18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

ama şöyle bir sıkıntı var.
    itiraz edilen sorulardan A kitapçığında,
    17,19,32,40,43,45,46,47,51,54,73,75,81,88. bu sorular bende doğru. eğer cevap şıkları değiştirilirse, çıra gibi yanarım.
    ben iş teklifi bile aldım kazanıcam diye:)

2. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

bunlar sadece bır kısım ıtıraz soruları ve açıklamalarıyla bırlıkte yazdım ustelık hocalarımızın değerlendırerek bu sorulara ıtıraz edın demelerı uzerıne yazıldı ıtırazlar bu şekılde bır bılene danışarak yapılırsa daha ıyı olur yoksa ben şüphelendım kesın yanlıştırla olmuyor

3. senizz

senizz TÜİSAG Üyesi

keşke keşke...:düşünceli:

Aysun BİROL bu yazıya teşekkür etti.
  4. Geentell

Geentell TÜİSAG Üyesi

Keşke öle olsa ama ben o kadarr ümitle bakamıyorum. Sonuç olarak ne kadar yanlışta bulsak adamlar hepsini iptal etmicek bence iptal ve değişen 6yı geçmez

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. suna yurtsever

suna yurtsever TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar,
    doğrular zaten doğru çıra gibi yanacak arkadaş sana bir şey olmaz sen zaten kazandıysan kazanmışınıdır

6. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

baylar bayanlar yarn aslında ıtırazlar yoğunlaşacak mıllet belkı cıvardan gelıp verır yada aps ler yarına yetışir ben baya ıtırazolur dıye duşunuyorum merak etmeyın en şaibeli sınav bu 3-5 iptalle kurtulamazlar ben gene ıyımser olarak 7 ıptal 3 şık değişir derim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ali Orhan bu yazıya teşekkür etti.
  7. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şıkkı değiştirmezler iptal demektir o.iptal ederler inşallah 6-7 soru iptal olur da bir çoğumuz geçeriz şu saçma sınavdan...

zeyno06 bu yazıya teşekkür etti.
  8. Bianegro

Bianegro Guest

adamların iptal soruları hazır bile..

9. Geentell

Geentell TÜİSAG Üyesi

Soruda en az 2doğru varsa iptal olur soru bu sınavda en az 2 şık değişecek ör. Vinç sorusu cvp 1-3 olacak

10. Bianegro

Bianegro Guest

gecen mayıs ayında 4 iptal 1 şık değişikliği olduğunu arkadaşım söyledi..ve de kendisi bu durumu bizzat yaşadı

11. Bianegro

Bianegro Guest

gentell
    vinç sorusu ve asetilen şık değişikliği
    planlama , gaz ölçümleri , nötron iptal...3+2= 5 tane değişiklik olacağı kanaatindeyim

12. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

öyle mi doğrudur hayırlısı...inşallah iptal sayısı çok olur diyelim o zaman...

13. hasankur

hasankur TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bir kamu çalışanı olarak, bunları yazarken üzüldüğümü bilmenizi isterim. Yapılan itirazların çoğu haklı bir nedenle olsa bile işe yaramayacak, çünkü MEB o kadar beceriksiz ve yalak insanlarla dolu ki, inanamazsınız. Bilginiz sıfır olsa bile yalakalığı becerbildiğiniz sürece başka birşeye ihtiyacınız yok. Birçok yerde olduğu gibi, burada da doğruyu bilen, yapan ve de söyleyen kişiler dikkate alınmamaktadır, alınmayacaktır da. Nasıl olsa herşeyin iyisin ve doğrusunu baştrakiler bilmektedir. Hepimize geçmiş olsun, siz siz olun lütfen fazla üzülmeyin.

14. Görkem DEMİRÖRS

Görkem DEMİRÖRS TÜİSAG Üyesi

kim ortaya böyle gereksiz bir tartişma attı anlayamadım ?
    kim diyor doğrular yanlış olacak diye böyle bir saçmalık varmı aklınız mantıgınız var bıraz dusunun ya
    bunu söyleyen her kimse dayanağını gösterebilirmi acaba ?
    ben göremedimde !

15. Geentell

Geentell TÜİSAG Üyesi

Şık değişikliğinde hemfikirim ama iptale gelince inş senin dediğin olur ümidindeyim

16. Bianegro

Bianegro Guest

üzülerek söylüyorum ama o yazdığınız soruların hepsini doğru yaptım

17. Bianegro

Bianegro Guest

gentel..iptallk 3 soru yazdım yukarı benim zaten 2 tanesi doğru bana +1 puan getirisi var ..fakat nekadar kendimi kandırsam da olmuyor...başka iptal göremiyorum ki

18. Bu güne kadar 9 iptalin olduğu sınavlar oldu, şık değişiklikleri de oldu. Bence genelleme yapmayın. Ayrıca mahkeme yolu da kapalı değil.

19. Bianegro

Bianegro Guest

hasan bey..millet sizin itiraz etmeyi düşündüğünüz sorulara itiraz yaparsa bakanlık haklı..sizin paylaştığınız sorularda hata yok ki

20. Geentell

Geentell TÜİSAG Üyesi

Dostum mesela vinç sorusundan ornek vereyim sen vinç sorusunu şuan ki duruma göre doğru yaptın ama şık değişikliği olduğu taktirde cvp senin işaretlediğinden farklı olacağı için otamatik -1 oluosun bilmem anlatabildim mi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica