puan da 68. Ben de itiraz dilekçesini gönderdim. Bekliyorum.

9. mad63

mad63 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende 68 aldım.itiraz ettim ama halen sonuç gelmedi.bekliyorum çaresiz.bidaha çalışmak ağır geliyo.sürekli değişen yönetmelikler,karışık bir sistem.ALLAH yardımcımız olsun.....

10. mad63

mad63 TÜİSAG Üyesi

bende 68 aldım itiraz ettim daha sonuç yok.bekliyoruz.

11. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sonuç alanlar yazarsa çok seviniriz.cevap kâğıdını alan oldumu

12. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 10 gün önceki arkadaşlar nerde itirazlar için herşey yapalım diyorduk kimse kalmadı itraz sonuçlarından bile haber yazan yok

13. aday79

aday79 TÜİSAG Üyesi

Ben bu gun arayıp sordum ölçme ve değerlendirme bakıyormuş daha 2 gün önce geldi ÇSGB den bize dilekçeleriniz 10 gun içinde inceleyip cevap sizlerin adreslerine göndereceğiz dediler. tel: 0312 497 40 84 sorma isterseniz

14. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

arkadaslar bende 68 aldım ve itiraz ettim ,banada henüz gelen bir sey yok.
    sınav sonrası sorular açıklanınca 5 soruyu hatırlayamadım ve yanlıs kabul ettim,ve 69-70 di.2 soru iptalden geldi en az 71 dedim.ama .68 geldi şok oldum ,itiraz ettim ama umudum yok acıkcası yazılanlardan sonra.çok zor ,motivasyon sıfır, ama calısmalara devam etsek iyi olur bilgiler taze iken.nasıl motive olunacak bende bilmiyorum,yonetmeliktan cümle içinden kelime cıkararak bosluk doldurtmak nasıl mantık anlamadım.en az 20 soru 2 sıkta kaldım hepsi yanlıs cıktı.(bole sacma sorumu olur.b sınıf sorular netti ,ve 79 net cıkardım.bizden daha kolaydı.)
    eski sorularda hic gormedim ,gene böle sorarlarsa yandıkki ne yandık.
    allah yardımcımız olsun.

Nursabah bu yazıya teşekkür etti.
  15. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Sonuçların değişmeyeceğini bilen 180 kişilik bir grup olarak mahkeme yolu ile hakkımızı arayacağız. Uzun bir süreç bizi beklemekte olup ayrıntılı bilgi isteyenler bana özel mesaj atabilir. Saygılarımla

Necattin ve ayseeea bu yazıya teşekkür etti.
  16. larkperka

larkperka TÜİSAG Üyesi

Bu başvuru bakanlığımıza yapılmış olup, Bakanlığımızın Konusuna giren bir başvuru olmadığı düşünüldüğünden ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI a sevkedilmiştir.
    Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi Edinme Birimi.

Yukarı yazan metin bu gün MEB tarafından mail ile bana gönderildi.İnternet üzerinde yaptığım cevap kağıdını görme talebime karşılık bilginize...

rekrut bu yazıya teşekkür etti.
  17. onder41

onder41 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şimdi açıklanan iptal sorularından sonra yüzde yüz iptal edilmesi gereken soruları yayınlayalım (bu iptal edilecek soruları yasal dayanaklar ile yayınlarsak mahkeme sürecinden önce hangi soruları iptal için mahkemeye başvurmamız gerekecek bunları konuşuruz....)

18. selin-su

selin-su TÜİSAG Üyesi

Şuanda meb'in sınav duyurularında 18 ağustos sınav sonucu duyurusu kaldırılmış durumda...

Zafer Koçaş, SemihaY., ISGurusu ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  19. mad63

mad63 TÜİSAG Üyesi

mrb neden kaldırıldığı ile ilgili bilgin varmı?

20. numan53

numan53 TÜİSAG Üyesi

bu nasıl iş yaa... bende itiraz ettim hala bize gelen bir cevap yok... mahkemeye versek sonuç alabilir miyiz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica