18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

ACIKLADIK HEPSİNİN MADDELERİN SORULARDA 61 DOĞRUM VAR 9 SORUYA İHTİYACIM VAR AMA 9 SORU ZATEN İPTAL OLURSA sınav İPTALMİŞ HOCALAR ÖYLE SÖYLEMİŞTİ

2. Bianegro

Bianegro Guest

arkadaşlar..patlamanın olduğu günden itibaren hiç bir faaliyet başlamaz..salı günü patladı..çarşamba 1 perşembe 2 cuma 3 şeklinde gider..iceland a git oradada kural budur

3. iptal olması için 10 soru gerekiyor. Daha önce 9 iptalli bir sınav olmuştu.

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  4. fthylmz

fthylmz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar isggm yi aradım şimdi yarın akşam 5 e kadar evrak girmesi gerekiyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  5. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

TEŞEKKÜR EDERİM İNŞ 10 DAN FAZLA SORU VARDIR İPTAL EDİLSİN ADAM GİBİ sınav YAPILSIN BAŞARI ORANI YÜZDE 34 LERDEN BAHSEDİLİYOR REZALET

müslüm63 ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  6. Bianegro

Bianegro Guest

benim kaderime bakın..iptal olma ihtimali olan soruları günlerdir inceliyorum..planlama sorusu yanlış bir de vinç yanlış gerisini hepsini doğru yapmışım eskaza..ve 68 deyim..vinç sorusunda şık değişimine gidileceğini düşünüyorum bu durum bana + kazandırmayacak ve 69 da tıkanıp kalacağım..

7. missisg

missisg TÜİSAG Üyesi

evet dayanakları ve yeni kanundan sorumlu olduğumuza dair belgeyi de eklemişler.

8. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar A kitapcığındaki 47-58-78-85 no lu sorulara itiraz ettim...ancak 3 ayrı atm den denememe rağmen 10 tl dışında kalan 30 lirayı almadı...her seferinde bu tc kimlik no ile ödeme yapılmıştır diyor...bilgisi olan var mı?

9. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

ELİF HANIM GERCEKTEN YAZDIKLARINIZ COK DOĞRU BENDE SONUNA KADAR MÜCADELEMİ VERCEM. ÇOK ŞÜKÜR İŞİMİZ VAR ÇALIŞIYORUZ AMA EMİNİM BU BELGEYİ ALARAK İŞ BULMA İMKANINA SAHİP OLACAK BİR SÜRÜ ARKADAŞIMIZ VAR.BUNLARININ EMEKLERİYLE OYNANIYOR..YAZIKLAR OLSUNN

Karam3131 ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. Fatih Bozoklar

Fatih Bozoklar TÜİSAG Üyesi

Sınavının tamamının iptal edilmesi haksızlık. Geçen geçsin. Geçemeyene 1 hak daha verilsin.

11. özgür-efe

özgür-efe TÜİSAG Üyesi

eline sağlık arkadaşım

12. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

FATİH BEY BU SINAVI BELLİ İNSANLAR GECECEK DİYE BİR SÜRÜ İNSANIN HAKKI YENİLMEZ AYIP TAMAMMI BİR sınav HAKKI VERİLSİN DEMEKTE NE OLUYOR..AYIP AYIP

Karam3131 ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  13. sınav İLE İLGİLİ İTİRAZLAR
    Adaylar; sınav sorularına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.

Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına itiraz edilecek her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.
    sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (bilimsel içerikli itirazların sonuçlandırılıp kesin sonuçların ilanından sonra) dair itiraz başvuruları; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Başkent/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.

Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır. İtiraz başvuruları topluca, İSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
    Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

sınav uygulamasına ve sonuçlara ilişkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞİTEK tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve İSGGM’ye bildirilecektir.

Bütün itiraz başvurularında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriş tarihi ve saati esas alınacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan, adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi kusuru dışında idari bir sebeple sınava girememesi durumunda sınavın ait olduğu yıl içinde banka dekontu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi alabilecek adaylar Millî Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden sorgulatma yoluyla durumlarını öğrenebileceklerdir.

18 Mayıs 2013 tarihli sınav için yatırılan ücret hiçbir şekilde başka bir sınav için geçerli kabul edilmeyecektir.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

14. brkngrkn

brkngrkn TÜİSAG Üyesi

Sizce yine B kitapçığından 39. soru da yanlış değil mi? Ben mi yanlış görüyorum ama bu soruyla ilgili "İş Hijyeni Ölçüm, Test ve Analizi Yapan Laboratuvarlar Hakkında Yönetmelik" 20.08.2013 tarihinde resmi gazetede yayınlandı!!! Yani sınavdan 2 gün sonra!!!! bkz. http://www.bilgit.com/yonetmelikler.html... eğer bu sorunun dayandığı mevzuatı bilen varsa yazarsa sevinirim. Çıkmamış yönetmelikten soru geldi inanılır gibi değil!!! bu soru da itiraz edilecek sorular arasındadır.

15. meftunn

meftunn TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim arkadaşlar bencillik etmemeliyiz bu konuda çünkü Ankarada neler çektiğimizi dönüş yolunda neler çektiğimizi sadece biz biliriz üstüne birde sorular yanlış olunca insanın pes edesi geliyor ama pes etmemiz lazım bu düzene karşı biz mücadelemizi yapalım ki zaten Cenab-ı Allah herşeyi görüyor.

16. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

EVET HAKLISINIZ BAKTIM ODA GECERSİZ BİR YÖNETMELİK SINAVI BAĞLAYAN BİR DURUM DEĞİL.

17. mülayim helva

mülayim helva TÜİSAG Üyesi

içeriden yatır

faruk murat silahtaroğlu bu yazıya teşekkür etti.

18. Mesaj silme yok mu? Bu Mayıs ayına aitmiş Ağustos olanı paylaşacaktım :(

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica