18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

serdar bey..sizin iptal olacak sorularla hissiyatınız var mıdır

2. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

ben hala şurada takıldım. vinç ve 4 boşluklu soru ve bunu gibi 2-3 soru tamam iptal edilecek...
    şık değiştirmeyi çözemedim bir türlü. şöyle ki, itiraz edilen soruların numaralarına bakıyorum. benim ve açıklanan cevap anahtarlarının örtüştüğü en az 3-4 soru var. eğer şık değiştirme olursa, bu sorularımın cevabı yanlış mı kabul edilecek yoksa öylece doğru olarak kalacak mı?

3. Aysun BİROL

Aysun BİROL TÜİSAG Üyesi

ahhh keşke ıptal edılen sorular 9 olsa :kararsız:

senizz, Demet GÜRPINAR ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  4. Online itiraz edememek tamamen beceriksizlik, teknolojiye hakim olamamak ile alakalı. İtiraz süresi genelde 3 gün oluyor. Yoksa sınav sonuçlarının açıklanması sarkıyor sanıyorum.

Bakanlık ta sınav ekibi de dünyayı ele geçirmeye çalışan uzaylılardan oluşmuyor içiniz rahat olsun. Tipik devlet memuru onlarda.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

fantezi işte:)

6. emsalsiz_

emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, ben de 12 soruluk itiraz dilekcemi mudurluge ulaştirdim. Yaklaşik 3 yildir isg konusunda belgem bulunmadigi halde gorev yaptim ve en son işyerimden sinava hazirlanmak adina 3 ay once istifami verdim. İsg konularina fazlasiyla hakim olmama ragmen yine de işi şansa birakmamak adina haddinden fazla caliştim. Cikmiş ve cikabilecek tum sorulari araştirdim cozdum, en duşuk 87 aldim( bunlara b ve a sinifi sorular da dahil). Ben de sizler gibi 17 agustos depremi gibi 18 agustos depremini de yaşadim. Gerek imla gerek mantik gerek soru ve cevap hatalarindan dolayi 12 soru hakkinda itirazimi ulaştirdim. Şu an gorunen 66 puandayim ama onemi yok. Boyle şaibeli bir sinavdan kalsam da gururluyum. Duşuncem sinavin iptal edilmesidir. Daha adil mantikli hatasiz bir sinavin ankara merkezli degil de bolge merkezli yapilmasidir. Umudunuzu yitirmeyin savaşmaktan korkmayin ve sonucu ne olursa olsun dik durun arkadaşlar. 12 eylul tarihinde umutla uyanin. Tum dostlara hayatlarinda başarilar..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Execute, imrenlim, zeyno06 ve 9 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. Bianegro

Bianegro Guest

yıllık izin süresinde bir hata olduğunu düşünmüyorum ve de samimi söylüyorum ben 20 gün kodlayarak yanlış yaptığım halde.....araçların klakson sesleri farklı olamaz..çünki acil durum anons sistemi vardır,öğlen vakti siren sistemi ses tonu vardır ..araçların klakson sesleri ile diğer ses tonlarının karışmaması sebebiyle araçların klakson sesleri standart olmak mecburiyeti taşır..ille yönetmelikte yazması gerekmez mantıken de bu böyle..diğer itirazlara katılıyorum

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  8. bir kişi en çok 10 soruya itiraz edebiliyor biliyorsunu değil mi?

9. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

şık değiştirilirse eskisi kabül görmeyecek,yeni şık ne diyorsa o

Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

yani illaki iptal edilmesi lazım. sırf bu yüzden kalırsam çok üzülürüm gerçekten. zira şu anda notum,71-72 falan...

11. emsalsiz_

emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

8 benim sorum ve başka bir arkadaşin benden farkli 4 iptal itirazi. Ortak olarak 12 dostum

12. Bianegro

Bianegro Guest

vinç sorusu ve asetilen sorusunda şık değişikliğine gidileceği kanısındayım..ve ben asetilenden -1 puan zarar edeceğim
    planlama , nötron , gaz hacimleri sorularının kattiyen iptal edileceği kanaatindeyim..

13. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kaçırdığınız nokta klakson seslerinin farklılığı değil tonlarının farklıığı yazıyor bu nedenle bu soruya itiraz etmenin bir mantığı yok...

14. Bianegro

Bianegro Guest

tamam evet aynısını dile getiriyoruz..ben de yanlış yaptım fakat iptal edilmesine gerek yok olduğunu düşünüyorum

15. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

bu dediğinize göre şu anda +1 deyim:)
    planlama ve asetilen doğruydu ama diğerleri yanlış ama değiştirilirse 3 doğrum olacak nurtopu gibi:)

16. erencemata

erencemata TÜİSAG Üyesi

17. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benım şahsi kannatim önemli değil önemli olan istatistik bilimi yanı şöyle izah edeyım bidefa 10 ıptal sınırsa buda enfazla 9 ıptal olur demektır ki buda bu sınavda fazlaca yaklaşık 20-25 soru uzerinde dönüyor olaylar bunları oturup 9 a indirecekler en bariz olanları seçip 9 iptal diyebılırler soruların şıkkı değişmesınde sınır olamaz çünkü cevap anahtarı allameyı cıhan değil değişmez diye bişey yok yanlıştır düzeltıkderler orda barem şudur sen cevap anahtarına değil itirazla şık değişirse ona bakıcaksın eğer şık değişince senınkıne isabet ederse ne ala puanı kaptın şık değişince senın cevap ona tesaduf etmese eksi alırsın kısacası şıkların değişimi sınavı ıptal ettırmez

18. Aysgonul

Aysgonul Guest

Cevapta posta yoluyla gelecek,en eglenceli kismi orasi :))))

uyanıkuzman bu yazıya teşekkür etti.
  19. Bianegro

Bianegro Guest

hadi ya:D..heyecandan kahrolacağım..şimdi düzeltilen yanıtlar ve de iptaller epostalarımıza mı gelecek özel olarak:D

20. Demet GÜRPINAR

Demet GÜRPINAR TÜİSAG Üyesi

Bencede..bircok kisi gecer boylelikle..

senizz bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica