18 Ağustos Sınav Soruları Ve Cevapları Açıklandı Indirin

Konu, 'İSGsinavi.com Soru Bankası Arşivi' kısmında isgsinavi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. isgsinavi

isgsinavi TÜİSAG Üyesi

18 Ağustos sınav Soruları ve Cevapları Açıklandı İndirin - ISGsinavi.com adresinden paylaşılmıştır.

Bu konuya ulaşmak için;
    "http://www.isgsinavi.com/18-agustos-sinav-sorulari-ve-cevaplari-aciklandi-indirin/" linkine tıklamanız yeterlidir.

Daha fazla iş güvenliği uzmanlığı sınavı soru bankasına ve özet konulara isgsinavi.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
    ISGsinavi.com bir TÜİSAG sitesidir.

erkanersoy bu yazıya teşekkür etti.
  2. nil3434

nil3434 TÜİSAG Üyesi

68 le kaldım :(

3. meftunn

meftunn TÜİSAG Üyesi

kaldım ve moral yerlerde.sağolsun devlet büyüklerimiz bizi bir maratona sokuyor ve sürekli olarak yenildiğimiz bir maraton oluyor.

Baha TURGUT bu yazıya teşekkür etti.
  4. mt_nihat

mt_nihat TÜİSAG Üyesi

çok kritik geçersem 71 ile geçerim, kalırsamda 69 la kalırım.
    sizin beklentiniz nedir? Sınavı kazanma oranı ne olacak acaba.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Brc34 bu yazıya teşekkür etti.
  5. ozlemutku

ozlemutku TÜİSAG Üyesi

87 alıyorum ama +/- 2

6. isgci

isgci TÜİSAG Üyesi

benimki de aynı ama bişey sorcam baret takma sorusu (b kitapçığı 72. soru) 3 metre değil mi cevapta 4 diyo

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. g.ü.l.c.e

g.ü.l.c.e TÜİSAG Üyesi

bende kaldım malesef :(

8. g.ü.l.c.e

g.ü.l.c.e TÜİSAG Üyesi

bende 3 metre yapmıştım emin olarak ama 4 çıktı .

9. ozlemutku

ozlemutku TÜİSAG Üyesi

Açık havada çalışan vinçlerin kabinleri kapalı olacak ve bunların operatöre en geniş görüş alanını sağlayacak şekilde yukarı kaldırılabilen sürgülü pencereleri bulunacak ve soğuk havalarda, uygun şekilde ısıtılacaktır.
    bu tüzük387. madde ve ben 58. soru ve 47. soru ve 17. soruya itiraz edilmesi gerektiğini düşünüyorum

10. ozlemutku

ozlemutku TÜİSAG Üyesi

ben tüzükten 4 olduğunu biliyorum ama hap notlar ve hocalar o kadar 3 ün üzerinde durdularki elim gitti gitti geldi 3 le 4 arasında en son 3 dedim:(

Brc34 bu yazıya teşekkür etti.
  11. kagan uzun

kagan uzun TÜİSAG Üyesi

67 ile kalan arkadaş duydum, morali çok bozuk

12. ZERO13

ZERO13 TÜİSAG Üyesi

Daha önceki sınavdan 66 almıştım. bundanda 58 civarı alacağım. dolayısıyla sınav hakkımı kaybettim :( sanırım bir daha girmek için 2 sene para biriktireceğim.

13. meftunn

meftunn TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar açıkcası ben sadece hap bilgilere ve eski sorulara çalışarak girdim ve büyük ihtimalle 65-66 ile kalacağım.Burdaki konulara yetkin arkadaşlarınn bizim gibi acemi sınav mağdurlarına ön ayak olmalarını bu çerçevede gerekli itirazlar için hertürlü desteği vermeliyiz.

14. Ertand

Ertand TÜİSAG Üyesi

Ben de 69'da kaldım :)

15. m. Tufan

m. Tufan TÜİSAG Üyesi

Mesele sadece formaliteden sınav yapmış olmak. Aşırı detay sorular var maruziyet değerleri gibi bir çok yeni değişmiş kavramlar sınava 20 gün kala yeni yönetmelikten ve yeni kanundan sorumlusunuz diyerek kafamıza kakıldı. Eskisine çalışanlar benim gibi 2 şık arasında kaldı sınavda da çakal gibi eskisini ve yenisini beraber sormuşlar mesele üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.

sema_44 bu yazıya teşekkür etti.
  16. m. Tufan

m. Tufan TÜİSAG Üyesi

a kitabcığı 63. soruda oksijenle temeası keser şeklinde bir açıklama eşliğinde . Söndürücü türünü soruyordu.

Kuru Kimyevi Tozların Söndürme Özellikleri ;
    1.Boğma etkisi : Kimyasal yapıları amonyum fosfat esaslıdır. Erime noktası düşük olan, ( 150 - 180°C ) bu tozların alev ile temasında meydana gelen metafosfork asit ( HPO3 ), katı yüzeyler üzerinde camsı bir tabaka meydana getirmekte ve korlu yanan, ( A ) sınıfı yangınlarda, Oksijen ile teması kesmektedir.

ben kuru kimyevi toz dedim lakin cevap köpük müş.

17. alikaya56

alikaya56 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iptal edilecek sorular var. başvuru yapmalıyız.

18. Abdurrahim Manav

Abdurrahim Manav TÜİSAG Üyesi

85. SORU 4 BOŞLUK VAR 3 SEÇENEK VAR İPTAL

19. mondaynay

mondaynay TÜİSAG Üyesi

sana aynen katılıyorum. Maksat eğer üzüm yemek olsaydı geçen sınavda olduğu gibi net ifadelerle soru sorarlardı. Ben kursu bitirdiğimde daha hiçbir tüzük ve yönetmeliğe bakmadan 76 puan aldım. Ama bunda 60 küsür ile maalesef kalıyorum.
    Bir dahaki sefere soruları film senaryosu hazırlayan senaristlere hazırlatsınlar ki daha dramatik anlatımlı kafa bulandıran sorular sorsunlar. Öyle değil mi sen hem mühendis şartı arayacaksın hem de yaprak dökümünü kıvamında edebi sorular soracaksın hem de güncel mevzuattan soru sorulacak deyip eski mevzuattan sorularla milleti ters köşeye yatıracaksın. Yazık emeklerimize. Onca mesafelerden kalkıp Ankara'lara geldik. Sınavı Ankara'da yapmanın ne anlamı varsa. Teknoloji çağındayız diyorlar ama sınav ücretini bile eft yapmayı kabul etmiyorlar. Bu işten hem eğitim kurumları hem de bakanlık çok iyi paralar kazandı ve kazanmaya devam ediyor. Allah yardımcımız olsun.

abbassahbey, tuğba07, sema_44 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  20. Abdurrahim Manav

Abdurrahim Manav TÜİSAG Üyesi

67. soru 30.50 metre diye bir ölçü birimi yok bence iptal edilmeli

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica