18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

öyle oluyor zaten..aradım mayıs ayında iptaller sayesinde geçen bir arkadaşım var dedi bana: valla doğancım dedi kafalarına göre iptal yapıyorlar fakat garanti yapıyorlar dedi 8 tane iptal varsa iptallik sorulardan 4-5 ini seçiyorlar kafalarına göre avantaj yaratıyorlar şeklinde konuştu

2. ibrahimozd

ibrahimozd TÜİSAG Üyesi

60 altına inme ihtimali yokdur

3. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

soru iptal edilmez.

4. Bianegro

Bianegro Guest

yau tüzüğe ne gerek var vincin doğrudan doğruya yere indirilmesi ile belli bir platform üzerine bırakılması zaten içiçe devamını onaylayan bir ifade..fakat yükün yerden bilmem nekadar havada sabit şekilde asılı bırakılması zaten mantıksız..bu soruda bir hata yok ki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Aysgonul

Aysgonul Guest

Nasıl yaptıkları konusunda içinde olmadığımız için birşey dememiz yanlış,ama bildiğim şu yönetmelik ne derse o doğrudur ve biz soruların cevaplarına mantık yürütmekten yönetmelikleri genelde atlıyoruz bakmıyoruz ya da bu yönetmelik böyle mi olur diyoruz.Sorular kalitesiz evet ama cevaplar için mevzuatları incelememiz gerekiyor

6. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Ankara dışından kargo yapacaklar için demek istemiştim.
    Evet haklısınız son teslim süresi : Cuma 17:00

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

coşkun hançer bu yazıya teşekkür etti.
  7. Bianegro

Bianegro Guest

eğitim kurumları kendilerini ön plana atarlar eğitim verdikleri kişilere karşı..bizim eğitim kurumumuz bize sınav öncesi motavasyonda şu tavsiyelerde bulundu: arkadaşlar..yönetmelikte geçen kavramlar sağlıklı düşünen insan mantığına yatkın kavramlardır..yönetmelikleri enine boyuna okumasanız dahi mantıklı bir şekilde bakarsanız olaya doğruya ulaşırsınız...bir ikincisi...arkadaşlar...tüzükler kalktı malktı şeklinde hurafelere kapılmayın..tüzükler kalksa dahi içindeki bazı kavramlar bir isg adayı açısından bilinmelidir..siz şimdi emniyet yüksekliği kavramını..yeraltı yerüstü maden ocaklarındaki tehlikeleri öğrenmek arzulamak istemesseniz, tüzükten kalktı kalkacak die rehavete kapılırsanız hata yaparsınız..çünki bu tip kavramları bilmek sizin mesleğinizin vazifesi ve geritileri olacaktır..

8. zorakiKullanici

zorakiKullanici TÜİSAG Üyesi

Soru ve şıklarında sıkıntı olmayan, fakat doğru cevap olarak hatalı şık verilmiş olan sorular iptal mi oluyor, yoksa A şıkkı yerine B şıkkı doğru sayılacaktır mı deniliyor? Biliyor musunuz?

9. Bianegro

Bianegro Guest

sorularda kural hatası var ise iptal olur...örneğin vinç sorusunda şık değişikliği olacak..1 ve 3 olarak düzeltileceği fikrindeyim..

zorakiKullanici bu yazıya teşekkür etti.
  10. O sorulardaki doğru şık değiştiriliyor. İptal olmuyor.

zorakiKullanici bu yazıya teşekkür etti.
  11. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

dostlarım adamlar aptal olduklarından yanlış soru yada hatalı sormuyorlar uyanmadınızmı hala sınav öncesi 7-8 soruyu bılerek (örnek 4 boşluk bırakılan soru) yanlış soruyorlar çünkü millet itiraz edecek ve para akacak !!! herkes sonuçta kazanacak birisi parayı alacak diğeri yanı bizde soru iptal yaşasınn 1 tane fazla doğru cevabım vardiye sevineceğiz haksızmıyım

Aktar bu yazıya teşekkür etti.
  12. Bianegro

Bianegro Guest

koray bey..siz incelediniz mi şık değişikliği olabilecek soruları..ben vinç olayında şık değişikliği olacağını düşünüyorum sizin görüşünüz var mı

13. Haksızsın

14. Bianegro

Bianegro Guest

evet aynen bu şekilde...iptal olacak soruları zaten kendileri de önceden tasarladılar hersene olduğu gibi

15. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

herkesı maymun ettiler otogarda bınlerce kişi bılet bulamadı mıllet akın ettı ankaraya altına hücum özetle 10 soru iptali sınav iptalidir edilmez max 9 soru iptal 3-4 şık değişikliği,,,,, yarın saat 17:00 a kadar dilekçeler kabul edilecek ,,,,incik boncuk yeylerle sorular iptal etmeyecekler bariz sorulara itiraz 8-9 soru iptalı çoğumuzu rahatlatır

16. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

yasin bey,
    9,48 ve 57. sorular direk red...

17. Evet o soruda şık değişikliği olacaktır

Yin bence B kitapçığı 51. soruda Önce asetilen açılır seçeneği olan B şıkkı olmalıdır.

18. Bianegro

Bianegro Guest

peki nötron sorusu için ne düşünüyorsunuz..birden fazla cevabı olduğu için iptal edilmesi gerektiğini söylüyorlar

19. Atom enerjisi kurumunun mevzuatına göre o soruda iki şık doğru evet iptali gerekiyor.

20. zorakiKullanici

zorakiKullanici TÜİSAG Üyesi

Risklerin planlama aşamasıyla ilgili soruda da değişiklik olur mu dediğiniz şekilde?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica