18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bianegro

Bianegro Guest

evet..benim vinç zaten yanlıştı yine yanlış olarak kalacak..asetilen sorusunda -1 alacağım

2. Neyseki itiraz ettiğimiz iptal ve şıkları değişmesi muhtemelen sorulardan bir tekini bile doğru yapmamışım :)

pasatchm bu yazıya teşekkür etti.
  3. coşkun hançer

coşkun hançer TÜİSAG Üyesi

ANKARALI ARKADAŞLAR.........BEN İTİRAZIMI ETTİM. ..................................................................BİNLERCE KİŞİYE DESTEK OLUN ALTI ÜSTÜ 50 TLNİZ GİDECEK EN FAZLA............YARDIMM..........

Execute ve Serdar Ö. bu yazıya teşekkür etti.
  4. uzadayı

uzadayı TÜİSAG Üyesi

kesinlikle aynı fikirdeyim mümkün olduğunca Ankaradan başvurular yoğunlaşmalı ....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Execute ve coşkun hançer bu yazıya teşekkür etti.
  5. Tolga_YILMAZ

Tolga_YILMAZ TÜİSAG Üyesi

arkadaşım forumu okumadan cevaplayanlardan 382. kişisiniz. bu cevap zaten defalarca verildi.
    ayrıca öz kütleleri birbirine eşit olmamasının konuyla ilgisi yok. ayrıca ergonomi konusuna bakarsanız damacanayı ne şekilde taşıdığınızın da etkisi var fakat bu belirtilmiyor o ayrı.

6. itiraz edilen soruları analiz eden var mı kesin iptal edilecek sorular hangileri B kitapçığı için ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

koray bey..kızmayın da ben 1 tanesi hariç hepsini full yaptım..bunun için risk altındayım puanım 68 ..6 iptal olsa 65 alan kurtulur fakat ben hayatta kurtulamıyorum

8. coşkun hançer

Serdar Ö. bu yazıya teşekkür etti.
  9. Sizin için üzgünüm. Ama yanlış soruyu nasıl "doğru" yapmayı başardınız meraktayım :)

10. coşkun hançer

yarın akşam 5 e kadar ellerinde kargolar olacak......... artık iş angaralılarda..... en fazla 1 saatinizi alır.. hazır Word dosyaları s,tede mevcut.......

11. devrim aydın

devrim aydın TÜİSAG Üyesi

merhabalar.Hiç bahsi geçmediği için merak ettim. Daha önceki sınavları iyi bilen arkadaşlar var. İptal edilen sorular ilan edilecek mi? Edilecekse ne zaman ediliyor?

12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

B kitapçık,

Soru: 7
    PUKÖ

Soru: 49 : vinç

Soru: 57: güven abi ağırlık taşıyor

soru:30 biyolojik marıuziyet ( ama bu soru iptal olmicak önce sonra kelime oyunu var aldanmışım)

soru 75: iskele toplama ile alakalı soru,

Soru: 95:
    Havasında % 19'dan az oksijen, % 2'den çok metan, % 0,5'den çok karbondioksit

13. 10 gün sonra MEB internet sitesinden ilan edilecek.

Tolga_YILMAZ ve devrim aydın bu yazıya teşekkür etti.
  14. Bianegro

Bianegro Guest

şu şekilde...sınavdayken o soruları hazırlayanların sorular üzerindeki yanlışlarını farkettim ve de aslında dile getirmek istedikleri kanaatleri tahmin ettim..örneğin gaz ölçümleri sorusu..metan ın oranı zaten belli o2 ülkemiz mevzuatında 19..karbon monoksit yerine karbondi oksit geleceğinin zaten farkındaydım lakin karbon dioksit demek istediklerini anladım..bu şekilde 1 tanesi hariç hepsini full yaptım

15. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum bu bilgiyi nereden aldın? ben böyle bi bilgi bulamadım? tabiki işalla cuma dır..

16. ozcanyil

ozcanyil TÜİSAG Üyesi

Tebrik ve tesekurlerimi sunarim!

17. Mert B.

Mert B. TÜİSAG Üyesi

hala oksijen asetilen sorusuna yanlış diyenler var ,kafaya gel !!

18. mücteba kurumoglu

mücteba kurumoglu TÜİSAG Üyesi

13-05-2012 A kitapçığı s0ru 79 = iskele sökülmesinde aşağıda belirtilen esaslardan hangisi yanlıştır?
    b şıkkı) sökülmüş olan malzeme bir yerinden bağlanarak indirilecektir. bakanlıkça seçilen doğru cevap b dir.
    18-08-2013 B kitapçığı soru 68= aşağıda verilenlerden hangisi iskele sökülmesinde yapılan bir yanlıştır?
    cevaplardan : b şıkkı) sökülen iskele malzemeleri bağlanarak indirilmelidir.
    c şıkkı) iskele malzemelerini indirmek için çapraz elemanlar sökülür.... bakanlığın doğru cevabı (c ) dir.
    bu cevap yanlıştır. çünkü islele sökülürken önce yatayları alırız sonra çaprazları sonra dikeyleri alıp bir alt kata ineriz. halbuki bağlanarak indirmek buradaki doğru cevaptır. bazan kule vinçle bazan diğer vinçle bazanda alçak ktalarda direk aşağı veririz. doğru cevap b olmalıydı. bu soru yanlış cevaplanmıştır. ilgilenirseniz sevinirim.

19. Bianegro

Bianegro Guest

evet..ben doğru yaptım fakat şık değişikliğine gidecek büyük ihtimalle bu bana -1 kazandıracak maalesef

20. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

bana göre iptal olacak sorular
    1-planlama ile ilgili soru
    2-açık havadaki vinç ile ilgili soru
    3-co ile ilgili soru
    4-mıknatısların vinç üzerinde asılı kalması ile ilgili soru
    5-motorlu araba klakson çan sesleri ile ilgili soru.
    6-korkulu platformlarındaki yükseklik sorusu.

hayırlısı diyorum

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica