18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Cuma gününü geçerse itirazınız geçersiz olacaktır.

2. Bianegro

Bianegro Guest

koray bey siz anlayacaksınız..adamlar okadar uzmanca sorularla bizi yanılttılar..çalışmaya başlamadan önce...ve çalışma süresince....ve çalışma bittikten sonra.....sağlık kontrollerini uygulamakla yükümlüdür ve de doğrudur..soruda bizi bir güzel yanılttılar..dediler ki çalışmaya başladıktan sonra kavramını getirdiler..ve tongaya düştük..halen daha bu soru iptal diye itiraz eden arkadaşlar var...ben de iyice araştırdım iptal olunması gereken 4 soru ve şık değişikliğine gidilmesi gereken 1 soru vinç sorusu olduğunu düşünüyorum..kaldırılan tüzükler de devreye girerse 3 soru da oradan gelir...dünya patlasa 8 sorudan fazla iptal olmaz kanaatindeyim..adamlar uzmanca davrandılar tasarladılar hersene aynını bilinçli yapıyorlar...onların iptal edecekleri sorular zaten ezelden bellidir..biz itirazları da boşuna yapıyoruz

Demet GÜRPINAR bu yazıya teşekkür etti.
  3. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Neden o zaman her sene ÖSS2de çıkan sorularda yanlış yok? Onları da memurlar hazırlamıyorlar mı? Amaç sınırdakilere yardım etmek. Hem insanların geçmesi hem de bir sürü kişinin itiraz ederken maddi anlamda getiri beklemektir.

4. denetim mekanizması mı zayıf soruları kim denetliyor ?

5. adnan tan

adnan tan TÜİSAG Üyesi

Öyle olacağını bile bile ya herro ya merro diye gönderdim. Sanırım merro olacak :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

6. yapmayın o zaman boşunaysa

7. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, şu saatten sonra hangi soruların doğru veya yanlış olduğunu ileride göreceğiz.
    Bence Önemli olan; İTİRAZ ETMEK , LÜTFEN İTİRAZ EDİNİZ !!! Ankara dışı için son 1 saat
    Kargo şirketlerinde Uçak kargo (17 lira) ile kesin teslimat yapılıyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Execute bu yazıya teşekkür etti.
  8. ÖSYM çok eskiden beri uzmanlaşmış bir ekipce hazırlanıyor. Bir standart oturmuş. Onda da hatalı soru ve iptal oldu. Bu tür şeyler tüm dünyada oluyor.

İSG sınav sistemi ne yazikki henüz oturmadı.

9. serkancivan

serkancivan TÜİSAG Üyesi

sabah bn elden teslim ettiğimde memur hnm cok az itiraz dilekçesi geldiğini söyledi....umarım cumaya yetişir

10. Bianegro

Bianegro Guest

koray bey..ben de yaptım itirazımı 4 tane itiraz yolladım ben de sadece 2 yanlış var diğer ikisini arkadaşım adına katkı olsun diye gönderdim ki samimiyetten yanlış bunlar tam bir katliam..adamlar hangi soruların iptal olması gerektiğini biliyorlar ve de bu durumu düzeltecekler...para tuzağına kapıldık

foodengineer01, Execute ve Serdar Ö. bu yazıya teşekkür etti.
  11. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

B kitapçığı soru 49 da bence cevap hepsi olacak çünkü

• sg tüzüğü madde 388- hareket halindeki vinç kabinleri içinde veya vinç arabaları üzerinde, yalnız görevli kimseler bulunacak ve vinç operatörleri, hiç bir kimsenin yük üzerine binmesine veya boş halat veya kancalara asılmasına izin vermeyecektir.
      diyor.

Yani yük üzerine de çıkılmamalı yanılıyormuyum?

12. Öğlen itirazlarındaki arkadaşlar kuyruk olduğunu söyledi.

13. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Meroollar desek :)

14. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Cuma 17''deye kadar süreniz var. Bakanlığı arayarak bilgi alabilirsiniz. (önceki yazımda iletmiştim.)

15. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

bencede 12 iptal hiç görmedim en fazla 9 oldu neyse artık sonucu bekliyicez 67 de kaldım :(

16. volokine

volokine TÜİSAG Üyesi

yok hocam oyle birsey en yuksek 24 aralik 2011 sinavinda 7 soru iptal 2 sorunun sikki degistirilmisti.

17. Bianegro

Bianegro Guest

yanlış yaptığın soruların iptal olması gerekir bunu biliyorsun zaten..ben 68 deyim planlama sorusu iptal olursa..ve vinç sorusu şık değişikliğine giderse 69 da kalıyorum okadar enkaz bi haldeyim

18. Aysgonul

Aysgonul Guest

Vala güzel olur ama

9 iptal zor ..Mayıstaki sınavda 35 soru tartışıldı.En az 9 u yönetmeliğe net yanlıştı .5 iptal geldi :)
    o 5 iptailin 3'ü de hiç yanlış soru diye tartışılmayanlardı :)

19. Bianegro

Bianegro Guest

evet hatta şu şekilde ilerliyordu...2 2 7 4 5 bunların 1 er tanesi de şık değişiklikleri içlerinden

20. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Artık hangileri kabul edildi, hangileri edilmedi göreceğiz.

21. Aysgonul

Aysgonul Guest

Yanlız görevliler ve vinç operatorleri bulunmalı,başka hiç kimse yük üzerine çıkmamalı..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica