18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

tahmınen 2000-3000 dilekçenın yarın teslım olacağını düşünüyorum bariz sorulara yapılan yoğun itirazlar baskı yaratacağı için red edilme olasılığı azalır baskı çok önemli

emellozturk bu yazıya teşekkür etti.

2. o soruda yanlış şık yok iptali gerekir.

emellozturk ve zorakiKullanici bu yazıya teşekkür etti.
  3. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

öss sınavında yaşanan rezalet kopya skandallarını göz önune alırsak bu üvey evlat kurumun yapacağı sınavdan ne hayır beklıyorsunuz emınımkı sorular bırılerıne sızdı birileri para yedı her usulsuzluk oldu hatta emınımkı soru ıptal olmasın yoksa 69 da kalırım dıye komısyona para veren bile olmuştur burası türkıye uganda yada morıtanya değilki herşey düzgün yürüsün

4. emellozturk

emellozturk TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Yurdum insanında komplo teorisi bitmez.

6. Bianegro

Bianegro Guest

şimdi serdar bey baskı maskı da..tahmin edebiliyoruz hangi soruların şık değişikliğine gidip hangilerinin değişeceğini...asetilen sorusu büyük ihtimalle şık değişikliğine gidecek ve bu bana - kaybettirecek..vinç sorusu şık değişikliğine gidecek hiç birşey kazanamayacağım...planlama ve nötron sorusunda birden fazla doğru şıklar bulunduğundan ötürü iptal edilecek..benim emin olabildiklerim bunlar...kaldırılmış tüzüklerden de 3 soru imha edilirse 7 soruda müdahale olacağı kanaatindeyim..yani 4 iptal 3 şık değişikliği şekinde

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. emellozturk

emellozturk TÜİSAG Üyesi

Benm anladigim vinc kabinlerinde ve uzerinde gorevli kimseler bulunacak yani hic kimsenin yuk uzerine binmemesi gerkiyor gorevlilerde dahil

8. Baskı tabiki önemli ama, itiraz yollardan sadece biri. Sonrasında dava açımı yolu kapalı değil. Mahkemelik olduğunuzda bir bilim kurulu soruyu inceliyor ve kesin kararı veriyor ( ona bile itiraz hakkı var).

Bu nedenle tek bir kişi bile yeterli dayanağa sahipse soruyu iptal ettirebilir.

9. Vinçle kalkan bir yükün üzerine bir insan niye binmek ister ki? :)

10. ozlemenve

ozlemenve TÜİSAG Üyesi

Bu pek değerli hocalarımız keşke kaynak olarak ciddiye alınmayacak olan "vikipedi" yi göstermeselerdi daha iyi olurdu.

22aslan22, zeyno06, uyanıkuzman ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. Bianegro

Bianegro Guest

madde şu şekilde söylüyor..aracın üzerinde görevli kişiden başka kimse bulunmayacak..bu dğrusu
    soruda ; yükün üstünde diyerek bizi yanıltıyorlar

Fatma ertan ve emellozturk bu yazıya teşekkür etti.
  12. Aysgonul

Aysgonul Guest

49 nolu soru da 1 ve 3 doğru B şıkkı...Yük üzerine görevli kişi binemez görevli kişi Vinçte olur.

emellozturk ve uyanıkuzman bu yazıya teşekkür etti.
  13. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

pekı aklıma gelen ve bizi iptal etmememız için ıllakı elden teslım muhabbeti nedir neden internetten ıtıraz edemıyorum onlıne illakı ankaraya hamur kağıtmı gidecek parayı alırken hemen burdan zıraate ver sınav kağıdını 2sanıyede ındırde iş itiraz etmeye gelince illakı postaya ver hatta mümkünse etme bizide uğraştırma nasıl birde burdan buyrun

14. Bianegro

Bianegro Guest

şimdi adamlar şu emniyet yüksekliği konusunda bize yanlış yaptılar..4 metre kavramı tüzüğe göre doğrudur evet lakin ne gerek var düpedüz bizi yanıltmak için sormuşlar..en son yasallaşmış şekli 3 metre hatta tersaneler bu rakamı 1.5 metre olarak kullanıyorlar ve emniyet kemerlerini zorunlu hale getirdiler..yani ben yükseklik sorusunu kötü niyetli manasız sordukları kanaatindeyim..ya 3 metre şeklinde soracaksın yahut o soruyu hiç sormayacaksın..

zorakiKullanici bu yazıya teşekkür etti.
  15. Bianegro

Bianegro Guest

bunlar şebeke arkadaşım herkes tüm devlet kurumlarına para akışı sağlansın postane alsın bankalar alsın hepsi alsın.gayeleri sistemleri bunun üzerine kurulu..hatta eğitim kurumlarımız bile anlaşmalı bunlarla

16. Valla sizde komplo teorileri gelişkin. Bakalım ne zaman uzaylıya bağlayacaksınız...

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  17. Bianegro

Bianegro Guest

yau parayı bayıldık hakkım olsun da teori kurmak neyapalım:D

18. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

teorı değil şimdi onlıne itiraz edememek bır art nıyet ya buadamlar çağdışı kalmış bu elden ısrarı ve 3 güne sıkıştırmak tamamen bir realite hadı diğerlerini geçtim ama bu resmen mılletle oynanıyor bir sürü ınsan uyanamadan süre bitti geçmiş olsun ıtıraz almıyoruz diyecekler ...

foodengineer01 bu yazıya teşekkür etti.
  19. EMRAH TANRIVERDİ

EMRAH TANRIVERDİ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben bugün aşağıdaki dosyada mevcut bulunan sorulara itiraz ettim.İtiraz sayısı artarsa iptal edilme olasılığı artar.Hatta geçme barajını bile düşürebilirler.Lütfen herkes üzerine düşeni yapsın.
    İyi Çalışmalar...

Ekli Dosyalar:

Execute, Serdar Ö., foodengineer01 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica