18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

ŞUBEDEN YATIR.

2. yiğitoğlu

yiğitoğlu TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 90 soru ( domino teorisi) 1,2,3,4,5 Cevap anahtarı hepsi doğru demiş. Ancak ben 2, 3,4,5 yapmıştım. Soruyu hatalı olarak değerlendiriyor musunuz ? Önceden itiraz edildi mi ? dilekçe hazırlıyorum..ACİL CEVAP

3. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

HAYIR SORU HATALI DEĞİL 5 AŞAMA HALİNDE AÇIKLAMALI OLARAK VERİLDİ DOMİNO TEORİSİ HEPSİNE BAKTIM BEN O SORUNUN DOĞRU İTİRAZ GEREKTİRMİYOR

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  4. Le_man

Le_man TÜİSAG Üyesi

katılıyorum boşu boşuna vakit kaybı ve insanın kendiyle çelişmesini sağlayan güven yitirimi oluştu bende de

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mehmet _86

mehmet _86 TÜİSAG Üyesi

hangi sorular ki

6. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Üzülme hasan Kasım sınavına Hazırlanırsın, Bende Mayısta 69 la kaldım. Bu sınavı Geçiyorum,geçmeme rağmen 5 soruya itiraz ettim,Sen Yanlış soruları Doğru Yapmışsın Bi daha hazırlanman daha faydalı olur. B Kitapçığı 7,10,25,49,95 ama gerçekten rezalet bi sınavdı resmen bizi alaya almışlar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

Son derece doğru tespit tebrik ediyorum. Şayet bu tarz soru hazırlamak ise maksatları ne diye bizleri ÇASGEM' e alternatif diye saçma sapan eğitim kurumlarına yönlendirdiler. Burada yer alan 25 yakın soru eğitim kurumları tarafından bizlere aktarılan notlarda yok!!!!! '' Biz Yönetmeliklerden de sorumluyuz diyorsanız'' yönetmeliklere hakim olmayan, olamayan eğitim kurumlarının yetkileri' ni de elden alın. Zira bu sınav sonucundan bizler başarısız isek, başarısız olmamıza neden olan eğitim kurumlarının eğitim içerikleri ve yöntemleridir. Bu kadar emeği ve parayı çöpe atmak kime ne mutluluk verebilir ki anlamış değilim.

Karam3131, yiğitoğlu, Aysun BİROL ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. emrah_isg

emrah_isg TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar faruk çeliğin twitter hesabı var ve ben burdan da iletmeye çelıştım lütfen twitter kullanan herkes bakana yazsın sesimizi ancak böyle duyurabiliriz.... @csgbfarukcelik

9. ve de tesadüfen geçen 1000 lerce kişinin olduğunu bilmek son 2 gün çalışarak geçtiğini söyleyenlerin olması :)

10. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

DÜN HEM FARUK ÇELİĞE HEMDE NABİ AVCIYA YAZDIM TWİTTERDAN KUSURA BAKMAYIN AMA KONU İSG OLUNCA NE CEVAP YAZIYORLAR NE DE RETWEET YAPIYORLAR HİKAYE BUNLAR KARDEŞLERİM DİYORLAR RESMENN

11. aynı şeyi şimdi ben yazıyordum siz yazdınız evet bizim suçumuz ne itirazları da eğitim kurumlarının yapması yasakmış onlar yapmalı aslında

12. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

BENİM TWİTTER ADRESİM @eemrezcn1905 burdan ulaşın bakın ne yazdıklarıma ama bir hasthag çalışması

YAPALIM TWİTTERDA #İSGİPTAL KONU BAŞLIĞI ALTINDA BİRLEŞİRSEK SES GETİRİR..

13. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

EVET ARKADAŞLAR 2 GÜNDÜR YAZIORUM BENDE DİLEKÇEMİ HAZIRLADIM VE ANKARADAN Bİ TANIDIK VASITASIYLA BANKADAN PARAMI YATIRTTIP DEKONTLA BERABER İTİRAZ DİLEKÇESİNİDE YOLLUYARAK KARGOYA VERDİRTTİM AZ ÖNCE YARIN ELLERİNDE OLUR EN GEÇ BAŞKA İLLERDEKİLER BU ŞEKİLDE YAPABİLİR DİE PAYLAŞIORUM İTİRAZLA İÇİNDE VAKİT KAYBETMEMENİZ İÇİN VEYA İÇİNDEN SEÇİN BEN 10 SORUYA İTİRAZ ETTİM BAKIN DİLEKÇE ÖRNEĞİDE VAR KOPYALA YAPIŞTIR YAPIN İSTEMEDİĞİNİZ SORULARI SİLİN BUNUDA VAKİT KAYBI OLMASIN DİE SÖYLÜYORUM İNŞALLAH HAKKIMIZI VERİRLER.

Ekli Dosyalar:

buket_, Execute, yiğitoğlu ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

ben ama basit sorulardan 11 tane yanlış yaptım...kaçak akım rölesi dolgu 11 saat gece postaları voltmetre..4 hafta ihbar..risk değerlendirme uzmanı..11 tane kek sorudan yanlış gel de kafayı yeme

15. kendi adıma okumadığım yönetmelik ve kanun kalmadı kaç aydır okuyorum soru çözüyorum kursu sıkıştırıyorum ama nafile sistem kurulmuş ...

16. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

İTİRAZ DİLEKÇESİNİ LÜTFEN Bİ GÖZDEN GEÇİRİN ARKADAŞLAR

17. LAZOZGUR

LAZOZGUR TÜİSAG Üyesi

arkadaşım az önce 3 soruya itiraz ettim aps ile bakanlığa gönderdim isteyen herkes gönderebilir.birde itiraz etmeyenlere yanlış soruların puanlarının eklenmeyeceği yönünde bir şeyler duydum.iyice araştırın derim ben 71 doğrum var garanti ama bende itiraz da bulundum

Execute bu yazıya teşekkür etti.
  18. Goryus

Goryus TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sanırım benim puanım yetiyor ama yinde dün 5 soruya itiraz ettim.umarım hepimiz için hayırlısı olur

mustafa7761 ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  19. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

ÖYLE BİŞEY YOK EĞERKİ SORU HATALIYSA HERKES İÇİN HATALIDIR.. PARA VERDİ DİYE İTİRAZ ETTİ DİYE SADECE ONUNKİSİ DOĞRU SAYILMAZ..BEN ARAŞTIRDIM BAKANLIĞI ARADIM EĞERKİ SORU İPTAL İSE HERKESE İPTAL OLUYOR.

LAZOZGUR ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  20. Bianegro

Bianegro Guest

öyle bir mantık olamaz...ben gittim 4 tane soruya itiraz ettim benim itiraz etmediğim soru iptal olsun ohalde bana da + gelmesin..bu da olur ozaman..kanun kişileri de bağlar..bireysel düşünmezler..itiraz eden etmeyen nevarsa düzeltilir herkese yansır

Ercan Mattaoğulları ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica