18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LAZOZGUR

LAZOZGUR TÜİSAG Üyesi

arkadaşım forumda hatalı olduğu düşünülen tüm sorulara itiraz edildi zaten rahat olun önemli olan itraz eden arkadaşlar bende dahil bakanlığın göndereceği cevabı burda yayınlaması.bakalım bize yazılan cevapta haklı olduğumuzu puanların eklendiği gibi şeyler yazarsa yani iptal edilirse herkese yansıyıp yansımayacağı

2. Önceden ilan edilen sınav yönetmelikleri sınav sonrası değiştirilemez. Önceki sınavlardan 70 altı alan herkes dava açar ve kazanır. İptaller 9 da kalacak ve iş tatlıya bağlanacaktır.

zeyno06, Aysun BİROL, müslüm63 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. volokine

volokine TÜİSAG Üyesi

hocam sınav tuzugu diyorsunuzda bu sınav tuzugu nerededir? ben bulamadim oyle bir tuzuk yonetmelik ya da herhangi bir sey. bak adamlar aramis 10 soru iptal olursa sınav iptal olur mu diye boyle bir sey yok denilmis sizin dediginize gore %10 iptal edilse sınav iptal edilr diyorsunuz bu soyledikleriniz yasal dayanagi nerede yazmaktadir?

4. Aysgonul

Aysgonul Guest

60'a çekerlerse mayızta niye yapılmadı diye itiraz ederim.Başkası da geçen sene niye yapılmadı diye itiraz eder.
    :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bu sınav yönetmeliğinin adını ve kaynağını verebilir misiniz? Çok araştırmama rağmen böyle bir bilgiye ulaşamadım.

6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

ankaraya gidiş geliş maliyeti?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. LAZOZGUR

LAZOZGUR TÜİSAG Üyesi

dediğine bende katılıyorum mantık gereği lakin ayın 18 inde bir sınava girdim ve mantıkla açıklanamayacak soru tipleri ve yanlış cevaplar gördüm.güzel ülkemde ne yazık ki bazı şeyleri kestirmek güç. inşallah diyorum..

Aysun BİROL bu yazıya teşekkür etti.
  8. serkancivan

serkancivan TÜİSAG Üyesi

sabah verdim bnde 2 kişi adına itiraz dilekçelerini 8 adet soru için...3-4 kişi daha wardı hakkımızı alalım yeter....

Aysun BİROL, foodengineer01 ve Demet GÜRPINAR bu yazıya teşekkür etti.
  9. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Yoo değil, benim de yanlış

10. Bianegro

Bianegro Guest

kasıtlı yapıyorlar da hersene aynısı sınırda kalanlara kazandırmak için 4-5 tane iptal avantajı sağlıyorlar..

11. Burada

http://mevzuat.meb.gov.tr/html/25822_0.html

ÖSYM sınav yönetmeliğindeki bazı hükümlerede atıf oluyor.

12. Bianegro

Bianegro Guest

berber sorusunda çalışan istihdam etmeksizin kendi hesabına çalışan berber kanun kapsamına girmez..eksik ifade kullanmışlar arkadaşlar..ben berberi işaretledim fakat tahmin ettim böyle saçmalık düşündüklerini fakat soru iptali gerekir

13. yahu niye kasıtlı yapsınlar bu tipik memur beceriksizliği

14. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Bu mevzuatın ilgili bölümlerini daha önce okudum. Konu ile ilgili bir hüküm bulunmuyor.

15. Demet GÜRPINAR

Demet GÜRPINAR TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar yili hatirlamiyorum ama bir sinavda 12 soru iptali vardi. Unutmayalim bunu..

16. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

9 olursa yine iyi. Mayıs sınavında 7-8 soruya itiraz vardı. (Ofisten arkadaşım girmişti beraber bakmıştık) 5 soru iptal edildi. Bu sonavda yanlış çok ama hepsini kabul etmeyeceklerdir. ortalama 14 olsa ve bu yanlışlardan 9'u kabul görse yine iyi. 10'u geçirmezler bu sefer kendi kendileriyle çelişmeme adına. Her sınavda iptal sorularının olması da ilginç tabi.

17. Samet34

Samet34 TÜİSAG Üyesi

sınav iptali gereken bir durum oluşabilirliği için söylemiştim bunu ama 9 iptal de iş görür sanırım.. :düşünceli:

18. adnan tan

adnan tan TÜİSAG Üyesi

Bu soruya itiraz etmek isteyenler için dilekçe ektedir. Ben bugün posta ile gönderdim Anakaraya varması Cuma gününü geçecek.

Ekli Dosyalar:

19. En çok 9 iptal oldu.

20. LAZOZGUR

LAZOZGUR TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benimde dilekçem ve itiraz ettiğim soru ve nedenleri ektedir. İncelemek isteyen yararlanabilir

Ekli Dosyalar:

Execute ve ebru_ahmet bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica